Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This (/showthread.php?tid=33866)



The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - Szymek79 - 22.02.2017 10:02 PM

"Something Just Like This" z gościnnym udziałem Coldplay to kolejny singiel zapowiadający długogrający debiut amerykańskiego The Chainsmokers pt. “Memories: Do Not Open“, który trafi do sprzedaży 7 kwietnia.

[Obrazek: The-Chainsmokers-Coldplay-Something-Just...=333%2C333]




RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - bugman - 23.02.2017 07:32 PM

słabizna. mylo 2. bleh


RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - 1981 - 23.02.2017 08:27 PM

Kiedyś taka kombinacja byłaby nie do pomyślenia, ale po duetach z Rihanną i Beyonce już nic nie dziwi. Kto następny? Może Alan Walker, który zremiksował "Hymn for the Weekend"? A może Taylor Swift lub Ed Sheeran? Tylko po co? Tylko dla kasy?

Tęsknię za tymi niewinnymi czasami, gdy artyści nagrywali z potrzeby serca. Ech, idealizm.

Anyway, ta nowa piosenka całkiem znośna i pewnie zostanie dużym przebojem.


RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - Tomekk - 23.02.2017 09:26 PM

Coldplay nie powinni już nagrywać dla kasy.
Mają jej wystarczająco duzo Icon_razz


RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - michal91d - 23.02.2017 10:11 PM

A ja ciągle mam przed oczami nagłówek "The biggest downfall in the history of music"...
Nie wiem po co im to i nie zrozumiem.
Utwór mi się wkręcił, ale hmmm.. nie tego oczekuję po moim ulubionym zespole.

Dobrze, że to piosenka na album The Chainsmokers. Będzie można o niej prędko zapomnieć, jak o kolaboracji Chrisa z Avicii w "True Believer" Icon_razz2


RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - Szymek79 - 25.02.2017 08:39 PM




RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - Horngacher77 - 04.03.2017 11:08 PM

Jeśli chodzi o mnie to ten utwór jest genialny.W tym tygodniu to mój Power Play (gram go do upadłego).Już dziś wiem że będzie to wielki hit na listach przebojów.


RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - Szymek79 - 24.06.2017 11:39 PM




RE: The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This - Horngacher77 - 24.06.2017 11:43 PM

I tak też się stało.Super hit.Dzisiaj po15 tygodniach wypadł z Mojej Listy ale będzie w zestawieniu rocznym bardzo wysoko.