Największe forum list przebojów Mycharts.pl
ZLOT! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Klub forum (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: ZLOT! (/showthread.php?tid=3540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: ZLOT! - saferłel - 04.11.2011 06:25 PM

A ty idziesz Icon_biggrin? Ja bym sobie raczej nie poradził. Poległbym na jakichś polskich kawałkach Zdzisławy Sośnickiej, Krystyny Prońko czy Czerwonych Gitar Icon_wink Za mało tam Blur i Cocteau Twins Icon_lol


RE: ZLOT! - pabloyd - 04.11.2011 06:32 PM

(04.11.2011 12:04 AM)michal91d napisał(a):  Pytanie do mychartsowców obecnie mieszkających w Krakowie:
Wybiera się ktoś z Was na eliminacje do programu "Jaka to melodia" w tę sobotę? Icon_biggrin
A co proponujesz:
- utworzenie zespołu do wspomnianych eliminacji
- czy "małe co nie co" po eliminacjach ?


RE: ZLOT! - michal91d - 04.11.2011 07:03 PM

saferłel napisał(a):A ty idziesz Icon_biggrin? Ja bym sobie raczej nie poradził. Poległbym na jakichś polskich kawałkach Zdzisławy Sośnickiej, Krystyny Prońko czy Czerwonych Gitar Icon_wink Za mało tam Blur i Cocteau Twins Icon_lol
no właśnie nie wiem. Niby mam wolną sobotę jutro. Ale też bałbym się o kawałki tych artystek Icon_biggrin Waham się
pabloyd napisał(a):A co proponujesz:
- utworzenie zespołu do wspomnianych eliminacji
- czy "małe co nie co" po eliminacjach ?
Na pewno fajniej by było, gdybyśmy się tam pojawili grup(k)ą Icon_biggrin

Chyba, że w ogóle jutro organizujemy małe forumowe krakowskie spotkanieIcon_wink


RE: ZLOT! - pabloyd - 04.11.2011 07:23 PM

(04.11.2011 07:03 PM)michal91d napisał(a):  Na pewno fajniej by było, gdybyśmy się tam pojawili grup(k)ą Icon_biggrin
To byłaby zadyma :icon_razz:

(04.11.2011 07:03 PM)michal91d napisał(a):  Waham się
A ja chyba spróbuje Icon_idea
W końcu w moim wieku trzeba już robić treningi szarym komórkom Icon_mrgreen

(04.11.2011 07:03 PM)michal91d napisał(a):  Chyba, że w ogóle jutro organizujemy małe forumowe krakowskie spotkanieIcon_wink
Moje zdanie chyba znasz Icon_wink
W końcu chyba nic do tej pory nie wypaliło, więc trzeba dać dobry przykład, krajanie Icon_smile
Chociaż na jutro wieczór jestem już umówiony, to wcześniej parę pianek wchłonę jako podkład, z nieudawaną przyjemnością.
Odkryłem w zeszłym miesiącu fajny klubik, który cechuje się dwoma zacnymi cechami:
- organizuje dobre koncerty
- udostępnia odwiedzającym dobre, czeskie ciemne piwko po 5 zeta za półlitrowego kufla.


RE: ZLOT! - piotreklp3 - 04.11.2011 08:09 PM

Tak wyglądają eliminacje:
Forum Jaka To Melodia napisał(a):Do sali, w której odbywa się rozmowa eliminacyjna, wchodzi się po 5 osób. Nie pamiętam w jakiej kolejności, ale podczas rozmowy każdy indywidualnie musi:
- powiedzieć coś o sobie,
- odpowiedzieć na pytania odnośnie muzyki (ja pamiętam np. takie z moich drugich eliminacji: Kto z polskich artystów wystąpił w Paryskiej Olimpii?),
- odpowiedzieć na pytania w stylu "Wymień śpiewające Katarzyny", "Jakie znasz piosenki z kolorem zielonym w tytule?" itp.
Potem komisja rzuca nazwy/nazwiska różnych wykonawców i trzeba "na tempo" wymienić jakikolwiek tytuł piosenki podanego artysty.
Na koniec trzeba odgadnąć 7 melodii puszczonych do odsłuchania - najlepiej podać i tytuł i wykonawcę, ale można też sam tytuł lub samego wykonawcę, generalnie tyle ile się wie

Raczej się nie wybieram, bo nie chcę się ośmieszyć, nie za bardzo odpowiada mi rodzaj muzyki jaki tam zapodają, ale chętnie wybiorę się na spotkanie :icon_razz:


RE: ZLOT! - pabloyd - 08.11.2011 02:21 PM

Chętni byli, a wyszło jak zwykle.


RE: ZLOT! - piotreklp3 - 08.11.2011 05:27 PM

Jestem w Krakowie do czwartku, wracam w poniedziałek, na spotkanie jestem zawsze chętny, więc piszcie jakby ktoś miał ochotę Icon_surprised


RE: ZLOT! - pabloyd - 09.11.2011 11:59 AM

(08.11.2011 05:27 PM)piotreklp3 napisał(a):  na spotkanie jestem zawsze chętny,
Na takie słowa czekałem Icon_biggrin
Teraz jestem w rozjazdach i często wracam późno wy..., ale mam nadzieję, że któryś weekend będzie nam wspólnie odpowiadał.
Będziemy w kontakcie.


RE: ZLOT! - michal91d - 09.11.2011 11:02 PM

ja właściwie też jestem chętnyIcon_wink
pabloyd napisał(a):ale mam nadzieję, że któryś weekend będzie nam wspólnie odpowiadał.
też mam taką nadzieję


RE: ZLOT! - pabloyd - 10.11.2011 07:41 PM

(09.11.2011 11:02 PM)michal91d napisał(a):  ja właściwie też jestem chętnyIcon_wink
Tego się spodziewałem Icon_smile

Kilka osób przez ostatni 1,5 roku jak tu jestem było zaintersowanych Krakowem, więc mam nadzieję, że sprawa nie skończy się na nas trzech-czterech Icon_smile .
Trochę jeszcze tych weekendów zostało w tym roku.

Myślę, że warto byłoby z conajmniej tygodniowym wyprzedzeniem ogłosić termin by osoby spoza Krakowa miały możliwość dojechać. Ja ze swej strony mogę zapewnić, że w razie potrzeby odprowadzenia na pociąg czy coś innego, do rana wytrzymam.

Może spróbujmy określić jakie weekendy odpadają.
Ja w zasadzie w soboty wieczorem jestem w Krakowie zawsze (a czasami i cały dzień), więc byłbym do dyspozycji.


RE: ZLOT! - Tkk_Bolly - 18.11.2011 03:16 AM

Byliście na tym castingu w Jakiej to melodiiIcon_question Ja byłem i się dostałem, nagranie odcinka mam w niedzielę, ale myślałem, że bedą tam jakieś nowsze utwory, jak patrzę na te tytuły to jak cokolwiek odgadnę to bedzie dobrze.


RE: ZLOT! - przemek - 18.11.2011 10:57 AM

no to powodzenia!


RE: ZLOT! - pabloyd - 18.11.2011 11:12 AM

(18.11.2011 03:16 AM)Tkk_Bolly napisał(a):  Byliście na tym castingu w Jakiej to melodiiIcon_question
Ja nie.

(18.11.2011 03:16 AM)Tkk_Bolly napisał(a):  byłem i się dostałem,
No to zgarnij tam jak najwięcej Icon_smile


RE: ZLOT! - michal91d - 18.11.2011 04:46 PM

Tkk_Bolly napisał(a):Byliście na tym castingu w Jakiej to melodiiIcon_question
nie byłem... później trochę żałowałem, ale może przestanę jeżeli mi powiesz dokładniej jakie były pytania na tych eliminacjach, jakie utwory do rozpoznania?
Tkk_Bolly napisał(a):Ja byłem i się dostałem, nagranie odcinka mam w niedzielę
gratulacje i powodzenia!Icon_wink daj znać kiedy będzie można zobaczyć odcinek z Twoim udziałemIcon_smile


RE: ZLOT! - pabloyd - 29.11.2011 06:13 PM

Pora najwyższa na szczegóły !

Pierwszy zlot forum mycharts odbędzie się w Krakowie 16-17.12.2011
(piątek lub sobota w zależności od tego co będzie bardziej pasować większości).

Osoby które już zadeklarowały swój udział bez względu na to czy piątek czy sobota: michal91d, pabloyd, piotreklp3 (lista będzie aktualizowana, ... mam nadzieję wielkrotnie).

Wszystkich forowiczów zachęcamy do przybywania na zlot. Zgłaszajcie się śmiało w tym wątku.

W razie pytań, proszę piszcie.


RE: ZLOT! - Tomekk - 30.11.2011 01:50 PM

16.12 mam egzamin Icon_rolleyes


RE: ZLOT! - pabloyd - 30.11.2011 06:50 PM

Czyli byłoby co oblewać ... lub o czym zapomnieć Icon_wink


RE: ZLOT! - pabloyd - 17.12.2011 12:53 PM

Niniejszym informuje, że zgodnie z zapowiedzią, w dniu wczorajszym odbył się pierwszy zlot mycharts Icon_smile .
Były osoby, które pisały do mnie lub innych, że chcieliby a nie mieli możliwości przybyć.
Mam nadzieję, że następnym razem więcej osób będzie mogło i na kolejnym zlocie, drugim, będzie nas znacznie więcej Icon_smile .
Pozdrawiam wszystkich którzy pozytywnie i z sympatią odnoszą się do tego wątku.


RE: ZLOT! - prz_rulez - 09.09.2012 10:49 PM

W związku z tym, że, o ile nie będzie żadnych sensacyjnych zmian, w piątek lista Trójki w Krakowie. Więc... Może czas na mały meeting? Icon_biggrin
Oprócz Marka Niedźwieckiego gościem specjalnym będzie SAFERŁEL!*

*obecność naszej forumowej gwiazdy uzależniona jest od frekwencji innych


RE: ZLOT! - saferłel - 09.09.2012 10:56 PM

??? Icon_eek

Aha....więc tak mają się sprawy. prz może przedstawił to trochę hmmm zbyt entuzjastycznie, ale właśnie dowiedziałem się o planach zbiórki userów podczas piątkowego notowania i w sumie pisałbym się na to. Prawdą jednak jest, że nie ma mnie obecnie w Krk, więc musiałbym tam specjalnie podjechać (koszt to równowartość wysyłki dobrej płyty z UK Icon_razz2) i chętnie zrobiłbym to z okazji mini-zlotu Icon_wink Tym bardziej, że nie było mi dane być na wcześniejszym spotkaniu.

prz - tą reklamą ze mną w roli głównej to możesz odstraszyć raczej potencjalnych gości Icon_wink