Największe forum list przebojów Mycharts.pl
ZLOT! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Klub forum (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: ZLOT! (/showthread.php?tid=3540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- prz_rulez - 28.09.2010 01:23 PM

Wrocław... no, jesli ktos mnie przenocuje... Icon_biggrin3 Ewentualnie w godzinach wczesnopopoludniowych. Oczywiscie Krakow i Katowice najbardziej preferowane.


- Paweł - 28.09.2010 04:03 PM

Ja nawet mógłbym się spotkać, ale jeśli to będzie inne miejsce niż Warszawa to odpadam.

No ale skoro jest tu tyle fanów Trójki to możesz zlot pod Trójką? Icon_smile2 Nawet przy okazji jakiegoś ogólnego zlotu Trójkowiczów.


- Vaxey - 28.09.2010 04:27 PM

a ja proponuję Warszawę lub Łódź, bo chyba nikt nie chce jechać na drugi koniec Polski Icon_razz


- mike - 28.09.2010 11:29 PM

Paweł napisał(a):Ja nawet mógłbym się spotkać, ale jeśli to będzie inne miejsce niż Warszawa to odpadam.

Ja tak samo Icon_biggrin3


- prz_rulez - 29.09.2010 03:40 PM

Warszawa... no ostatecznie.


- pabloyd - 29.09.2010 06:33 PM

prz_rulez napisał(a):Warszawa... no ostatecznie.
Podałeś już 4 miasta. Do 15.10 się zdecyduj jakie miasto wybierasz Icon_wink2

**********************************

Na razie zainteresowanie jest znikome (może niektórzy jeszcze wrócą z urlopów), ale czekamy do 15.10 na propozycje miasta do pierwszego spotkania.

16.10 - przedstawie wyniki i moje wnioski.

Na razie wyjaśnie jakie były założenia tego głosowania.
1. Chodzi o to żeby poznać liczbę osób zainteresowanych takimi spotkaniami (niekoniecznie tej jesieni-zimy, ale w ogóle)
2. Spotkania, gdyby było odpowiednie zainteresowanie mogłyby być cykliczne w systemie o którym wspominałem czyli: jesień-zima w mieście w knajpach, wiosna-lato gdzieś w terenie (campingi, domki letnisowe itd.)
3. Chodzi o poznanie ile osób chętnych jest z jakiej okolicy.
4. Na razie głosujemy na 1 preferowane miasto na pierwsze spotkanie. Podawajcie duże miasto w swojej okolicy, bo bardzo ważne jest jaka jest komunikacja z tym miejscem.
5. Spotkania oczywiście muszą być w weekendy.

Kwestie miejsca widziałem raczej w ten sposób żeby było to rotacyjnie, czyli każdy ośrodek miejski (powiedzmy conajmniej 2 osoby w roli gospodarzy) był co jakiś czas miejscem spotkania.

Myśle że takie spotkania w różnych miastach raz na jakiś czas byłyby ciekawe, ale wszystko zależy czy jest zainteresowanie wśród forumowiczów.

Dlatego zachęcam do głosowania do 15.10.
Poznajmy jaka jest naprawdę chęć uczestnictwa w takich spotkaniach wśród forumowiczów oraz jak się to przedstawia geograficznie. Data to jest sprawą drugorzędną w tej chwili. Najważniejsze to poznać ilość osób zainteresowanych i jakie miasta mają ile przedstawicieli.

Na koniec jeszcze słówko o spotkaniu jubileuszowym związanym z listą trójki, jakie zorganizowali niektórzy z członków także tego forum. Proponowałem początkowo pierwsze nasze spotkanie jeszcze w tym roku, ale skoro miesiąc czasu między dwoma spotkaniami to za krótko (z tego co wiem to "trójkowicze" ustalili termin na początku listopada), można nasze spotkanie zorganizować po Nowym Roku.
Pojawił się też pomysł by pierwsze spotkanie było w Warszawie (nota bene stolyca na razie prowadzi) i to w tym samym terminie co spotkanie jubileuszowe związane z listą trójki. Jest to pomysł, ale nie wiem czy nie za późno. Na nasze spotkanie potrzeba przecież noclegów, a z doświadczenia sprzed paru lat wiem że znalezienie fajnego noclegu w Warszawie w rozsądnej cenie na tydzień czy dwa przed terminem graniczy z cudem. Ale może się mylę i warszawiacy znają na to radę.


- AKT! - 29.09.2010 07:10 PM

Jesteś przerażająco zorganizowany Icon_surprised


- pabloyd - 29.09.2010 07:22 PM

aaktt napisał(a):Jesteś przerażająco zorganizowany Icon_surprised
Samo się nie zorganizuje.


- prz_rulez - 29.09.2010 07:36 PM

No ja cały czas wysuwam taką samą preferowaną kolejność:
1. Kraków
2. Katowice i okolice
3. Warszawa


- pabloyd - 29.09.2010 07:46 PM

prz_rulez napisał(a):No ja cały czas wysuwam taką samą preferowaną kolejność:
1. Kraków
2. Katowice i okolice
3. Warszawa
Na potrzeby mojego pomysłu, potrzebne jest jedno miasto od każdego chętnego i jeśli nic nie zmienisz, policze Ci Kraków.


- prz_rulez - 29.09.2010 11:08 PM

uch, jaki "formalista" Icon_razz no dobrze, dobrze. rób co chcesz Icon_razz


- pabloyd - 29.09.2010 11:16 PM

prz_rulez napisał(a):uch, jaki "formalista" Icon_razz no dobrze, dobrze. rób co chcesz Icon_razz
Ale czego Ty chcesz, oddać kilka głosów, czy jak ?
Nie rozumiem tego.
Poczekaj już do 16.10. Widzisz że zainteresowanie jest oględnie mówiąc znikome, więc z każdym dniem rośnie prawdopodobieństwo że będzie to co było czyli nic i po kłopocie.


- kolej_grzesiek - 29.09.2010 11:56 PM

Kraków, ewentualnie Wrocław


- AKT! - 30.09.2010 12:09 AM

uwielbiam problemy natury formalnej Icon_biggrin3


- Konrad - 03.10.2010 10:14 PM

Ja mam wprawdzie mało czasu, ale jeśli będzie to Kraków lub Katowice to chętnie się wybiorę. No Warszawa też jest do przyjęcia.


- kajman - 04.10.2010 06:57 PM

Ja się na zlot nie piszę z powodow natury moralnej.


- Paweł - 05.10.2010 06:36 PM

Tzn.?

Boisz się pedofilów? Icon_mrgreen


- pabloyd - 05.10.2010 07:08 PM

Stop piciu alkoholu przez dzieci !


- AKT! - 05.10.2010 09:20 PM

Jesteśmy zbyt zdemoralizowanym towarzystwem dla Ciebie? Icon_sad


- kajman - 05.10.2010 10:06 PM

Dla mnie byłoby to nietaktem w stosunku do pewnych osób, nie piszących obecnie na tym forum.