Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know (/showthread.php?tid=35982)



Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know - Szymek79 - 25.08.2017 09:16 AM

"You Already Know" z gościnnym udziałem Nicki Minaj to czwarty singiel jakim wokalistka amerykańskiej grupy The Black Eyed Peas Fergie zapowiada swój drugi solowy studyjny album pt. "Double Dutchess", który trafi do sprzedaży 22 września.




RE: Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know - Lombthorne - 25.08.2017 06:21 PM

I kolejny jej singiel, który jak dla mnie jest beznadziejny...Liczyłem, że chociaż jeden z tych dwóch mi się spodoba, ale oba tak samo okropne.


RE: Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know - Kuba1201 - 25.08.2017 07:29 PM

To już trochę lepsze, ale dalej niesłuchalne.


RE: Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know - adikman - 26.08.2017 10:27 AM

Fergie to Fergie. Ma swój milf-styl. Może muzyka już nie ta sama klasa co w TBEP, ale... cycuszki pierwsza klasa Icon_wink


RE: Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know - prz_rulez - 26.08.2017 11:30 AM

(26.08.2017 10:27 AM)adikman napisał(a):  Fergie to Fergie. Ma swój milf-styl. Może muzyka już nie ta sama klasa co w TBEP, ale... cycuszki pierwsza klasa Icon_wink
W sumie uważam to za dość słuszne podsumowanie.
Swoją drogą, jestem ciekaw jak to w końcu jest z nią i The Black Eyed Peas, niby ostatecznie zaprzeczono pogłoskom o jej odejściu, ale jak jest naprawdę?


RE: Fergie feat. Nicki Minaj - You Already Know - Szymek79 - 13.09.2017 12:04 AM