Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 18.11.2016 10:51 PM

vingoe napisał(a):Blur
o, wiedziałem, że ktoś zgłosi

mike napisał(a):Jimi Hendrix
Bon Jovi
The Rolling Stones
ależ siermiężna konserwa!

Rincewind napisał(a):Może nie chodziło o samego Hendrixa, lecz o jego zespół The Jimi Hendrix Experience?
zgłoszenie go pod tym szyldem miałoby zresztą znacznie więcej sensu


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 19.11.2016 12:06 AM

Dave Gahan
Kim Wilde
Phil Collins
Placebo
The Cure
Mike + The Mechanics


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 19.11.2016 08:40 PM

Czekam na kilka osób, które prawie na pewno miały zgłosić swoje propozycje. Icon_idea
Niby są jeszcze dwa dni, więc nie mam co się denerwować ale tak na wszelki wypadek przypominam się...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - piotreklp3 - 20.11.2016 05:08 PM

Black Sabbath
Deep Purple
Kaiser Chiefs
The Animals
The Beatles
White Lies


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 20.11.2016 08:13 PM

Przejrzałem swoje notatki i znalazłem 33 artystów brytyjskich, 23 amerykańskich, 12 innych europejskich i 11 innych światowych plus 3 składy mieszane (a-a i 2 ang-e). Z tych 33 już jest 8 zgłoszonych (dobre i to). No i jest wśród nich Melua, która pasuje mi tylko i wyłącznie do tego zestawienia.
Do jutra zastanowię się, według jakiego kryterium mam wybierać i wyboru dokonam.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 20.11.2016 08:16 PM

kajman napisał(a):Z tych 33 już jest 8 zgłoszonych (dobre i to). No i jest wśród nich Melua, która pasuje mi tylko i wyłącznie do tego zestawienia.
Melua nie jest zgłoszona (i mam nadzieję że nie będzie)


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 20.11.2016 09:18 PM

Z tego co się domyślam, kajman właśnie zastanawia się nad jej tutaj zgłoszeniem? Bo według niego tylko w brytyjskim topie jest miejsce KM. Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 20.11.2016 09:22 PM

Z tego co czytam nie wolno jej zgłosić, więc nie rozumiem dywagacji.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 20.11.2016 09:30 PM

Właśnie że wolno! Nic nie stoi na przeszkodzie, skoro otrzymała nominację Brit Awards w kategorii "najlepsza brytyjska artystka". Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 20.11.2016 11:48 PM

przecież Ty i Seweryn jesteście przeciw


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 20.11.2016 11:51 PM

Sundrajta napisał(a):przy sprzeciwie dwóch osób dany wykonawca nie może być zaliczony do wybranego topu), a sewerynkicior i ja tak stwierdziliśmy, co oznacza koniec dyskusji.
tak dla przypomnienia Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 20.11.2016 11:53 PM

sorry, widzę, że sprzeciw wycofałeś... ktoś też mógł to przeoczyć...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 20.11.2016 11:57 PM

No właśnie, mógł. Ale specjalnie napisałem wytłuszczonym drukiem i teraz raz jeszcze przypomnę, że możemy zgłosić Katie Melua do brytyjskiego topu. A jak nie tu, to do reszto-europejskiego! Icon_lol
Przecież aż takiego to znaczenia nie ma, gdzie będzie występować ta pani, chyba? Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 12:44 AM

Sundrajta napisał(a):A jak nie tu, to do reszto-europejskiego!
Ale do europejskiego zgloszę veto. Do światowego także.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2016 09:17 AM

najpierw musi ją ktoś zgłosić Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 05:55 PM

Coś czuję, że już tylko kajman zgłosi swoje propozycje. Icon_rolleyes
I też wydaje mi się, że nie ma on innego wyjścia, i musi dodać do swego zestawu KM, pomimo tego że ta artystka nie mieści się w pierwszej szóstce tegoż grona? Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2016 06:02 PM

Jak się bawić to się bawić. Wybrałem już pięciu wykonawców i mam problem z wyborem szóstego (tzn też wybrałbym, gdyby nie pomogła mi wiki, według której Waterboys to zespół brytyjsko-irlandzki, więc będzie miał szansę w reszcie Europy). Z pozostałych kilkunastu odrzuciłem, bo uznałem, że są zbyt niszowi (pewnie niektóre z tych nazw części osób w ogole nie byłyby znane). Została mi piątka i macie niepowtarzalną szabsę, żeby pomóc mi wybrać. Krótko mowiąc, jeżeli pojawią się jakieś głosy wspierające utwór to tem, ktory będzie miał najwięcej zgłoszę. Przy braku głosow sam wybiorę, przy remisie wybiorę wśrod remisujących z największą liczbą głosów (czyli pewnie jednym). Macie prawie cztery godziny (do 20.57) na propozycję.
A oto piątka (o, nawet szóstka Icon_biggrin ).
Steve Hackett
Red Box
Cat Stevens
The The
Tanita Tikaram
Yes


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 21.11.2016 06:22 PM

STEVE! bo sam sie nad nim zastanawiałem Icon_wink2
jesli przejdzie Yes to też będzie świetnie
RB i TT to nie będzie źle Icon_wink2


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2016 06:25 PM

YES


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2016 06:38 PM

O, jaka ciekawa dogrywka. Icon_lol
To ja zdecydowanie popieram Tanitę Tikaram.

(21.11.2016 06:22 PM)Yacy napisał(a):  STEVE! bo sam sie nad nim zastanawiałem Icon_wink2
jesli przejdzie Yes to też będzie świetnie
RB i TT to nie będzie źle Icon_wink2
Ciekaw jestem kogo tutaj miałeś na myśli? Icon_rolleyes