Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 17.11.2016 04:25 PM

A mi właśnie chodziło o to, że jak ją ktoś zgłosi do UK, to nie wystąpi dalej, ale jeśli nie będzie obecna w UK, to może zostać przez kogoś dodana do innego zestawu. I to powinno wszelkie kontrowersje ukrócić.

Nie wiem. Dla mnie to artystka niższej kategorii, ale nie chce mi się szczególnie nad tym rozwodzić.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 17.11.2016 04:29 PM

A zatem w tej kwestii przynajmniej się zgadzamy, bo przecież aż takiego wielkiego znaczenia nie ma, kto gdzie wystąpi? Liczy się przede wszystkim muzyka. Muza

Jednakże tym drugim zdaniem ranisz moje uczucia (i mam nadzieję, że nie tylko moje). Beksa


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mr.vingoe - 17.11.2016 05:58 PM

Blur
Massive Attack
Foals
Arctic Monkeys
Moloko
Kasabian


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 17.11.2016 06:00 PM

vingoe, jakie "młodzieńcze" typy Icon_smile

a ja uważam, że ten plebiscyt akurat w przeciwieństwie do polskiego faworytów nie ma... Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mr.vingoe - 17.11.2016 06:08 PM

No no, musiałem trochę "odmłodzić" towarzystwo Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 17.11.2016 07:06 PM

I bardzo dobrze, bo od tych "zgredzików" może nam się wydawać, że muzyka brytyjska skończyła się dawno, dawno temu...

Ja myślę, że jednak faworyci są (i to nie tylko ci wykonawcy, o których wcześniej pisałem). Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 17.11.2016 07:53 PM

Sundrajta napisał(a):muzyka brytyjska skończyła się dawno, dawno temu...
Może nie tylko brytyjska. Ale tak naprawdę uważam, że najciekawsze rzeczy działy się w muzyce w l. 1965-1979, a potem ciekawie było dopiero w tym stuleciu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - michal91d - 17.11.2016 10:24 PM

Dawno nie było tak fajnej rzeczy na forum Icon_smile

Większość już jest, ale kilku fajnych wciąż brakuje, więc jestem ja, by to zmienić Icon_cool

Keane
Robbie Williams
Stereophonics
Snow Patrol
The Verve
Starsailor


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mike - 17.11.2016 11:39 PM

Jimi Hendrix
Bon Jovi
The Rolling Stones
Sam Smith
Calvin Harris
Dido


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 17.11.2016 11:55 PM

michal91d napisał(a):Dawno nie było tak fajnej rzeczy na forum
Cieszy mnie to bardzo. Icon_cool

I pojawia się kolejne zastrzeżenie - Jimi Hendrix, to dla mnie ewidentny Amerykanin. I jeśli nawet najważniejsze koncerty w karierze grywał w Anglii, to mimo wszystko niczego nie zmienia! Icon_eek
Zatem poproszę jednak mike'a o zmianę, a pozostałych wykonawców dodaję do listy. Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 17.11.2016 11:59 PM

Mnie dziwi, że osoby zgłaszające swoich sześciu artystów nie są w stanie poprawnie ich przypisać do kraju. Nie rozumiem jak to jest możliwe w ogóle. A w powyższym przypadku oprócz Hendrixa błędnie przyporządkowany został zespół Bon Jovi.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 18.11.2016 12:10 AM

Właśnie Bon Jovi też jest nie do przyjęcia. Icon_eek
Wcześniej tego nie zauważyłem ale gdy wklejałem nazwy do zbiorczego postu od razu ta kapela "zakłuła" mnie w oczy. I tutaj nie ma co się dziwić, że nie orientujemy się kto jest z jakiego kraju! Sam do niedawna miałem dziwne przeświadczenie że Sting to Australijczyk. Icon_twisted Dla nas najważniejsza jest muzyka, a nie kto jest z jakiego państwa. Przykład KM najdobitniej o tym świadczy. Spoko


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - piotreklp3 - 18.11.2016 12:16 AM

Można prosić o zbiorczą listę zgłoszonych wykonawców?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Rincewind - 18.11.2016 12:48 AM

piotreklp3 napisał(a):Można prosić o zbiorczą listę zgłoszonych wykonawców?
Zajrzyj na pierwszą stronę tego wątku, post #3


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mike - 18.11.2016 12:54 AM

ciekawe zatem czemu wyżej wymienieni artyści znajdują się w topach "Best British Artists" XD


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mike - 18.11.2016 12:59 AM

zatem w miejsce dodaj proszę Ellie Goulding i Hurts


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 18.11.2016 01:11 AM

Nie wiem czemu, pewnie dlatego że w UK wydawali płyty i zdobywali czołowe miejsca na tychże listach przebojów? Icon_rolleyes
No i teraz wszystko się zgadza. Icon_cool

A co do zbiorczej Rincewind wszystko gładko wyjaśnił. Icon_cool


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Rincewind - 18.11.2016 01:20 AM

mike napisał(a):ciekawe zatem czemu wyżej wymienieni artyści znajdują się w topach "Best British Artists"
Może nie chodziło o samego Hendrixa, lecz o jego zespół The Jimi Hendrix Experience?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 18.11.2016 08:03 PM

Możliwe? Taki zapis grupy daje już jej prawo gry w naszym topie. Icon_lol
I cosik dzisiaj nie ma nowych osób proponujących kolejnych wykonawców? Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mike - 18.11.2016 09:17 PM

(18.11.2016 01:20 AM)Rincewind napisał(a):  
mike napisał(a):ciekawe zatem czemu wyżej wymienieni artyści znajdują się w topach "Best British Artists"
Może nie chodziło o samego Hendrixa, lecz o jego zespół The Jimi Hendrix Experience?

nie, był sam Jimi, ale to już i tak nie istotne Icon_wink