Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 09.05.2017 06:52 AM

AKT!, dzięki za punkty dla moich ulubieńców! Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 24.05.2017 11:42 PM

Jeszcze raz z tego miejsca zapytam (gdyż za pierwszym razem nie otrzymałem żadnej odpowiedzi) kolegę sewerynkicior, czy byłby skłonny poprowadzić amerykańską edycję topu wykonawców? Icon_idea
Myślę, że teraz w przededniu wakacji jest najlepszy czas na tego typu zabawę, tak by zapewnić w miarę sensowną frekwencję.
Oczywiście w miarę wszelkich wątpliwości służę radą i pomocą, tylko nie ma zamiaru znowu być całego przedsięwzięcia organizatorem!
A może znalazłby się ktoś inny, kto chciałby taki top poprowadzić, to proszę się zgłaszać w miarę możliwości jak najszybciej, bowiem jak sądzę, początek czerwca, to jest ostatni, sensowny termin przed wakacjami na rozpoczęcie tegoż. Icon_rolleyes
Rzecz jasna wyślę także PW do forumowicza, którego już od dawna namawiam do podjęcia w/w wyzwania. Icon_cool


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 27.05.2017 12:45 PM

Niestety jedyną odpowiedzią jaką otrzymałem od sewerynakiciora jest milczenie. Bezradny
Zapewne więc sam będę musiał poprowadzić top amerykański? Jednakże to nastąpi dopiero pod koniec sierpnia lub na początku września, jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy.
Chyba że znajdzie się ktoś chętny do poprowadzenia tego topu już teraz, bowiem naprawdę to nie jest takie trudne i dlatego kogoś z Was bardzo chętnie widziałbym w tej roli. Tancze


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 05.10.2017 09:27 PM

No i proszę nic się nie wydarzyło, a mamy już początek października. Icon_eek
Mam pytanie (od Waszego odzewu zależy czy teraz się podejmę?) czy warto zaczynać top amerykańskich wykonawców?
Bo zastanawiam się tak naprawdę nad dwiema kwestiami: czy teraz zaczynać i czy nie zmniejszyć liczby zgłaszanych wykonawców przez jedną osobę do pięciu?
Ostatnio na MyCharts jest bowiem jakby większy ruch i gdy do zabawy zgłosi się około trzydziestu osób, to mogłoby się okazać, że w eliminacjach będziemy wybierać swoich ulubieńców z grona 180 podmiotów!
Czekam na Wasze opinie.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 05.10.2017 11:49 PM

Sundrajta napisał(a):czy teraz zaczynać i czy nie zmniejszyć liczby zgłaszanych wykonawców przez jedną osobę do pięciu?
2 razy tak Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 07.10.2017 07:14 PM

No cóż widzę, że odzew jest symboliczny, ale i ten głos potraktuję poważnie.
Od czego mam jednak PW, roześlę gdzie trzeba informacje z zaproszeniami, bo dłużej nie ma co zwlekać! Jeszcze poczekam na jakąś sugestię, bo w tej chwili skłaniam się za opcją pięciu zgłoszeń na osobę.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 07.10.2017 07:21 PM

Pierwsze tak, drugie nie.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 07.10.2017 07:51 PM

zacząć, nie zmniejszać.
nie wierzę w ok. trzydzieści osób.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 07.10.2017 08:35 PM

Ale 20 osób spokojnie przyjdzie, mogę dać głowę. Icon_twisted
No dobra, nie będę zmniejszał liczby zgłoszeń. Najwyżej będziemy wybierać ze 150 wykonawców. Icon_wink Co tam Ameryka jest bogata, mamy z kogo wybierać jej muzycznych przedstawicieli. Icon_idea
I wtedy się okaże, że już runda eliminacyjna będzie bardzo emocjonująca...
Zaraz otwieram nowy wątek.