Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming (/showthread.php?tid=34043)



The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming - Szymek79 - 10.03.2017 08:24 AM

"I Feel It Coming" z gościnnym udziałem francuskiego duetu Daft Punk to czwarty singiel jakim kanadyjski wokalista The Weeknd promuje swój trzeci studyjny album pt. "Straboy" , który trafił do sprzedaży pod koniec listopada ubiegłego roku.

[Obrazek: The-Weeknd-I-Feel-It-Coming-2016-1500x15...=333%2C333]




RE: The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming - Gaspard - 10.03.2017 12:01 PM

A to "I Feel it Coming" nie jest przypadkiem drugim singlem?


RE: The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming - Szymek79 - 10.03.2017 05:39 PM

Gaspard napisał(a):A to "I Feel it Coming" nie jest przypadkiem drugim singlem?
"Starboy", "False Alarm", "Party Monster" i "I Feel It Coming".


RE: The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming - Gaspard - 10.03.2017 05:54 PM

[Obrazek: ea5jyQM]

"I Feel it Coming" zostało singlem jeszcze w listopadzie, przed "Party Monster", a "False Alarm" było tylko singlem promocyjnym Icon_wink


RE: The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming - Gaspard - 10.03.2017 05:54 PM

[Obrazek: ea5jyQM.png]


RE: The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming - Szymek79 - 10.03.2017 05:58 PM

Gaspard napisał(a):"I Feel it Coming" zostało singlem jeszcze w listopadzie, przed "Party Monster", a "False Alarm" było tylko singlem promocyjnym Icon_wink
ja nie napisałem, że oficjalny tylko że singiel celowo i z tego co pamiętam to "Party Monster"i "I Feel It Coming" miały premierę tego samego dnia a kiedy tam trafiły do radiostacji to już inna sprawa poza tym do "Party Monster" clip też wcześniej powstał.