Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Spotify - temat ogólny - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Spotify - temat ogólny (/showthread.php?tid=36485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 17.05.2021 05:55 PM

zauważyłem że na spotify pojawiły się 2 brakujące płyty Dżemu






RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 08.08.2021 04:47 AM

Dobra wiadomość dla fanów Aaliyah
https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/muzyka-aaliyah-trafi-do-serwisow-streamingowych-jeszcze-w-tym-miesiacu/fdt6z09,681c1dfa


RE: Spotify - temat ogólny - Miszon - 08.08.2021 10:43 AM

A kiedy Blenders i 2 najbardziej klasyczne płyty Varius Manx?


RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 09.08.2021 02:35 AM

pojawiły się brakujące płyty Justyny Steczkowskiej








RE: Spotify - temat ogólny - Gansenrozes - 09.08.2021 05:26 PM

Całe szczęscie, że i tak mam je na półce. Icon_smile


RE: Spotify - temat ogólny - Dyfeomorfizm - 09.08.2021 05:28 PM

to skutek interwencji słuchaczy Radia Jacek


RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 11.08.2021 02:58 AM

na spoitfy pojawiała się ciekawa składanka
Ze szpulowca bigbitowca 2




RE: Spotify - temat ogólny - Dyfeomorfizm - 11.08.2021 10:59 AM

a z jakiegoś powodu zniknęło "scarborough fair" simona i garfunkela


RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 10.11.2021 07:59 PM

ruszyła nowa wersja strony spotify charts

https://charts.spotify.com/charts/overview/global#Genre


RE: Spotify - temat ogólny - EVENo - 25.01.2022 04:53 PM

Wiele wskazuje na to, że niemal w pełni przeniosę się na Spotify, bo zdaje się, że z mojego uszkodzonego dysku nie uda się odzyskać folderu z muzyką, a back up gdzieś mi się zgubił Icon_rolleyes

Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać ^^ Tak czy siak, dobrze, że żyjemy w czasach takich usług jak Spotify Icon_wink


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 25.01.2022 06:28 PM

miałem podobną sytuację kilka lat temu, więc łączę się w bólu; co prawda była to tylko część kolekcji, ale za to ta adekwatna; po awarii nie miałem już żadnych skrupułów i okazało się, że tak jest znacznie wygodniej, nawet jeśli czegoś brakuje, nauczyłem się, jak uzupełniać te braki z własnej biblioteki Icon_wink


RE: Spotify - temat ogólny - EVENo - 25.01.2022 06:34 PM

No ja czułem, czy nawet wiedziałem, że ten moment kiedyś nastąpi, choć myślałem, że najpierw dokonam zmiany odtwarzacza (używałem niezmiennie Winampa, który już od wielu lat nie jest wspierany i z Win10 raczej kiepsko się kolegował).

Mam tylko nadzieję, że te rzadkie rzeczy znajdę ponownie w sieci.

AKT! napisał(a):okazało się, że tak jest znacznie wygodniej
Mam nadzieję. Podobno nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło Icon_wink


RE: Spotify - temat ogólny - kajman - 29.01.2022 01:11 PM

Ze zdziwieniem stwierdzam, że ostatnio nie pojawiają mi się reklamy (jeżeli się zagapię i nie zatrzymam przed końcem utworu).


RE: Spotify - temat ogólny - EVENo - 30.01.2022 12:53 AM

AKT! napisał(a):nauczyłem się, jak uzupełniać te braki z własnej biblioteki
Ja nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Ale skoro jest, to mogę tylko żałować, że zacząłem w pełni korzystać ze Spotify dopiero teraz.

Choć okazuje się, że jednak jestem trochę audiofilem Icon_wink Rockowa muzyka w tak surowej formie, bez wspomagaczy, jakie oferował mi Winamp, brzmi niestety gorzej. Moje stereo też nie oferuje zbyt wielu opcji modyfikacji dźwięku, abym mógł coś z tym zrobić. Mogę właściwie tylko podbić bas. Jakość dźwięku na Spotify jest "regularna" i o ile artyści typu The Weeknd brzmią na tej platformie OK, tak metalowi brakuje "brudu". Wygładzone dźwięki i czyściutki wokal to nie to, czego oczekuję od gitarowej muzyki. Ale cóż, moje ucho zapewne szybko się do tego przyzwyczai. Koniec końców, wygoda wygrywa. Przydałby się jednak jakiś equalizer.

Jedyne, co mnie martwi to przyszłość. Spotify obecnie jest świetny, czytelny i tak dalej. Ale jak wiemy, wszystkie strony i aplikacje prędzej czy później doczekują się odświeżenia, nowej szaty graficznej, interfejsu itp. Czasem wychodzi im to na dobre, a czasem nie (nowy Last.fm na przykład nie ma możliwości alfabetycznego przeglądania biblioteki, która była dostępna w starej wersji strony, również Blogger po ostatnim odświeżeniu stał się mniej wygodny). Mam nadzieję, że twórcy Spotify będą na tyle mądrzy, że nigdy tej aplikacji nie zepsują. Obecna forma jest niemal idealna.


RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 01.02.2022 06:38 PM

Neil Young usunął swoją muzykę ze spotify


https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8344966,wycofuja-sie-ze-spotify-joni-mitchell-neil-young-protest-dezinformacja.html


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 07.02.2022 06:00 PM

a za jego przykładem poszła joni mitchell Icon_sad mam nadzieję, że rozwiążą to jakoś, bo protest ma charakter polityczny


RE: Spotify - temat ogólny - Dyfeomorfizm - 07.02.2022 06:43 PM

ciekawi mnie, czy joni mitchell słuchała jakiegokolwiek podcastu rogana xd a nawet jeśli tak, to jej zachowanie jest trochę żenujące, szczególnie z uwagi na fakt, jak bardzo tę próbę cancelowania promują prawie wszystkie kawiorowe media i wielki przemysł prosto z doliny krzemowej; rozumiałbym gdyby protestowano przeciwko gerrymanderingowi, który demsi zrobili w illinois, new jersey czy nowym jorku (bez nadziei na rozsądne odwrócenie tego przez sąd jak w republikańskich ohio, alabamie i karolinie północnej), ale ta sytuacja podpada pod amerykański nacjonalizm i walkę z jedynym liczącym się europejskim graczem branży social mediów; także fajny plot twist, że pod koniec życia dyktowani imperializmem hippisi romansują z wielkim korpo ku uciesze ludzi nazywających się otwarcie socjalistami xd


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 07.02.2022 07:50 PM

no trochę jest to wszystko wywrócone do góry nogi, trudno się nie zgodzić


RE: Spotify - temat ogólny - Konrad - 02.05.2022 07:53 PM

A mnie udało się zebrać wszystkie nowe single z działu nowe single w dwie playlisty






RE: Spotify - temat ogólny - Miszon - 02.05.2022 09:06 PM

(07.02.2022 06:43 PM)Dyfeomorfizm napisał(a):  ciekawi mnie, czy joni mitchell słuchała jakiegokolwiek podcastu rogana xd a nawet jeśli tak, to jej zachowanie jest trochę żenujące, szczególnie z uwagi na fakt, jak bardzo tę próbę cancelowania promują prawie wszystkie kawiorowe media i wielki przemysł prosto z doliny krzemowej; rozumiałbym gdyby protestowano przeciwko gerrymanderingowi, który demsi zrobili w illinois, new jersey czy nowym jorku (bez nadziei na rozsądne odwrócenie tego przez sąd jak w republikańskich ohio, alabamie i karolinie północnej), ale ta sytuacja podpada pod amerykański nacjonalizm i walkę z jedynym liczącym się europejskim graczem branży social mediów; także fajny plot twist, że pod koniec życia dyktowani imperializmem hippisi romansują z wielkim korpo ku uciesze ludzi nazywających się otwarcie socjalistami xd
Wyszło trochę, że spotify wolał stracić Younga i Mitchell niż fanów Rogana...