Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Loreen - Statements - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Loreen - Statements (/showthread.php?tid=33874)



Loreen - Statements - Szymek79 - 23.02.2017 08:47 PM

Utworem “Statements” już w sobotę Loreen rozpocznie po raz trzeci rywalizację w Melodifestivalen by po raz drugi reprezentować Szwecję na Eurowizji.

[Obrazek: Loreen-Statements-2017-2480x2480.jpg?resize=333%2C333]




RE: Loreen - Statements - Tomekk - 23.02.2017 09:28 PM

Szymek79 napisał(a):by po raz drugi reprezentować Szwecję na Eurowizji.
po co ona startuje? raz wygrała, więc powinno jej wystarczyć Icon_wink


RE: Loreen - Statements - Szymek79 - 23.02.2017 10:14 PM

Tomekk napisał(a):po co ona startuje? raz wygrała, więc powinno jej wystarczyć Icon_wink
żeby wygrać po raz drugi. Icon_wink Tylko Johnny Logan (Irlandia) jako wokalista wygrał ESC dwukrotnie więc jest o co walczyć; pierwsze drugie zwycięstwo wokalistki i siódme Szwecji zrównujące ją w ilości grand prix z nomen omen Irlandią.Icon_smile
Po za tym to mega platforma dla tej drugiej wyczekiwanej płyty nawet jeśli nie wygra MF.


RE: Loreen - Statements - Szymek79 - 25.02.2017 11:34 PM




RE: Loreen - Statements - prz_rulez - 26.02.2017 12:51 AM

Ja wiem, czy takiej wyczekiwanej... Nawet w Szwecji to nie jest raczej czołówka wyczekiwanych płyt.


RE: Loreen - Statements - Tomekk - 26.02.2017 04:43 PM

Utwór nie jest tak chwytliwy jak chociażby "We Got The Power", ale jest bardzo interesujący.
Styl Sii widoczny, ale dla mnie to plus.
Jeśli pojedzie na Eurowizję to powalczy o Top 10, a może i o podium.


RE: Loreen - Statements - kolej_grzesiek - 26.02.2017 04:51 PM

Utwór mnie nie porwał specjalnie. Do EUPHORII mu daleko. Boję się, że Loreen powoli zaczyna odcinać kupony od swojego największego sukcesu. Na wyjazd do Kijowa z tym utworem bym raczej nie liczył nawet jak wyjdzie z AC. Na powtórkę wyczynu Robina Stjernberga z 2013 roku, który wygrał awansując poprzez ten etap konkursu, nie ma szans.


RE: Loreen - Statements - prz_rulez - 26.02.2017 05:04 PM

Ja nie uważam, że to było muzyczne odcinanie kuponów, bardziej sama idea powrotu na MF jak coś. Show był dla mnie o dwie klasy wyżej od pozostałych występów w tym półfinale, ale no - jak pisałem, to mimo wszystko nie jest konkurs wizualizacji.
Chociaż...


RE: Loreen - Statements - Szymek79 - 17.03.2017 01:01 PM