Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Blue - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Biografie artystów (/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Wątek: Blue (/showthread.php?tid=3659)



Blue - wojtek - 08.01.2009 06:13 PM

All Rise #1 (5 tygodni)
Too Close - 1 (2 tygodnie)
If You Come Back - #1 (3 tygodnie)
Girl I'll Never Understand - #1 (2 tygodnie)
One Love - #1 (2 tygodnie)
Sorry Seems To Be The Hardest Word - #1 (3 tygodnie)
U Make Me Wanna - #3 (4 tygodnie)
Flexin' - #1 (4 tygodnie)
Right Here Waiting - #2 (2 tygodnie)
Guilty - #1
Signed, Sealed, Delivered I'm Yours #1 (3 tygodnie)
Breathe Easy - #1 (2 tygodnie)
Bubblin' - #2 (2 tygodnie)
When Summer's Gone - #1 (3 tygodnie)
Alive - #1 (3 tygodnie)
Curtain Falls - #1 (2 tygodnie)
Get Down On It - #1 (3 tygodnie)
Only Words I Know - #1


- mrsap - 08.01.2009 08:36 PM

wojtek napisał(a):Sorry Seems To Be The Hardest Word - #1 (3 tygodnie)
Bardzo lubię ten utwór. Żałuję, że nie było go na liście Trójki tylko przez fanaberię prowadzącego.


- prz_rulez - 10.01.2009 05:58 PM

Ale sukcesy... No u mnie nie było aż tak różowo, ale też nie mogą chłopaki narzekać:

#04, 3t - All Rise
169 miejsce w podsumowaniu 2001
#02, 13t - Sorry Seems To Be The Hardest Word (& Elton John)
31 miejsce w podsumowaniu 2003 roku
#25(x2), 5t - U Make Me Wanna
247 miejsce w podsumowaniu 2003 roku
#09, 12t - Breathe Easy
#31, 4t - Curtain Falls

I solo:
#48, 1t - Lee Ryan - Turn Your Car Around
660 miejsce w podsumowaniu 2006
#43, 2t - Anthony Costa - Beautiful Thing
552 miejsce w podsumowaniu 2006



- Greg - 25.05.2009 03:11 PM

hehe, może by się załapali u mnie z 'Sorry..' jakbym miał wtedy listę przesłuchań


RE: Blue - prz_rulez - 12.01.2019 12:43 AM

#01 I Can
#97 Hurt Lovers


RE: Blue - EVENo - 12.01.2019 01:05 AM

Ło matko, ale żeś mi teraz przypomniał czasy Icon_biggrin Czasy, kiedy obok MTV Classic na mojej kablówce miałem francuski kanał MCM, a tam w pierwszej kolejności Guilty, bo chyba to było na topie kiedy podłączyli mi telewizor do wielkiego świata, a niedługo później wyszedł Bubblin. Pamiętam że wtedy za dzieciaka zastanawiałem się czemu jeden z nich jest prawie rozebrany, a drugi ma pełny garnitur, ale mniejsza Icon_razz2 Wydawało mi się też, już nawet wtedy, że jeden z nich wygląda jak upośledzony i jak teraz sobie to oglądam to podtrzymuję, że ten jeden na tle reszty prezentuje się po prostu źle - rusza się kiczowato i robi dziwne miny. No i teledysk miał dwie wersje z tego co pamiętam, raz puszczali jedną, a raz inną, nie wiem czy to przypadkiem od godziny emisji nie zależało, może w tej drugiej pokazywali więcej Icon_razz2 Coś mi jednak świta, że w tej alternatywnej wersji było więcej rapu. Sam murzyn robiący do kamery "A-ha" był nawet w jednej reklam autopromocyjnych MCM, więc zdecydowanie zapadł mi w pamięci Icon_razz2 A tak swoją drogą to piosenka brzmi nieźle nawet dziś, przynajmniej refren Icon_biggrin

Z jakiegoś powodu wydaje mi się, że hype na cover z Eltonem był dopiero po tych dwóch piosenkach, przynajmniej na tym kanale. A tak ogółem to muszę przyznać, że na tle innych boysbandów Blue się wyróżniał... murzynem Icon_razz2 Nie ma co ukrywać, robił im robotę, bo tak to zawsze jest piątka tak samo śpiewających i tak samo tańczących białych przystojniaków. A murzyn z Blue był jakąś odmianą, dawał nieco charakteru i fajnie się prezentował. Gdyby nie on, cały zespół byłby do zapomnienia.


RE: Blue - Dobromiera - 12.01.2019 08:06 PM

Ja kojarzę ich wyłącznie z tych dwóch bestofowych kawałków, "Curtain Calls" (zerżnięte z "Gangster's Paradise") i "Get Down On It" (kower)... słuchałem jakichś kawałków do przebojów roku na innym forum, ale nie wiem, czy nawet będę mieć w odmętach swojego archiwum listy.
Więc raczej zespół jest do zapomnienia. Icon_wink