Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 07.12.2016 08:53 PM

(07.12.2016 06:52 PM)sewerynkicior napisał(a):  Listy nie wklejam z osobistych powodów.
spodziewalem sie innej, bo wydawało mi się że Ci zalezalo.
W sumie szkoda.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 07.12.2016 08:57 PM

Nie ma powodów. Nie jest ona zbyt reprezentatywna dla forum i mało kogo zainteresowaliby artyści, którzy się na niej pojawiają. Np. nigdy nie zauważyłem, żeby którykolwiek z utworów z mojej listy był w propozycjach do zabawy Mycharts top 30, co też wiele mówi na temat tych rozbieżności.

Pierwotnie miałem inne plany, ale widzę, że na forum można inaczej spędzać chwile wolnego czasu. Jest dużo zabaw i plebiscytów, które nie są głupie, więc chętnie biorę udział. Może sam na coś ciekawe wpadnę i zorganizuję...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - michal91d - 07.12.2016 09:02 PM

Sundrajta napisał(a):Jaki beton? Sami najbardziej zasłużeni artyści Wielkiej Brytanii. Icon_twisted
no nie wiem Icon_twisted mam wrażenie, że najbardziej brytyjski zespół w tym zestawieniu odpadł w poprzedniej rundzie.
Ale to oczywiście tylko moja opinia Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 07.12.2016 09:02 PM

sewerynkicior, to napisz tak wyjatkowo, co masz na podium.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 07.12.2016 09:45 PM

Rozumiem, że pytasz o jego prywatną listę, a nie podium z tej zabawy! Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 07.12.2016 09:53 PM

No na 100% tak Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 08.12.2016 12:22 AM

sewerynkicior napisał(a):Jeżeli na przykład przejdzie Phil Collins
no bez jaj, ja się pytam za co?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 08.12.2016 12:40 AM

Jakby nie spojrzeć to nagrał sporo płyt, które były popularne. O ich poziomie się nie wypowiem, bo to mogłoby sugerować czy na niego głosowałem czy nie. Ale w top 16 są artyści, którzy znacznie mniej ciekawych rzeczy zrobili.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 08.12.2016 12:45 AM

szczerze? nie znajduję, no chyba że Adela


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 08.12.2016 12:48 AM

Coldplay, Radiohead, Marillion.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 08.12.2016 12:48 AM

pojeeeeeeeechałeś Icon_smile


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 08.12.2016 12:52 AM

skoro mierzymy artystów miarą popularności to w tej kategorii brakuje mi o wiele bardziej w tym topie Duran Duran, Spandau Ballet, Tears For Fears, Ultravox (nie mogę przeboleć), czy OMD


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 08.12.2016 12:53 AM

No faktycznie. Zupełnie zapomniałem wymienić Dire Straits.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 08.12.2016 12:54 AM

zaraz powiesz że Phil przebił Genesis Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 08.12.2016 01:06 AM

Brak tych artystów pokazuje, że ta muzyka nie zestarzała się godnie. Niewiele jest zespołów z nurtu fali romantyków i elektronicznego popu, którzy mogliby się tu znaleźć. Tears for Fears z tych zaproponowanych trzymają się najlepiej. Brak reszty nie dziwi szczególnie. Wiem, że Duran Duran wciąż nagrywają, ale nie słuchałem ich ostatniej płyty.

A Phil Collins miał dużo wartościowych nagrań, oczywiście tylko w latach 80.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 08.12.2016 01:09 AM

I tu się z Tobą zgadzam.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 08.12.2016 01:12 AM

thestranglers napisał(a):zaraz powiesz że Phil przebił Genesis
To po odejściu Hacketta na pewno.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 08.12.2016 01:19 AM

W sumie szkoda, że nie zgłosiłem swoich propozycji do topu, ale nie miałem wtedy do tego głowy. Mógłbym ożywić wspomnienia młodości i kilkoro powyższych nazw zgłosić w ramach zróżnicowania zestawu. Ciekawe czy młodzi użytkownicy forum lubiący pop zainteresowaliby się takimi nazwami jak Eurythmics, Simple Minds, Pet Shop Boys czy wspomnianymi przez Ciebie markami. Myślę, że Eurythimics wciąż jest popularne. Mam wrażenie, że co chwila ktoś wykorzystuje ich utwory jako podkład do nowych kompozycji. To chyba jeden z najbardziej kasowych zespołów całej dekady. Z pewnością mieliby tutaj swoje miejsce, gdyby listę do głosowania układać wg. zasług, nie ze względu na zgłoszenia poszczególnych osób.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 08.12.2016 01:24 AM

(08.12.2016 01:19 AM)sewerynkicior napisał(a):  Myślę, że Eurythimics wciąż jest popularne. (...) Z pewnością mieliby tutaj swoje miejsce, gdyby listę do głosowania układać wg. zasług, nie ze względu na zgłoszenia poszczególnych osób.
przecież EU. byli i odpadli z Oasis. Niestety! Icon_frown
Lista wg zasług to ryzykowane kryterium, bo kto by miał oceniać te zasługi?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 08.12.2016 01:24 AM

sewerynkicior napisał(a):Ciekawe czy młodzi użytkownicy forum lubiący pop zainteresowaliby się takimi nazwami jak Eurythmics
akurat Eurythmics był zgłoszony do tej zabawy, więc wszyscy użytkownicy mogli się zainteresować Icon_wink