Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.12.2016 03:57 PM

Mam trzynasty głos ale czekam na kolejne więc na razie nie będę aktualizował listy uczestników. I od tej chwili do końca ćwierćfinału żadnych szczegółów na temat wyników. Icon_twisted
Aha, zdradzę natomiast że awans w poprzedniej rundzie (skoro nikt nawet nie próbował strzelać) osiągnęło dwóch niżej notowanych wykonawców! Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.12.2016 11:42 PM

Dzisiaj doszły dwa głosy, zatem mam ich razem czternaście. Icon_lol I ujawnię tylko to, że zaledwie w jednej parze jest już wszystko jasne.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - makkartnej - 13.12.2016 12:14 AM

Dziękuję za zaproszenie do zabawy. Niestety nie mogę odpowiedzieć na wiadomość, ponieważ wyskakuje informacja, że masz pełną skrzynkę wiadomości i nie da się wysłać. Poczekam aż opróżnisz ją.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 13.12.2016 01:29 AM

Sundrajto, mi również wyskakuje informacja, że masz pełną skrzynkę wiadomości! Icon_razz
Więc uprasza się o opróżnienie skrzynki, bo nie można wysłać głosów.



RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mike - 13.12.2016 02:31 AM

I ja również Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.12.2016 01:26 PM

O proszę, to Wam też wyskakuje taka informacja! Icon_lol
I kto tu komu zaśmieca skrzynki... Wczoraj miałem opróżnić ale jak to u mnie często bywa, zapomniałem!
No to biorę się do roboty, bo żadna nowa wiadomość nie dojdzie (chociaż aktualne wyniki nawet mi się podobają, więc...?) Icon_twisted


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 13.12.2016 01:28 PM

Ponowna próba wysłania zakończona fiaskiem:
"Popraw następujące błędy:

Użytkownik Sundrajta, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana."

Proponuję przedłużyć ten etap głosowania, z uwagi na zaistniałe problemy nie każdy może zdążyć zagłosować. Icon_rolleyes

EDIT: O. Sundrajta sie pojawił Chytry


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.12.2016 01:31 PM

Już posprzątałem, powinno być dobrze. Ok
I mam nadzieję, że do końca zabawy nie będzie więcej tego typu kłopotów. Icon_cool


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.12.2016 01:32 PM

Mamy jeszcze ponad dobę czasu (nie pisze się w ten sposób Glupek2 to wszystko przez ten pośpiech!), zatem myślę że spokojnie zdążycie! A jeżeli ktoś będzie chciał przedłużenia o kilka godzin, to nie ma sprawy. Dziś lub jutro proszę mnie o tym poinformować. Spoko


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 13.12.2016 02:08 PM

zagłosowane Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.12.2016 02:38 PM

Tak jest i trochę namieszałaś. Icon_lol
A teraz czekam na pozostałe głosy, szczególnie od mike'a i makkartneja (którego do nas zaprosiłem), bowiem oni już byli gotowi oddać swój, tylko przez moje zaniedbanie nie mogli tego uczynić, za co chcę ich tutaj serdecznie przeprosić. Icon_redface


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.12.2016 03:24 PM

Witam debiutanta w naszej zabawie. Icon_smile W tej chwili mam szesnaście głosów i w kilku parach naprawdę gorącą i stykową atmosferę. Icon_twisted


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.12.2016 07:18 PM

Siedemnasty głos sprawił, że zrobił nam się tutaj niezły galimatias. Icon_razz


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mike - 13.12.2016 07:47 PM

moje głosy również poszły ku uciesze innych Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.12.2016 08:14 PM

A to się dopiero okaże? Icon_lol
Zatem doszło już osiemnaście głosów. Jeszcze mogą zagłosować kolej_grzesiek i Lombthorne (bo wcześniej im się to zdarzało), chyba że kolejny debiutant zdecydowałby się do jutra z nami zabawić? Ujmę to tak, gdyby te dwie osoby się zdecydowały, to ich głosy mogą zmienić sytuację w aż czterech pojedynkach!


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Dobromiera - 13.12.2016 10:37 PM

Hmmm... nie narzekam na dotychczasowe wyniki, bo sam nie głosowałem. I chyba nic więcej nie powiem.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 14.12.2016 12:09 AM

Widzę że stajemy się popularni, bowiem dołączył do naszego grona jeszcze jeden debiutant (choć w krajowym topie był aktywny). Razem jest więc już 19 głosów. I tak napiszę, ten ostatni wiele kwestii wyprostował...
PS: doszedł dwudziesty głos i teraz tak to wygląda, że następny mógłby zmienić zwycięzcę w dwóch parach!
Zatem pytanie brzmi, czy będziemy mieli oczko? Icon_wink

Prawidłowe głosy oddali:
Sundrajta
sewerynkicior
Yacy
kajman
vingoe
piotreklp3
Rincewind
Tomekk
michal91d
miszony
AKT!
thestranglers
adameria
Geephard
Lilian
makkartnej
TuneHunterz
mike
Artur.O
kolej_grzesiek


Regulamin Topu i zestaw par ćwierćfinałowych oraz pojedynków o miejsca 9-16 znajdują się w drugim i trzecim poście wątku

Termin głosowania w tej rundzie upływa 14 grudnia o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 14.12.2016 08:44 PM

Jeszcze przez nieco ponad godzinę czekam być może na ostatni (dla niektórych par decydujący) głos. Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 14.12.2016 10:03 PM

Wyniki ćwierćfinałów:
A. Coldplay ^ The Cure
B. Depeche Mode ^ Dire Straits
C. Genesis ^ Pink Floyd
D. Kate Bush ^ Radiohead

Wyniki pojedynków o miejsca 9-16:
E. Adele ^ The Beatles
F. David Bowie ^ Sting
G. Led Zeppelin ^ Marillion
H. Phil Collins ^ Queen


Zwycięzcy zostali podkreśleni.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 14.12.2016 10:04 PM

Pary półfinałowe:
1. The Cure ^ Radiohead
2. Pink Floyd ^ Depeche Mode

Pojedynki o miejsca 5-8:
3. Kate Bush ^ Coldplay
4. Genesis ^ Dire Straits

Pojedynki o miejsca 9-12:
5. The Beatles ^ Sting
6. Queen ^ Led Zeppelin

Pojedynki o miejsca 13-16:
7. Phil Collins ^ Marillion
8. David Bowie ^ Adele


Termin głosowania w tej rundzie upływa 18 grudnia o godzinie 21-szej.