Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.11.2016 09:08 PM

Mam już trzeci głos w eliminacjach. Liderem jest wykonawca, który dostał punkty od każdego, ale ani razu nie był na podium!
Aha i już 53 podmioty mają zdobycze punktowe.
Zatem czekam na kolejne Wasze głosy, ułożone od 1-go do 25-go miejsca.
Później jeszcze roześlę zaproszenia.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 22.11.2016 09:15 PM

Czyli już głosujemy? Bo nie widziałem żadnego posta z sygnałem do działania w stylu "hej, rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do tego czy tego dnia" Icon_neutral3

A byłoby miło przypomnieć, co robimy i do kiedy osobnym postem, bo na pierwszej stronie wszystko zlewa się w purpurowym bloku tekstu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.11.2016 11:16 PM

Sundrajta napisał(a):Teraz przez tydzień czekam na Wasze głosy. Jutro zaś wyślę przypomnienia, żeby jakby co nikt nie zapomniał...
Napisałem... Icon_lol tylko ten zapis zlewa się z innymi postami! Faktycznie trzeba było wybarwić i pogrubić. Ale spokojnie będę przypominał na PW.
A zatem jeszcze raz napiszę:
*Wybieramy swoją 25-tkę ze zgłoszonych 90 propozycji, które znajdują się w trzecim poście tegoż wątku, do poniedziałku (28-11) do godziny 21-szej*!


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 23.11.2016 12:35 AM

Po pięciu oddanych głosach nastąpiła zmiana lidera i tu już (ten wykonawca) ma wskazanie na miejscu pierwszym. Icon_cool
Zapomniałem o jednej ważnej kwestii...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 23.11.2016 08:14 AM

Ciężko się układa kolejność, kiedy większość wykonawców branych przeze mnie pod uwagę nagrywa(ła) zarowno rzeczy rewelacyjne jak i przeciętne (a bywało jeszcze gorzej). Jak wypośrodkować ich twórczość? Jak porównać ich z tymi równymi i dobrymi, ale w zasadzie bez takiego superbłysku? Jak wkomponować w to tych artystów, których lubię i cenię ale znam w niewystarczającym stopniu (a takich jest sporo)?
No ale wybrałem i zaraz wysyłam moje głosowanie prowadzącemu. Ciekawe ile nowych podmiotów pojawi się u mnie, a nie było ich wcześniej.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 23.11.2016 03:18 PM

Ja też tak miałem. A dodatkowo faktycznie wielu wykonawców praktycznie nie znam, a poznaniu kilku piosenek, odechciewa mi się dalszego poznawania... Icon_eek
I kierowałem się przede wszystkim tym, który artysta "wstrząsnął" moim światem muzycznym! A że może i później (czy wcześniej) nagrał coś najwyżej przeciętnego - nie szkodzi. Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 24.11.2016 12:37 AM

Mamy już osiem głosów. I sytuacja wygląda następująco: lider (na tej pozycji znowu nastąpiła zmiana) jako jedyny przekroczył 100 pkt. I tylko 12 wykonawców nie ma jeszcze żadnego oczka i także 12 pkt. nie daje w tym momencie wejścia do fazy pucharowej. Aha i też nie ma już wykonawcy, który by punktował u wszystkich...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 24.11.2016 03:20 PM

Mam już dziewiąty głos, po nim o dziwo lider się nie zmienił. Icon_lol Tyle że już nawet 17 pkt. nie daje miejsca w 1/32! Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 24.11.2016 06:56 PM

Sundrajta napisał(a):o dziwo
Proszę się wyrażać przyzwoicie. Powinno być o szanowana pani.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 24.11.2016 11:02 PM

No w sumie racja. I jakiś Ty domyślny. Icon_twisted
Po dziesięciu głosach lider niespodziewanie ten sam! To już dwa dni, tego jeszcze u nas nie było. Icon_wink Dostał punkty od siedmiu osób, w tym dwa miejsca na podium lecz wciąż bez wygranej. Dwa pozostałe miejsca też osiągnęły już 100 pkt. I trzeba mieć 20 oczek, żeby wejść do fazy pucharowej.
Aha, bez punktów pozostało tylko dziewięciu wykonawców.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 25.11.2016 09:03 PM

Mam taki odrobinę chyba kontrowersyjny pomysł, który przyszedł mi do głowy przy okazji całego zamieszania związanego z KM.
Akurat wcześniej uznałem że należy zwiększyć limit nominacji w następnych topach do siedmiu. I teraz chcę się Was zapytać czy np. w Topie Reszty Europy z tej puli każdy mógłby dodać po jednym wykonawcy z Polski lub Wielkiej Brytanii, który naszym zdaniem został pominięty w ich rodzimych topach, a zasługuje na udział w tej zabawie? I tak samo byłoby w Topie Reszty Świata z pominiętymi wykonawcami amerykańskimi. Icon_idea
Oczywiście pod uwagę mogliby być brani tylko ci wykonawcy, którzy dotąd nie byli zgłoszeni. Czy jednak uważacie że to zbytnie mieszanie topowych składów?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.11.2016 01:55 AM

Dziś (a raczej wczoraj) wpłynął tylko jeden głos, który jednakże zmienił artystę na pozycji lidera! Icon_twisted Lecz muszę przyznać, że w tym momencie wytworzyła się wielka czwórka (może połowy składu bym się spodziewał?), która zdecydowanie dystansuje resztę ( i to wciąż tylko oni mają ponad sto punktów). Wejście do fazy pucharowej dają w tej chwili 23 oczka. Gdybyście zobaczyli jacy wykonawcy zajmują miejsca 65-68, to byście byli mocno zaskoczeni! I bez punktów pozostało ośmiu wykonawców (dwóm wróżę taki stan do końca tej rundy!). Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.11.2016 05:11 PM

I proszę, wszyscy są na wakacjach! Icon_lol Żadnej dyskusji w temacie mojej propozycji regulaminowej do przyszłych topów.
I co gorsza, żadnych nowych głosów, a zostało jeszcze nieco ponad dwie doby do końca eliminacji. Icon_exclaim


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 26.11.2016 05:49 PM

Krótko mowiąć dla mnie to jest bez sensu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 26.11.2016 06:57 PM

jak wyżej.
można przeciez za jakiś czas zrobić drugą edycję.
zostawić zestaw z pierwszej edycji i dorzucić po 1-2 wykonawcach.
i już.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.11.2016 10:02 PM

No to przynajmniej cośkolwiek padło w tym temacie. Icon_lol
No oczywiście, że zostaną jak to to się ładnie określa re-topy i wtedy myślę, że będzie można dodawać, tych wykonawców, o których się wcześniej zapomniało...
Aha i tak na moje wyczucie, wstępnie to sądzę że pierwsza szesnastka z każdego topu powinna mieć awans automatyczny do następnego, a my nadal będziemy mieli po sześć zgłoszeń. Bowiem zostawiać cały stary zestaw to też trochę bez sensu! I wtedy wciąż rozgrywka by się toczyła w gronie około stu artystów.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 27.11.2016 12:49 AM

Napiszę tak - dwunasty głos sprawił, że stary lider powrócił na "tron", a do wielkiej czwórki dołączyło jeszcze dwóch artystów. Icon_wink
I wszystko inne zwiększa się o jeden czyli do awansu potrzebne są 24 oczka, a punkty zdobyło już 83 wykonawców. Aha i nadal tuż pod kreską znajduje się kilku wyśmienitych wykonawców. Icon_lol

I jeszcze raz podkreślę, że w tym topie może wziąć udział każdy kto ma ochotę! Icon_idea
Nie ograniczamy się do listy osób, które zgłosiły swoich wykonawców. Teraz wystarczy wybrać swoją 25-tkę z trzeciego postu, w którym są zamieszczeni nominowani artyści i taką listę wysłać do mnie na PW.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 27.11.2016 10:13 PM

Czekam jeszcze na kilka osób, chociażby Lombthorne czy TuneHunterz, którzy zapewniali, że mimo tego iż nie przedstawili swoich nominacji (ze względów geograficznych), to obiecali że wrzucą swoją listę wybranych wykonawców...
A tymczasem praktycznie zostały 24 godziny do końca eliminacji! Icon_idea Ja wciąż liczę na jakieś pięć głosów i mam nadzieję, że się nie zawiodę? Icon_lol Na razie mam kolejny i zaraz go doliczę do pozostałych.
Jeżeli ktoś poprosi o przedłużenie, to owszem o kilka godzin będę mógł przedłużyć przyjmowanie głosów, ale nie później niż do jutra, do północy!


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 28.11.2016 12:43 AM

Po czternastu głosach sytuacja wiele się nie zmieniła, jednakże poprzedni lider zastąpił tego najsłynniejszego! Nadal mamy zdecydowaną szóstkę z przodu, a za nimi całą równą w miarę grupę pościgową. I już tylko czterech wykonawców nie ma punktów (w tym ta dwojka, której wróżę ten fakt do końca). Icon_rolleyes
Żeby znaleźć się w fazie pucharowej trzeba mieć 28 oczek. A tuż pod kreską nie widzę tym razem aż tak znanych wykonawców... Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 28.11.2016 03:15 PM

Mam kolejne dwa głosy, po których pojawił się zupełnie nowy lider. Icon_wink
I na razie 64 miejsce ma 33 pkt., a następne tylko 30!
Z osób, które zgłosiły propozycje nie głosował jeszcze Geephard. Mam nadzieję, że zdąży przed 21-szą? I może jeszcze koś nowy dojdzie, oby.
Czekam więc jeszcze przez niecałe siedem godzin na ostatnie głosy... Icon_idea