Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Billboard Top 10 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Światowe listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Billboard Top 10 (/showthread.php?tid=3456)

Strony: 1 2


- saferłel - 21.12.2008 01:20 PM

aaktt napisał(a):
Fresh napisał(a):Dwa, że top 20 fizycznych singli w USA to 250-300 sztuk. Na 300 mln ludków!
Icon_eek2 Nie sądziłem, że te liczby są aż tak niskie! Fizyczne single w USA już umarły Icon_frown

To ja też przyznam się bardzo mocno zdziwiłem. Aż nie chcę się wierzyć.....Nie to niemożliwe. Przecież tam są sklepy pełne singli, mają te swoje sieci gdzie jest masa singli w formie CD czy na vinylach sprzedawanych :/


- Fresh - 21.12.2008 05:51 PM

saferłel napisał(a):Przecież tam są sklepy pełne singli, mają te swoje sieci gdzie jest masa singli w formie CD czy na vinylach sprzedawanych
Albo kolega przespał dekadę, albo ma na myśli sklepy z winylami dla DJ'ów Icon_mrgreen Owszem, rynek winyli jako jedyny z fizycznych formatów wzrósł, ale to i tak nisza. CD single? No chyba, że kolekcjonersko. Już nawet finaliści ostatniego Idola czy obsada kolejnej edycji High School Musical takowych nie mieli, co było praktyką w poprzednich latach.


- saferłel - 21.12.2008 05:54 PM

To smutne, to wszystko przez ten kryzys Icon_razz2


- Fresh - 21.12.2008 07:11 PM

E tam. To była celowa eksterminacja dokonywana przez tamtejsze wytwórnie już od końca lat 90. Jak widać udało się znakomicie.


- AKT! - 22.12.2008 01:51 AM

Mi się to bardzo nie podoba. Uwielbiam single na CD.