Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" (/showthread.php?tid=33779)



Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - MExpress - 15.02.2017 11:02 PM

"Heavy"- tak będzie się nazywał pierwszy singiel grupy Linkin Park, zapowiadający ich nowy, siódmy w karierze album. Gościnnie w nagraniu pojawia się Amerykańska electropopowa wokalistka Kiiara. Premiera nagrania zapowiedziana jest na 16 lutego.




RE: Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - Gaspard - 15.02.2017 11:22 PM

Jakoś nie jestem pewien czy Kiiara będzie pasować wokalnie do Linkin Park. Jakoś tak nie mogę sobie tego wyobrazić ;/
Ale jestem strasznie ciekawy Icon_biggrin Linkin Park nigdy nie wydają złych utworów


RE: Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - MExpress - 16.02.2017 05:51 PM




RE: Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - Szymek79 - 16.02.2017 10:14 PM

To ode mnie jeszcze okładka singla.Icon_wink

[Obrazek: Linkin-Park-Kiiara-Heavy-2017.jpg?resize=333%2C333]


RE: Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - Gaspard - 04.03.2017 11:35 PM

Nie rozumiem tej fali nienawiści wylanego na Linkin Park i (uwaga, to najlepsze xD) porównywanie "Heavy" do muzyki Biebera, Grande i Swift Rotfl
Ci ludzie są albo tak ograniczeni, albo tak bardzo zacofani. Smutne, że według tych "fanów" panowie musieliby grać w kółko to samo, aż do porzygu, bo przecież pop to zło i w ogóle gówno Icon_smile


RE: Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - Szymek79 - 09.03.2017 05:16 PM




RE: Linkin Park ft. Kiiara - "Heavy" - AKT! - 09.03.2017 06:55 PM

Gaspard napisał(a):Linkin Park nigdy nie wydają złych utworów
ojej, tak bardzo nieprawda; to jeden z najbardziej dramatycznych zjazdów, jeśli chodzi o melodyjność, w historii popu

szczerze -- już wolę, żeby robili takie rzeczy do radia niż brnęli w tę gunwofuzję pseudorocka z radiowym popem, na której stracili resztki godności

numeru nie zamierzam wrzucać na żadną swoją plejlistę, ale jeśli trafię na niego w radiu, to też się świat nie skończy

okładka ładna; ich najlepsza od lat