Największe forum list przebojów Mycharts.pl
CZARNA LISTA - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: CZARNA LISTA (/showthread.php?tid=3401)

Strony: 1 2


- saferłel - 14.12.2008 07:54 PM

Właśnie....Rolling Stones....ja ich lubię, ale i tak okazali się wielkim zawodem. Liczyłem na wiele dobrych płyt, a z całej ponad 20 płytowej dyski tylko 3 czy 4 są naprawdę udane i godne tytułu jednej z najlepszych kapel świata....ale to tak przy okazji piszę, na pewno na czarnej liście nie są.


- Gary - 14.12.2008 08:17 PM

U mnie bynajmniej też nie. Ale nie przepadam. Drażni mnie maniera wokalna Jeggera.


- mr.vingoe - 14.12.2008 10:11 PM

ksch napisał(a):vingoe napisał/a:
Nawet takie "Nothing really matters"


O tym też nie słyszałem
Gary napisał(a):A to nie Madonna nagrała "Nothing Really Matters"?

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
No się mi po*ebutało trochę. Chodziło mi oczywiście o "Nothing else matters". Icon_lol


- mrsap - 15.12.2008 12:52 AM

Na szczycie mojej czarnej listy są zespoły typu Motorhead, czy nawet AC/DC. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, drażni mnie wokal i choćbym nie wiem jak się starał, sytuacja ta nie ulegnie zmianie...
Wśród wykonawców z szeroko rozumianej muzyki pop, moja czarna lista byłaby o wiele dłuższa. Na pewno znalazłaby się na niej Maryla Rodowicz, mimo kilku naprawdę niezłych piosenek (tutaj też decyduje wokal).
Więcej zespołów w tej chwili mi nie przychodzi na myśl, ale jest tego sporo.
Zaznaczę jednak, że nie skreślam nikogo, bo nawet Britney Spears nagrała jeden utwór, który mi się spodobał (bodajże "Everytime").


- saferłel - 15.12.2008 12:56 AM

A ja ostatnio odkryłem, a raczej przypomniałem sobie utwór, który w moich oczach chociażby lekko poprawia sytuację Spice Girls - Spice Up The World Icon_wink


- Yacy - 15.12.2008 01:18 AM

tu - Feel [nawet zastrzyki nie pomagaja na tę alergię. A na pylenie traw pomagają Icon_mrgreen]
tam - A. Winehouse - ten głos...


- AKT! - 15.12.2008 02:12 AM

"Spice Up Your Life" Pawle jak już Icon_smile2
Ja też lubię ten kawałek, i to jest faktycznie ich najlepszy singiel. Miały jeszcze kilka przyzwoitych miłych popowych utworów, ale ten faktycznie bije na głowę całą resztę Icon_wink2


- saferłel - 15.12.2008 08:30 AM

Winehouse? Ja raczej nie lubię jej za wszystko inne oprócz głosu, tu niestety trzeba przyznać, że ma całkiem ok...i nawet miała jedną czy dwie bdb piosenki dzięki temu.


- prz_rulez - 15.12.2008 01:06 PM

Amy to chyba kolejny wykonawca, do którego przekonuję się po czasie... A wszystko w sumie dzięki... Giusy Ferreri Icon_lol


- AKT! - 15.12.2008 02:02 PM

Winehouse jest świetna, no co Wy?
Co prawda lepsze od utworów z ostatniego albumu są bonusy i b-sidy z tego okresu, ale i tak jest genialna <3


- saferłel - 15.12.2008 02:18 PM

Jak ją mogę lubić, skoro Nick Cave jej nie znosi Icon_mrgreen ?


- AKT! - 15.12.2008 02:22 PM

saferłel napisał(a):Jak ją mogę lubić, skoro Nick Cave jej nie znosi Icon_mrgreen ?
A co ma piernik do wiatraka?


- saferłel - 15.12.2008 02:26 PM

Dobra, dobra, przecież nie mówię poważnie Icon_smile Ale do dziś pamiętam minę Nicka na rozdaniu jakiś nagród...hmmm co to było (?)...nie pamiętam już...w każdym razie reakcja jaką wzbudziła u niego tuż przed nosem przechodząca Amy Winehouse zostanie na długo w mojej pamięci Icon_mrgreen