Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Popularność forum - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Klub forum (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Popularność forum (/showthread.php?tid=338)

Strony: 1 2 3


- stavanger - 12.11.2008 08:29 PM

Twój dział z listą jest przed moim, więc to mógł być 21 lub 22.


- saferłel - 15.11.2008 03:53 PM

Hmm to ktoś mi ładny prezent zrobił, bo moje pierwsze notowanie pochodzi z 9 grudnia. A 9 grudnia i 22 listopada to jednak chyba za duża różnica. Nie wydaje mi się by wtedy mój dział powstał. Może się pomyliłeś w notatkach.


- stavanger - 15.11.2008 11:20 PM

Na pewno moja pierwsza lista na bieżąco była zapostowana 27 listopada, mam wydruk z tej strony. A tą z 20 listopada wrzuciłem parę dni wcześniej


- tadzio3 - 20.11.2008 12:34 PM

Ja na poczatku swoją liste postowałem na blogu. Gdzieś po pól roku zauwazyłem to forum i ktoś (chyba Zbyszu) nakłonił mnie abym i tutaj to robił. Potem zrezygnowałem z postowania na blogu na rzecz listy na forum. Szkoda tylko, że poprzednich wersji forum już nie ma...


- ku3a - 20.11.2008 03:26 PM

tadzio3 napisał(a):Gdzieś po pól roku zauwazyłem to forum i ktoś (chyba Zbyszu) nakłonił mnie abym i tutaj to robił.
mnie ktoś zapytał na forum lp3 czy swoją listę gdzieś postuję i odpisałem, że nie, na co w odpowiedzi dostałem propozycję, że może tu bym postował. no i faktycznie po jakimś czasie to się stało.
i pamiętam, że prawie w tym samym czasie co Ty tu trafilem.
tadzio3 napisał(a):Szkoda tylko, że poprzednich wersji forum już nie ma...
weź już tego nie przypominaj... Icon_confused2


- tadzio3 - 21.11.2008 11:44 AM

ku3a napisał(a):pamiętam, że prawie w tym samym czasie co Ty tu trafilem.
Jestem skłonny stwierdzić, że zaczeliśmy w tym samym tygodniu postować listy.
Na początku nie sądziłem, że będę tak długo co tydzień wrzucał listy i myślałem, że po jakimś czasie szybko nam się znudzi cotygidiowe postowanie na forum naszych prywatnych list. A jednak nie! Cieszę się Icon_smile2


- chris975 - 21.11.2008 04:57 PM

A ja mycharts znalazłem jakoś przez google. Jak się rejestrowałem to było tu raptem chyba ze 12 userów Icon_smile2


- prz_rulez - 25.11.2008 07:17 PM

ach... piękne czasy.. .i stare notowania forumowej...

I Listoholika nie było...


- Paweł - 25.11.2008 07:36 PM

prz_rulez napisał(a):I Listoholika nie było
Listy były... dywagować możemy jedynie nad 'holikiem'... Icon_razz


- mrsap - 25.11.2008 08:12 PM

Moje pierwsze notowanie na tym forum miało datę 3 lub 10 września 2006. Pamiętam, że na pierwszym miejscu było wtedy "Knights Of Cydonia" zespołu Muse. Byłem na forum bodajże 9-tym użytkownikiem.
Link do forum znalazłem przeglądając stare posty na forum.lp3, na którym ostatnio już prawie się nie udzielam ze względu na brak czasu.
Link znalazłem kilka tygodni przed zapostowaniem pierwszej listy, ale wtedy forum wydawało się prawie martwe... Teraz sam już go nie ogarniam Icon_mrgreen


- prz_rulez - 25.11.2008 08:37 PM

martwe to było, jak ja się pojawiłem Icon_mrgreen I kto by pomyślał, że się tak rozwinie...


- Paweł - 25.11.2008 08:42 PM

A to wszystko za sprawą Saferłela... gdyby nie on... mało byśmy wiedzieli o muzyce...
Może ja se jaja robię, ale z tego co mi się wydaję to on rozpoczął erę pisania różnych recenzji. Icon_mrgreen


- chris975 - 25.11.2008 09:32 PM

Paweł napisał(a):A to wszystko za sprawą Saferłela... gdyby nie on... mało byśmy wiedzieli o muzyce...
Może ja se jaja robię, ale z tego co mi się wydaję to on rozpoczął erę pisania różnych recenzji. Icon_mrgreen

Hmm to w sumie wychodzi że to za moja sprawą bo ja saferłela na to forum ściągnąłem i namawiałem do robienia swojej listy Icon_razz Icon_mrgreen


- saferłel - 25.11.2008 09:44 PM

Święte słowa Chrisie.


- prz_rulez - 25.11.2008 09:59 PM

ale gust Saferłela był z deczka inny na początku... no i nie był tak odważny w swych opiniach Icon_wink2


- chris975 - 25.11.2008 10:00 PM

No tak, jego największa idolką była przecież Mandaryna Icon_mrgreen


- saferłel - 25.11.2008 10:26 PM

Bez takich prowokacji proszę. Wiele dziwnych rzeczy słuchałem, do których teraz mógłbym się ze wstydu nie przyznać, ale na pewno nie Mandaryny Chytry

Jak tak patrzę na pierwsze notowania swojej listy i na te dzisiejsze...no może trochę się różniły, ale nie bardzo. Killersi, GBQ, Scissor Sisters, MCR, Keane...wszystko to lubię i szanuje do dziś ;] Na pewno jednak nie było wtedy tyle undergroundowych wynalazków. Inwestowałem w ogólnie znane numery, z przymusu niejako.


- Konrad - 25.11.2008 11:37 PM

mrsap napisał(a):ale wtedy forum wydawało się prawie martwe... Teraz sam już go nie ogarniam Icon_mrgreen

Za 8 lat będziemy mieli koncern medialny i wytwórnię płytową Icon_mrgreen


- saferłel - 25.11.2008 11:43 PM

Konrad napisał(a):
mrsap napisał(a):ale wtedy forum wydawało się prawie martwe... Teraz sam już go nie ogarniam Icon_mrgreen

Za 8 lat będziemy mieli koncern medialny i wytwórnię płytową Icon_mrgreen

Co do pierwszego, to wcale byłbym się tak nie śmiał na twoim miejscu Icon_mrgreen
A koncern.....jak będzie pierwszy punkt spełniony to i to się załatwi - będziemy nagrywać coś ala przyjaciele karpia Icon_biggrinIcon_biggrin


- Konrad - 25.11.2008 11:46 PM

saferłel napisał(a):ala przyjaciele karpia

proszę cię tylko nie to, to jest jeszcze gorsze od Ich Troje i Dody