Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 02.12.2016 01:28 AM

A więc mamy już piętnaście głosów. Oklasky I ujmę to tak, jeżeli do jutrzejszego (o rany, to już dzisiaj) końca terminu wpłyną trzy głosy, to w ośmiu parach sytuacja jest jeszcze nieprzesądzona! Bowiem w pozostałych wszystko praktycznie się wyjaśniło (w niektórych już dawno). Icon_lol Wśród tych wyrównanych są te dwa niżej notowane (które wciąż jednak prowadzą), a także dwa remisy.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 02.12.2016 04:32 PM

Mam jeszcze jeden głos. I teraz przez następne pięć i pół godziny czekam na te ostatnie... Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 02.12.2016 06:32 PM

Mam w tej chwili siedemnaście głosów. I napiszę tak, że jeszcze jeden głos w jednej parze może odwrócić sytuację, a dwa w dwóch kolejnych. Icon_wink
edycja: doszedł osiemnasty głos i właśnie w tej jednej parze odwrócił zwycięzcę! A więc w tej chwili trzej niżej notowani wykonawcy przechodzą dalej! To może jeszcze ktoś?

Prawidłowe głosy oddali:
Sundrajta
michal91d
Rincewind
mike
Yacy
thestranglers
vingoe
miszony
Tomekk
adameria
TuneHunterz
kajman
Geephard
AKT!
piotreklp3
Lilian
sewerynkicior
Lombthorne


Regulamin Topu i zestaw par 1/32 finału znajdują się w drugim i trzecim poście wątku

Termin głosowania w tej rundzie upływa (dziś) 2 grudnia o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 02.12.2016 10:04 PM

Wyniki 1/32 finału:

01. Travis ^ Deep Purple
02. This Mortal Coil ^ Radiohead
03. The Smiths ^ Blur
04. The Rolling Stones ^ Fish
05. The Police ^ Muse
06. The Cure ^ Girls Aloud
07. The Beatles ^ Keane
08. Tanita Tikaram ^ Marillion
09. Talk Talk ^ Sade
10. Sting ^ Fleetwood Mac
11. Robert Plant ^ Queen
12. Robbie Williams ^ King Crimson
13. Procol Harum ^ Mike & the Mechanics
14. Portishead ^ Stereophonics
15. Placebo ^ Katie Melua
16. Pink Floyd ^ Kasabian
17. Phil Collins ^ Camel
18. Peter Gabriel ^ Black Sabbath
19. Pendragon ^ Manic Street Preachers
20. Oasis ^ Eurythmics
21. Moloko ^ Genesis
22. Massive Attack ^ Depeche Mode
23. Led Zeppelin ^ Ellie Goulding
24. Kim Wilde ^ David Bowie
25. Kate Bush ^ Electric Wizard
26. Joy Division ^ Editors
27. Iron Maiden ^ Dire Straits
28. Franz Ferdinand ^ Amy Winehouse
29. Foals ^ Florence + the Machine
30. Dido ^ Archive
31. Coldplay ^ Anathema
32. Arctic Monkeys ^ Adele



RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lombthorne - 02.12.2016 10:09 PM

Poza wynikami pojedynków nr.6 i 23 to ja jestem zadowolony Icon_lolIcon_lolIcon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 02.12.2016 10:09 PM

Pary 1/16 finału:

A. Adele ^ Sade
B. Amy Winehouse ^ Phil Collins
C. Archive ^ Genesis
D. Blur ^ Coldplay
E. David Bowie ^ Peter Gabriel
F. Depeche Mode ^ Robbie Williams
G. Dire Straits ^ Placebo
H. Editors ^ Queen
I. Florence + the Machine ^ Sting
J. Kate Bush ^ Oasis
K. Led Zeppelin ^ The Rolling Stones
L. Manic Street Preachers ^ Marillion
M. Mike & the Mechanics ^ The Beatles
N. Pink Floyd ^ Portishead
O. Radiohead ^ The Police
P. The Cure ^ Travis


Termin głosowania w tej rundzie upływa 6 grudnia o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 02.12.2016 10:13 PM

Travis wygrał z Purplami? Icon_eek Robbie z Crimsonami? Icon_eek Icon_eek Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lombthorne - 02.12.2016 10:14 PM

(02.12.2016 10:13 PM)kajman napisał(a):  Robbie z Crimsonami? Icon_eek Icon_eek Icon_eek
Moim zdaniem zdecydowanie. Tu nie miałem żadnych wątpliwości Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 02.12.2016 10:19 PM

kajman napisał(a):Travis wygrał z Purplami? Robbie z Crimsonami?
na mycharts to było możliwe do przewidzenia. JA się cieszę i to bardzo.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 02.12.2016 10:24 PM

Parę ciekawostek: nr 4 wygrał tylko 11-7, a np. nr 6 odniósł najwyższe zwycięstwo 16-2! Nie było ani jednego remisu, chociaż była para, na którą dwa razy nikt nie głosował. A te trzy porażki wyżej notowanych dotyczyły wykonawców z trzeciej dziesiątki (i to raczej jej niższych rejonów).

I dodam, że w pierwszej rundzie wsparłem tylko trzech niżej notowanych artystów, za to w drugiej już sześciu! Czyżby to wróżyło też taką liczbę niespodzianek? Akurat w 1/32 to się sprawdziło. Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 02.12.2016 10:30 PM

Nie są tu zbyt optymalne wyniki. Co tu komentować.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - mr.vingoe - 02.12.2016 10:58 PM

Wszystkie moje propozycje trafiły do 1/32 finału, ale tylko jedna z nich zdołała przetrwać eliminacje do 1/16. Wszystko jednak wskazuje na to, że kolejny etap jej niepisany. Zresztą większość moich faworytów, patrząc na sparowanie, prawdopodobnie ukończy swoją przygodę na tym etapie. I nie będę tym jakoś szczególnie zaskoczony. A tymczasem bawimy się dalej, swoje typy już posłałem. Icon_smile


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 12:06 AM

ludzie!!! czym Blur jest lepsze od The Smiths na Boga?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Lombthorne - 03.12.2016 12:12 AM

(03.12.2016 12:06 AM)thestranglers napisał(a):  ludzie!!! czym Blur jest lepsze od The Smiths na Boga?
MOIM zdaniem bardziej przebojowy Icon_razz


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 03.12.2016 12:17 AM

dwie pary wymienione przez kajmana to zaskok.
w kilku innych to tylko moje przegrane, których się spodziewałem...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 12:20 AM

teraz Robbie za to odnotuje porażkę


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 03.12.2016 12:45 AM

Ja głosuję na niego akurat.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 03.12.2016 12:51 AM

powodzenia Icon_smile


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 03.12.2016 01:01 AM

Ależ narzuciliście tempo! Nie nadążam spisywać i zebrać wszystko do (no nie będę się wyrażał na publicznym forum). Icon_wink Wyniki jakie były w poprzedniej rundzie każdy kto chciał, to widział. Myślę że wielu z nas zwyczajnie nie zna twórczości wielu wykonawców nawet w stopniu umiarkowanym. I wtedy wybieramy tych bardziej oswojonych.
A po dziewięciu głosach wyniki są zgoła sensacyjne! Nie ma już żadnego do zera i aż w dziesięciu parach jest to 5-4. Icon_cool Do tego w pięciu lepsi są artyści z niższego rankingu. Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 03.12.2016 01:18 AM

Myślę, że Robbie ma szansę. Jak na pop, to gość miał kiedyś sporo przyjemnych melodii i nie był tak zmanierowany jak Depeche Mode.