Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit (/showthread.php?tid=34572)



Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Szymek79 - 28.04.2017 10:01 AM

"Bon Appétit" z gościnnym udziałem hip-hopowego trio Migos to drugi singiel jakim amerykańska wokalistka Katy Perry zapowiada swój czwarty studyjny album.

[Obrazek: Katy-Perry-Bon-App%C3%A9tit-2017-2480x24...=333%2C333]




RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Gaspard - 28.04.2017 02:18 PM

To jest straszne Icon_eek
Po pierwszym singlu spodziewałem się świetnego albumu, a tutaj już klapa Icon_sad


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - mike - 28.04.2017 08:58 PM

oj pierwsz wrażenie słabe... już chyba Wide Awake było lepsze Icon_lol


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Tomekk - 28.04.2017 10:04 PM

jakieś takie to inne. Niepodobne w ogóle do Katy Icon_confused
pierwsze wrażenia mieszane. "Chained To The Rhythm" to była rewelacja, a tutaj nie wiem co myśleć.
To całe Migos jej zaszkodziło.


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Horngacher77 - 28.04.2017 10:09 PM

Migos jak bigos -Musi się przegryźć.Powoli to przetrawię.Na razie zachwycam się jeszcze ''Chained to the Rhythm''.


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Tomekk - 28.04.2017 10:16 PM

Po drugim razie jest lepiej.
To może być szok wywołany przez zmianę stylistyki w muzyce Katy.


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Gaspard - 07.05.2017 02:53 PM

Polecam wszystkim tę wersję, o niebo lepsza:




RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - MExpress - 12.05.2017 09:19 PM




RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - AKT! - 13.05.2017 12:28 PM

ciekawe, czy teledysk pomoże, bo na razie, mimo migosów, numer komercyjnie poległ
a szkoda, bo chociaż jest jak dla mnie zbyt jednoznacznie dwuznaczny (lel) tekstowo, to muzycznie jest zdecydowanie ciekawszy niż wymuszone "chained to the rhythm"; no i jednak seksualna perry jest mniej żenująca niż perry świadoma xd


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Tomekk - 13.05.2017 05:58 PM

AKT! napisał(a):ciekawe, czy teledysk pomoże, bo na razie, mimo migosów, numer komercyjnie poległ
Dopiero się rozkręca, jeszcze może namieszać na listach.


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Gaspard - 13.05.2017 07:10 PM

Popularność Katy, niestety, zaczyna wygasać. Sukcesu "Teenage Dream" na 1000% nie przebije. Wątpię nawet by miała jeszcze w swojej karierze jakikolwiek solowy utwór na szczycie Billboardu. Krótko mówiąc - złapała to, co Britney Icon_wink
A teledysk - bardzo mi się podoba fabuła, ale dalej nie mogę załapać o co tu biega.


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - AKT! - 14.05.2017 01:36 PM

to zupełnie naturalne; w sumie zastanawiałem się już jakiś czas temu, kiedy to się stanie
nie chodzi nawet o powtarzanie sukcesu "teenage dream", który był niemal bezprecedensowy, ale o utrzymanie się w pierwszej lidze


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Horngacher77 - 17.05.2017 05:09 PM

Jeśli chodzi o mnie to popularność Katy Perry jest u mnie na tym samym niezmąconym poziomie.To wciąż Extraklasa.Nie wątpię że, zarówno ten utwór jak i cała nadchodząca płyta będą na najwyższym poziomie.Co będzie miało przekładnie na wzrost popularności tejże wokalistki nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.Gdyby popularność Katy zaczynała wygasać na pewno ludzie nie głosowaliby na jej utwory a także nie kupowali by jej singli.Utwór ''Chained to the Rhythm'' na Szczecińskiej LP był bodajże 8 tygodni na 1 miejscu.W ESCA top 20 tylko 7 razy szczyt.To tylko 2 przykłady. Czy to aby nie świadczy o popularności tej gwiazdy?


RE: Katy Perry feat. Migos - Bon Appétit - Szymek79 - 21.05.2017 12:12 PM