Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 03.12.2016 02:07 AM

poza Electric Wizard, które nie mogło nie odpaść, żal mi najbardziej Joy Division
gdyby chociaż Editorsi byli jakkolwiek warci uwagi; straszny bezbek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Dobromiera - 03.12.2016 02:17 AM

Proszę mi nie spamować skrzynki forumowej przypomnieniami o głosowaniu w tym plebiscycie; jak wejdę na forum to widzę co się na nim dzieje, a jak nie wejdę to przecież i tak nie przeczytam PW.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - adameria - 03.12.2016 04:15 PM

(02.12.2016 10:13 PM)kajman napisał(a):  Travis wygrał z Purplami? Icon_eek Robbie z Crimsonami? Icon_eek Icon_eek Icon_eek
Podpisuję się pod tym w 100%, choć do Crimsonów dodałbym jeszcze ze dwa "szoki". Nawet nie wiem kto to jest Robbie (żart, to jest ten gość od łanhitłonder p.t. Supreme Icon_wink ) , a Travis nie trawię.
Odpad JD to też niezły zaskok.

Artur.O, czepiasz się chłopie. Nie umiesz obsługiwać skrzynki? Tak dużo tego "spamu" dostajesz, że nie możesz się z tym obrobić? Nie radzisz sobie?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 03.12.2016 04:25 PM

sewerynkicior napisał(a):Jak na pop, to gość miał kiedyś sporo przyjemnych melodii
Jedną bym znalazł. Chociaż gdyby nie ostatnia, świetna płyta Depechów to miałbym problem z wyborem w tej parze.
Pisałem o niespodziankach, ale niekorzystnych dla mnie rozwiązań jest sporo więcej. Na przykład zwycięstwo przeciętnego i bez wyrazu zespołu nad Procol Harum.
Ogólnie klęska moich ulubieńców. Wyleciały numery 1, 4, 6, 8, 9 i 11.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 04:30 PM

kajman napisał(a):Na przykład zwycięstwo przeciętnego i bez wyrazu zespołu nad Procol Harum.
tu zgoda, Mike to faktycznie przeciętniacy, poza Silent Running nie zabłysnęli nigdy
kajman napisał(a):Jedną bym znalazł.
ja też - Angels
adameria napisał(a):Travis nie trawię
oj... oni są cudni, no szkoda... :/ a 12 Memories znasz?
AKT! napisał(a):gdyby chociaż Editorsi byli jakkolwiek warci uwagi
The Back Room broni się po latach, już nie mów Icon_razz2


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - adameria - 03.12.2016 05:43 PM

Trudno, odsłaniam się. Icon_wink2 M&TM jest znakomitą kapelą, zwłaszcza do auta.
Spędziłem z nimi wiele, wiele godzin i szanuję ich bardzo, jako znakomity zespół środka.
Thestranglers, przepraszam, nie chciałem Cię urazić, ja się trochę wygłupiam.
Mam nadzieję, że nie masz mi za złe.
Travis chyba nigdy nie trafiło do mnie, bo nie mieli odpowiedniego momentu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 03.12.2016 05:56 PM

thestranglers napisał(a):The Back Room broni się po latach, już nie mów Icon_razz2
nie wiem, kto tego słucha w 2016 xD nie ja


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 07:30 PM

Adam, pewnie że nie mam, różnimy się i dlatego świat jest piękny Icon_wink troszkę mam żal, że odpadają "moje" zespoły, ale przecież to tylko zabawa Icon_idea
AKT! napisał(a):nie wiem, kto tego słucha w 2016
faktycznie w tym roku chyba (jeszcze) nie słuchałem Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 03.12.2016 08:29 PM

Trzeba będzie posłuchać w wolnym czasie. Icon_wink
Burzliwa dyskusja w naszej zabawie, to lubię. Przecież o to właśnie chodzi żeby wyrażać swoje opinie...

Mam już dwanaście głosów. I tak w jednej parze wszystko jest na pewno jasne. Za to w czterech prowadzą niżej notowani artyści, a w trzech kolejnych jest remis! Przez chwilę nr 3 przegrywał, a w tej chwili zaledwie remisuje, więc chociaż prowadzi jego los nie jest przesądzony. Icon_idea
Takie rozgrywki to ja uwielbiam...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 08:32 PM

Sundrajta napisał(a):I tak w jednej parze wszystko jest na pewno jasne
stawiam uparcie DM vs. Robbie


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 03.12.2016 08:36 PM

A ja jestem przeciwko zdradzaniu jakichkolwiek informacji pokroju dotyczących wyników, a tym bardziej pisania, że "wiadomi faworyci prowadzą w wiadomy sposób z wiadomymi outsiderami". Takie sugestie są stosunkowo łatwe do rozszyfrowania.

Co Ty masz z tym DM, thestranglers?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 08:36 PM

sewerynkicior napisał(a):Co Ty masz z tym DM, thestranglers?
bardziej nie lubię Robbiego


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 08:38 PM

a że DM u nas jest lubiane to pokazał niedawny Top...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 03.12.2016 09:08 PM

Oj tam zdradzanie, przecież nie napisałem że wygrywa faworyt? Chociaż tego się sewerynkicior domyśla? Icon_rolleyes
Doszedł jeszcze jeden głos więc za chwilę sprawdzę co on zmienia, ale z prezentacją danych poczekam do późnej nocy (może jeszcze ktoś zagłosuje).


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 03.12.2016 09:45 PM

Chodzi mi ogólnie o te wszystkie komentarze, które podajesz i dotyczą one wyników, stanu rywalizacji itd. Najlepiej byłoby zachować ciszę.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 03.12.2016 09:50 PM

(03.12.2016 09:08 PM)Sundrajta napisał(a):  Doszedł jeszcze jeden głos więc za chwilę sprawdzę co on zmienia, ale z prezentacją danych poczekam do późnej nocy (może jeszcze ktoś zagłosuje).
nie rozumiem, jak z prezentacją do nocy? dzisiejszej nocy będziesz prezentował? a nie czasami 6.12? Icon_razz


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 10:03 PM

chodzi o "międzywyniki"


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 03.12.2016 10:06 PM

adameria napisał(a):M&TM jest znakomitą kapelą, zwłaszcza do auta.
Spędziłem z nimi wiele, wiele godzin i szanuję ich bardzo, jako znakomity zespół środka.
i tu się zgadzam Icon_smile

thestranglers napisał(a):Mike to faktycznie przeciętniacy, poza Silent Running nie zabłysnęli nigdy
Może i nie zabłysnęli ale czy tylko ta bardzo znana muzyka jest warta uwagi? Może warto poznać piosenki mniej ograne w radio??
To bardzo miła, przyjemna dla ucha muzyka. Icon_smile
The Living Years, Over My Shoulder, Nobody's Perfect.. i wiele innych do poznania.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 10:07 PM

znam ich za sprawą LP Word Of Mouth... wtedy mi się podobali, teraz brzmią ciut sztampowo, więc szans im nie daje


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 10:12 PM

Nobody's Perfect faktycznie lubię, późniejsze kompozycje, te z Another Cup of Coffee np. niestety mi się w międzyczasie znudziły