Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 03.12.2016 10:13 PM

zgadzam się z poniższym:
(03.12.2016 09:45 PM)sewerynkicior napisał(a):  Najlepiej byłoby zachować ciszę.
i to zarówno chodzi mi o prowadzącego jak i głosujących.
albo zrobmy jawne głosowania skoro właściwie wiadomo kto przechodzi dalej i kto na co głosuje. hm?
Icon_wink2


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 10:15 PM

nie rozumiem czemu jesteś przeciw rozmowom skoro nikt nie mówi na co głosował
może przedstawisz jakieś powody zamiast ironizować?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 10:18 PM

skoro przeszkadza dyskusja o gustach to wstrzymam się od niej, przepraszam


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 03.12.2016 10:38 PM

hmm... nikt?
Ty głosujesz na DM i przeciw Mechanikom. mylę się? Icon_wink2
Adam nie zagłosuje na Travis
i jeszcze kilka innych wniosków można wyciągnąć...

ale ja wyraziłem tylko swoje zdanie.
być może nikomu innemu to nie przeszkadza.
więc po prostu ja nie będę tu często zaglądał.
przejrzę sobie po ogłoszeniu finałowych rozstrzygnięć. Icon_smile2


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 10:39 PM

Yacy napisał(a):Ty głosujesz na DM i przeciw Mechanikom. mylę się?
nie mogę odpowiedzieć Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 04.12.2016 12:07 AM

Bez przesady, to nie są wybory prezydenckie czy temu podobne! Icon_lol
Nawet jak ktoś napisze, że ktoś tam mu się nie podoba, to przecież nie spowoduje (przynajmniej w moim przypadku) że zmienię zdanie i zagłosuję przeciwko memu gustowi? Icon_lol
Ujmę to tak, jeżeli pierwszy post (po moim) trafnie poda wykonawcę, który ma największą przewagę, to przestanę w ten sposób komentować wyniki. Icon_idea
Chociaż będzie to wbrew stylowi, który sobie obrałem nie tylko w tym plebiscycie. Icon_eek
I osobiście uważam, że dopiero w następnym topie np. amerykańskim, gdy prowadzenie przejmie ktoś inny, to i owszem może sobie zachowywać powagę i grobową ciszę. Icon_twisted
Bo właśnie sądzę, że komentując w ten sposób, zdradzając ilu wykonawców niżej notowanych wygrywa, ubarwiam całą rozgrywkę. Ponieważ jeden forumowicz woli zagłosować na faworytów, a drugi wręcz przeciwnie. Wow


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 04.12.2016 12:41 AM

Trzynasty głos tego dnia sprawił, że wciąż w pięciu parach górą są niżej notowani wykonawcy. Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mike - 04.12.2016 02:18 AM

ja tam się wielkich wyników nie spodziewałem ;p raczej bez niespodzianek. nazywanie Robbiego "one hit wonderem" to albo żart, albo brak podstawowej wiedzy muzycznej ewentualnie żałosna ignorancja. Nie przepadam za dorobkiem artystycznym wielu zespołów w tym zestawieniu, ale szanuję wybór innych.

co do par... to jest tu jeden kosmos... Zeppelin vs. Rolling Stones. WOW. Weź tu człowieku wybierz Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 04.12.2016 08:43 AM

Lilian napisał(a):The Living Years, Over My Shoulder, Nobody's Perfect.. i wiele innych do poznania.
Znam i nie mówię, że są złe, ale kompletnie mnie nie przekonują.
thestranglers napisał(a):ja też - Angels
Nie dla mnie. Mnie przekonuje tylko Me and My Monkey. Swoją drogą lubię jeszcze bardziej utwór innego wykonawcy, który takimi słowami się kończy.
Sundrajta napisał(a):Ujmę to tak, jeżeli pierwszy post (po moim) trafnie poda wykonawcę, który ma największą przewagę, to przestanę w ten sposób komentować wyniki.
To ja nie będę próbował, bo jestem za tym, żebyś komentował wyniki (szczegolnie, że nic te komentarze nie zdradzają).
mike napisał(a):Zeppelin vs. Rolling Stones
Też żal, że jedno będzie musiało odpaść.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 04.12.2016 03:03 PM

W nocy dotarł czternasty głos i sytuacja wygląda tak, że w dziewięciu parach jeszcze wszystko jest możliwe. W dwóch tylko "cud" może odwrócić sytuację, a w pięciu jak to stwierdzili MEM-owcy po wczorajszej walce MMA Pudziana z Popkiem jest pozamiatane. Bije

Aha i jeszcze jedno:
kajman napisał(a):
mike napisał(a):Zeppelin vs. Rolling Stones
Też żal, że jedno będzie musiało odpaść.
Przecież Ty nie lubisz Stonesów? Pamiętam jak kiedyś pisałeś, że ten zespół nagrał tylko jeden znakomity utwór "Sympathy for the Devil", a reszta dla Ciebie mogłaby nie istnieć! Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 04.12.2016 04:31 PM

Sundrajta napisał(a):Przecież Ty nie lubisz Stonesów?
A to akurat jest nieprawda i nigdy czegoś takiego nie sugerowałem.
Sundrajta napisał(a):Pamiętam jak kiedyś pisałeś, że ten zespół nagrał tylko jeden znakomity utwór "Sympathy for the Devil", a reszta dla Ciebie mogłaby nie istnieć!
A to faktycznie napisałem. Tylko nie wiem czy nie napisałem rewelacyjny (a jeżeli nie to był błąd). To był wyraz uznania dla utworu, który jest jednym z moich ulubionych, a nie dezaprobaty dla innych. Myślę, że jest jeszcze wielu wykonawców, których lubię, a o których mógłbym tak napisać, bo jeden fewelacyjny/genialny utwór wybija się w ich twórczości.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - adameria - 04.12.2016 06:24 PM

mike napisał(a):nazywanie Robbiego "one hit wonderem" to albo żart, albo brak podstawowej wiedzy muzycznej ewentualnie żałosna ignorancja
Brawo! Pierwsza odpowiedź jest najlepsza. Icon_lol

Zgodnie z sugestią Jacka już nie skomentuję wyników tutaj.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 05.12.2016 12:30 AM

Dzisiaj licznik zatrzymał się na czternastym głosie. Pora więc wysłać przypomnienia. Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 05.12.2016 03:18 PM

W tej chwili mam piętnaście głosów. I żeby za dużo nie zdradzać, to napiszę tylko że nadal wygląda to bardzo obiecująco...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 06.12.2016 02:40 PM

Mam więc szesnasty głos i czekam jeszcze na te od adamerii i piotrkalp3 (gdyż oni wciąż milczą)! Icon_rolleyes
Bowiem raczej nie spodziewam się nowych uczestników w naszej zabawie...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 06.12.2016 08:08 PM

Mam już osiemnaście głosów i raczej więcej się nie spodziewam. Jednak zgodnie z regułami poczekam do dziewiątej. Icon_wink
Wychodzi na to że tylko czterech wykonawców niżej notowanych Tancze przechodzi dalej. Do przedostatniego głosu prowadził też piąty niżej notowany wykonawca z kimś ze ścisłej czołówki (do tego już w pierwszej rundzie też wygrał z wyżej notowanym)! Icon_eek Jednak piotreklp3 pozwolił faworytowi przemknąć się dalej (dzięki doprowadzeniu do remisu).
I wątpię by ktoś jeszcze zagłosował i zmienił ten porządek?
Kolejne pary wyglądają na zrównoważone, no ale w swoim czasie zobaczę co sami o tym sądzicie?
PS: a jednak wpłynął jeszcze dziewiętnasty głos, który sprawił że ostatecznie znowu tylko trzech niżej notowanych artystów przeszło do następnej rundy. Icon_idea

Prawidłowe głosy oddali:
Sundrajta
kajman
TuneHunterz
michal91d
vingoe
sewerynkicior
Rincewind
thestranglers
Yacy
AKT!
Tomekk
Geephard
miszony
mike
kolej_grzesiek
Lilian
adameria
piotreklp3
Lombthorne


Regulamin Topu i zestaw par 1/16 finału znajdują się w drugim i trzecim poście wątku

Termin głosowania w tej rundzie upływa 6 grudnia o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 06.12.2016 10:02 PM

Wyniki 1/16 finału:

A. Adele ^ Sade
B. Amy Winehouse ^ Phil Collins
C. Archive ^ Genesis
D. Blur ^ Coldplay
E. David Bowie ^ Peter Gabriel
F. Depeche Mode ^ Robbie Williams
G. Dire Straits ^ Placebo
H. Editors ^ Queen
I. Florence + the Machine ^ Sting
J. Kate Bush ^ Oasis
K. Led Zeppelin ^ The Rolling Stones
L. Manic Street Preachers ^ Marillion
M. Mike & the Mechanics ^ The Beatles
N. Pink Floyd ^ Portishead
O. Radiohead ^ The Police
P. The Cure ^ Travis



RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 06.12.2016 10:11 PM

Pary 1/8 finału:

I. The Cure ^ Sting
II. The Beatles ^ Radiohead
III. Queen ^ Dire Straits
IV. Pink Floyd ^ Marillion
V. Phil Collins ^ Depeche Mode
VI. Led Zeppelin ^ Genesis
VII. Kate Bush ^ Adele
VIII. David Bowie ^ Coldplay


Termin głosowania w tej rundzie upływa 10 grudnia o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 06.12.2016 10:18 PM

niespodzianek tym razem nie stwierdzam


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 06.12.2016 10:29 PM

thestranglers napisał(a):niespodzianek tym razem nie stwierdzam
Dla mnie całkiem spora jest w pierwszej parze.
Z pewnych względów zestaw par w tej rundzie oceniam jako nudny.