Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lady GaGa & Space Cowboy - Christmas Tree - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Lady GaGa & Space Cowboy - Christmas Tree (/showthread.php?tid=3465)



Lady GaGa & Space Cowboy - Christmas Tree - prz_rulez - 20.12.2008 08:15 PM

[Obrazek: GAGA.jpg]

http://www.sendspace.pl/file/WPtcWgqE/

Narzekałem, narzekałem, a tu proszę - mamy pierwszy od 4 lat wielki hit świąteczny!

Singiel można ściągnąć z iTunes i Amazona Icon_wink2


- AKT! - 20.12.2008 08:21 PM

Wielki hit świąteczny?

Gówno ponad wszelką miarę. Ze świętami ma to tylko wspólny tytuł.


- saferłel - 20.12.2008 09:33 PM

Plastikowe jak cała ta Lady Gaga i ten tekścik - fuj, a dziennikarze w UK już wybrali ją na nową gwiazdę sceny w roku 09 :/ Co prawda to trochę przekłamane, bo ona ma już płytę wydaną w USA, ale UK i Europę dopiero ma podbić eh......:/


- prz_rulez - 20.12.2008 11:08 PM

Wiedziałem, wiedziałem, że będą takie reakcje. Ale mi chodzi o HIT, a nie o tzw. "alternatywny smęt" (wiecie, że nie mam nic przeciwko alternatywie, to tylko metafora). O coś, co budzi emocje, nie daje się zapomnieć... no i w tym przypadku jest absurdalne w pozytywnym znaczeniu tego słowa Icon_mrgreen

saferłeldrunk napisał(a):dziennikarze w UK już wybrali ją na nową gwiazdę sceny w roku 09 :/
A Elbow zdobyli Mercury Prize i nie wiem za co Icon_wink2


- saferłel - 20.12.2008 11:11 PM

A moja definicja hitu jest jak widać zupełnie inna. Jasna rzecz, że nie chodzi o alternatywny smęt, Lady Gaga nigdy nie nagra czegoś takiego, ale nie chociaż robi prawdziwe hity, a nie takie koślawe parodie :/


- prz_rulez - 20.12.2008 11:23 PM

A mi się podoba jak już dawno nie podobał mi się żaden utwór świąteczny parę dni/tygodni po wydaniu. Pewnie zaraz po świętach mi się znudzi, ale... na następne święta powstanie niczym feniks z popiołów Icon_wink2


- Yacy - 21.12.2008 12:23 AM

saferłel napisał(a):Plastikowe
Amen Icon_confused2


- prz_rulez - 21.12.2008 12:31 AM

I nagle zgrywacie takich poważnych krytyków muzycznych Icon_wink2 Hej, święta to czas radości, więc chyba można się trochę pośmiać? (Zwłaszcza, jeśli się nie ma wielu powodów do tego...)


- Yacy - 21.12.2008 12:42 AM

prz_rulez napisał(a):Hej, święta to czas radości, więc chyba można się trochę pośmiać?
pośmiać z tego??? no nie po kilkunastu sekundach musiałem wyłączyć...


- prz_rulez - 21.12.2008 01:04 AM

A ja już przesłuchałem dzisiaj (tzn. wczoraj) 7 razy... A jak już wszyscy wiedzą, rzadko mi się to zdarza Icon_wink2
YOU DON'T FEEL THE VIBE


- AKT! - 21.12.2008 01:10 AM

prz_rulez napisał(a):A ja już przesłuchałem dzisiaj (tzn. wczoraj) 7 razy... A jak już wszyscy wiedzą, rzadko mi się to zdarza Icon_wink2
YOU DON'T FEEL THE VIBE
I FEEL THE CHRISTMAS VIBE
a to niestety nie jest świąteczny kawałek, a tym bardziej świąteczny hit

to taki sobie kolejny popowy numer z choinką w tytule


- prz_rulez - 21.12.2008 01:24 AM

aaktt napisał(a):I FEEL THE CHRISTMAS VIBE
Nie o ten vibe mi chodziło Icon_smile2 Ale... Spędzanie świąt przy tradycyjnych kolędach i lecącym w radiu "Last Christmas" jest niewykonalne :]

aaktt napisał(a):to taki sobie kolejny popowy numer z choinką w tytule
o nie nie nie, na pewno nie kolejny popowy numer, proszę tu nie porównywać z dziełami Aguilery, Britney czy Boyzone. Jak już, to można ewentualnie skojarzyć z "8 Days Of Christmas" Destiny's Child, ale i tak daleko GaDze stylistycznie do kolęd w wykonaniu DS