Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2016 06:41 PM

na drugim miejscu dam jakby co Red Box


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2016 06:42 PM

a na trzecim The The, reszta... sorry


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 06:54 PM

Jak tak punktujemy, to drugi byłby Red Box, a trzeci the The... Reszta - sorki. Icon_wink
O kurde, powtarzamy się. Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 07:12 PM

Nie dam się przekabacić. Możecie dawać kolejne miejsca, ale ja będę brał pod uwagę tylko Waszych faworytów. Czyli na chwilę obecną wybierałbym między trzema wykonawcami z tej szóstki.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 07:30 PM

No bo gdyby uwzględniać dalsze miejsca, to na razie prowadzi Yes. Icon_rolleyes

Widzę też, że na następny top trzeba zwiększyć limit zgłoszeń do siedmiu na jednego uczestnika. Icon_idea Bowiem w topie krajowym (gdzie limit wynosił 5) uzbieraliśmy 89 wykonawców, a już w brytyjskim (ze zgłoszeniem kajmana) będzie ich mniej, bo tylko 84!


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2016 07:44 PM

Sundrajta napisał(a):Widzę też, że na następny top trzeba zwiększyć limit zgłoszeń do siedmiu na jednego uczestnika.
akurat mam siedmiu z US, więc jestem za, i znowu pierwszy wybieram, obiecuję Icon_smile


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 08:23 PM

W USA też mam sporo, ale liczę, że więcej niż pięciu zgłosi ktoś wcześniej.
A ja pewnie zgłoszę zespół, ktory w tym topie się u mnie nie przebił.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 21.11.2016 09:13 PM

(21.11.2016 06:38 PM)Sundrajta napisał(a):  
(21.11.2016 06:22 PM)Yacy napisał(a):  RB i TT to nie będzie źle Icon_wink2
Ciekaw jestem kogo tutaj miałeś na myśli? Icon_rolleyes
według relacji Mojego Męża - chodzi o Tanitę Tikaram.

a ja osobiście też jestem za Stevem Hackettem i Tanitą Tikaram. Icon_smile


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 21.11.2016 09:17 PM

Myślę, że zasady powinny być jednolite dla każdego topu. Czy to 80 czy 180 wykonawców, to i tak wybrany zostanie tylko jeden.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 09:20 PM

Lilian napisał(a):ja osobiście też jestem za Stevem Hackettem i Tanitą Tikaram
A może napisz za kim bardziej, bo Twój głos może zadecydować o tym co przejdzie.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 21.11.2016 09:33 PM

Najlepszy jest The The, ale myślę, że powinieneś wybrać sam, bez zewnętrznych sugestii, i to kogoś spoza przedstawionej listy.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 09:45 PM

Spoza jakiej listy?
Zostało tylko 15 minut na zgłoszenie.
A od gdziny 21-szej możecie już wysyłać do mnie swoje uszeregowane listy z 25-cioma wybranymi wykonawcami, oczywiście wyłącznie z grona zamieszczonego w trzecim poście tegoż wątku. Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 21.11.2016 09:46 PM

(21.11.2016 09:20 PM)kajman napisał(a):  A może napisz za kim bardziej, bo Twój głos może zadecydować o tym co przejdzie.
za Tanitą bardziej Icon_smile


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 09:48 PM

(21.11.2016 09:17 PM)sewerynkicior napisał(a):  Myślę, że zasady powinny być jednolite dla każdego topu. Czy to 80 czy 180 wykonawców, to i tak wybrany zostanie tylko jeden.
W krajowym topie zgłaszaliśmy 4+1 wykonawcę, tutaj sześciu więc już nie ma jednolitych zasad i nie widzę przeszkód, by w następnych topach jeszcze tę liczbę zwiększyć. Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 09:55 PM

Sundrajta napisał(a):Spoza jakiej listy?
Tych sześciu utworów, które zaproponowałem. A spoza tej listy to mogłoby być na przykład Barclay James Harvest, Henry Cow, Kingdom Come, McDonald And Giles, Nucleus, Osibisa lub Spooky Tooth. Myślisz, że któreś z nich miałoby jakiekolwiek szanse.
A będzie jeszcze bardzo smakowita piątka (przynajmniej niektorzy wykonawcy dla niektórych osób).


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 09:58 PM

Fish
King Crimson
Katie Melua
Robert Plant
Procol Harum
Tanita Tikaram


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 10:07 PM

To faktycznie mało znani wykonawcy (z tej wcześniejszej listy), sam najlepiej kojarzę Kingdom Come, a pozostałe nazwy są dla mnie dosyć egzotyczne. Icon_lol
Teraz przez tydzień czekam na Wasze głosy. Jutro zaś wyślę przypomnienia, żeby jakby co nikt nie zapomniał...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 10:30 PM

Sundrajta napisał(a):sam najlepiej kojarzę Kingdom Come
Na pewno? Nie pomyliłeś z niemieckim metalowym bandem o nazwie Kingdom Come?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 10:41 PM

A to chyba że.Icon_lol Bo faktycznie kojarzę tylko nazwę, a nie muzykę!
I mam już pierwszy głos.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.11.2016 12:10 AM

Jednak się pomyliłem, bo zgłosiliśmy 90 wykonawców. Icon_lol
Ale to dopiero wyszło mi przy wklejaniu głosów, gdzie brakowało mi kilku artystów, na szczęście szybko doszedłem co jest grane.

Po dwóch podliczonych głosach na czele tabeli znajdują się cztery podmioty - (praktycznie z taką samą liczbą punktów) trzy zespoły i jeden solist(k)a. Icon_twisted