Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony (/showthread.php?tid=34122)



Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - Szymek79 - 17.03.2017 12:36 PM

"Symphony" z gościnnym udziałem szwedzkiej wokalistki Zary Larsson to trzeci singiel brytyjskiej elektronicznej grupy Clean Bandit zapowiadający jej drugi studyjny album.

[Obrazek: Clean-Bandit-Symphony-2017-2480x2480.jpg...=333%2C333]




RE: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - AKT! - 17.03.2017 05:04 PM

co oni wszyscy z tymi symfoniami? xD

polecam prawdziwą symfonię, a nie tych pozorantów wartych funta kłaków:



RE: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - prz_rulez - 17.03.2017 06:19 PM

Ale serio ktoś pomyślał, że to prawdziwa symfonia? Icon_lol


RE: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - AKT! - 17.03.2017 10:24 PM

nie wiem, jest teledysk, w którym jest orkiestra, a zara larsson udaje śpiewaczkę, to wklejam kontrwideo, gdyby ktoś miał wątpliwości, jak taka orkiestra powinna grać; może bez tej pseudootoczki dałoby się tego słuchać z mniejszym zażenowaniem, chociaż w sumie mam wątpliwości, zarówno dla larsson, jak i dla clean bandit ten numer to nowe opus magnum pod względem kiczu, powtarzalności i odtwórczości; straszna sraka no Icon_sad tyle


RE: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - prz_rulez - 17.03.2017 10:34 PM

Może powtarzalności i odtwórczości tak, ale żeby kiczu? :/
Znowu to cholerne słowo btw. Chętnie bym je zdelegalizował.


RE: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - AKT! - 17.03.2017 10:43 PM

tak, tak, pamiętam, że lubisz delegalizować/legalizować w zależności od upodobań
nie zrozum mnie źle, kicz może się świetnie bronić, banał można barwnie ubrać i doskonale się przy tym bawić, ale oni nie umieją; starali się zrobić neutralny chwytliwy do utwór do radia, a wyszło płytko i pompatycznie jednocześnie (czyli najgorzej); słodziutki głos zary i te samplowane smyczki do generycznego elektropopowego bitu nijak nie trzymają się kupy; to jest naprawdę stylistyczne harakiri i to pomimo tego, że w zasadzie kopiują samych siebie z pierwszej płyty


RE: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - prz_rulez - 17.03.2017 11:13 PM

Ale po prostu chodzi o to, że kicz to słowo bez właściwej definicji i właściwie służy tylko do obrażania wykonawców, kiedy ktoś nie ma innych argumentów.
I ja też nie jestem fanem ogólnego nurtu komerchy w dzisiejszych czasach, ale...


RE: Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony - Horngacher77 - 27.04.2017 01:52 PM

Utwór ''Symphony'' jest kolejnym znakomitym kawałkiem jakim uraczyła MNIE grupa Clean Bandit wraz z niesamowitą Zarą Larsson.Pomysł ,wykonanie i przedstawienie tego utworu w taki sposób mnie absolutnie przekonuje do tego że, zarówno Zara jak i Bandyci zmierzają w dobrym kierunku ich rozwoju.