Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 29.11.2016 12:30 AM

dwie trudne pary...

generalnie remis Icon_smile2


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.11.2016 12:36 AM

Sam w tych parach miałem dylemat, ale w żadnej nie dałem remisu! Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 29.11.2016 12:37 AM

14:18 u mnie


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.11.2016 01:18 AM

Doszło już sześć głosów. I tak w pięciu parach mamy remis, w trzech wynik jest do zera (dla faworytów) i także w trzech zaledwie pojedynkach lepszy jest niżej notowany wykonawca. Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - miszony - 29.11.2016 11:59 AM

23. Led Zeppelin ^ Ellie Goulding
Interesujące zestawenieIcon_razz


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.11.2016 02:25 PM

A pamiętasz takie reality show (jeden z pierwszych) na Polsacie "Dwa światy"? Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 29.11.2016 02:56 PM

Sundrajta napisał(a):06. The Cure ^ Girls Aloud
jaka para Icon_razz
wynik przesądzony.

Sundrajta napisał(a):23. Led Zeppelin ^ Ellie Goulding
tutaj podobna sytuacja.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.11.2016 03:38 PM

O, takich par jest chyba znacznie więcej? Tak to ułożył Los, ja na to wpływu nie miałem - ja tu tylko zapisuję. Icon_lol
Doszły trzy kolejne głosy i już tylko w dwóch parach prowadzą wykonawcy niżej notowani (za to dosyć wyraźnie, bo o trzy głosy)! Reszta szczegółów wieczorem.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.11.2016 09:17 PM

Akurat zrobiłem sobie przegląd wykonawców wg Topu Wszech Czasów Trójki i znalazłem tam jeszcze ok. 50 wykonawców brytyjskich, którzy są w miarę znani na świecie! W tym ośmiu, którzy mogliby liczyć tutaj na moje punkty. Icon_eek
To świadczy jak powierzchownie podszedłem do swoich nominacji! Na szczęście dzięki takiemu przeglądowi (bo jeszcze na pewno znajdę kilku innych wartościowych artystów) mam jakąś podkładkę do następnych topów i tam już nie będę wybierał aż tak po omacku... Glupek2


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 29.11.2016 09:29 PM

dopiero co skapowałem, że PSB nie ma, nie to żeby mi akurat ich bardzo brakowało (tak jest np. z Ultravox) ale zaskoczenie mimo wszystko jest


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - adameria - 29.11.2016 11:39 PM

New Model Army Icon_cry
W dwóch parach wbrew sobie, jedna para - głos bardziej przeciw niż za, jedna para - bez głosu z zasady,
kilka par - bez głosu z nieznajomości, kilka par - głos bez namysłu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.11.2016 12:05 AM

Także min. ich miałem na myśli, pisząc powyższy tekst. Icon_wink
Doszedł jeden głos, a więc w tej chwili zostało oddanych dziesięć głosów. Aż w trzech parach (czyli status quo Icon_twisted zachowaliśmy) jest wynik do zera dla wyżej notowanych rzecz jasna! Są raptem dwa remisy i tylko w dziewięciu parach różnica wynosi jeden lub dwa głosy, a jak wcześniej pisałem zaledwie w dwóch prowadzą (jak dotąd bardzo wyraźnie) niżej notowani artyści. Zatem wniosek jest prosty, faworyci mają się nadal dobrze. Icon_lol
Aha, jutro roześlę przypomnienia tym którzy jeszcze nie oddali swego głosu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 30.11.2016 12:13 AM

adameria napisał(a):New Model Army Icon_frown
Zgadzam się z Tobą. To ten wyżej notowany wykonawca z tych co u mnie punktowali i odpadli.
Sundrajta napisał(a):Aha, jutro roześlę przypomnienia tym którzy jeszcze nie oddali swego głosu.
Mi nie musisz.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 30.11.2016 09:07 AM

19:13 dla lewicy.
Sundrajta napisał(a):Akurat zrobiłem sobie przegląd wykonawców wg Topu Wszech Czasów Trójki
Ja na szczęście zrobiłem sobie taki przegląd przed zgłoszeniem i nic nie przegapiłem z tego co dla mnie ważne. Ale to jednak było ważne głównie dla mnie i niewiele z tych ogólnie znanych, których cenie się nie pojawiło w zestawieniu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.11.2016 02:37 PM

A dla mnie zabrakło szczególnie dwóch wykonawców, którzy spokojnie punktowaliby w pierwszej dziesiątce. Icon_twisted
To przez pośpiech, bo chciałem zdążyć z tym topem przed świętami, a przecież i tak mogłem trochę jeszcze poczekać.
Dlatego zrobiłem tę listę żeby przy następnych topach nominować już tych naprawdę wg mnie najważniejszych wykonawców... Icon_cool


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 30.11.2016 09:40 PM

Sundrajta napisał(a):A dla mnie zabrakło szczególnie dwóch wykonawców, którzy spokojnie punktowaliby w pierwszej dziesiątce.
zdradź jakich...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.11.2016 11:22 PM

No jak to Skunk Anansie i George Michael. Icon_twisted


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 30.11.2016 11:56 PM

Przyjemne, ale u mnie punktów raczej by nie miały.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 01.12.2016 12:28 AM

Domyślam się. Icon_lol

Po trzech kolejnych głosach mamy ich już 13. Szczególnie jeden sprawił, że z trzech wyników do zera zrobił się tylko jeden! Icon_twisted I co może być odrobinę zaskakujące w tej trójce od pierwszego dnia nie było tryumfatora eliminacji. A ten jedyny wykonawca, który w tym momencie wygrywa do sucha nie zmieścił się nawet na podium (za to był tym słynnym liderem, najczęściej prowadzącym w eliminacjach). Nadal w dziewięciu parach sytuacja jest stykowa (w jednej nawet remis), w pozostałych trudno liczyć na odwrócenie trendu (zwłaszcza że zapewne zostało kilka osób, które zagłosują)?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 01.12.2016 02:54 PM

Dotarł głos, który zakończył erę zwycięstw do zera! I jeszcze jako ciekawostkę zdradzę fakt, że wykonawcy z miejsc czwartego i piątego mają zaledwie kilkugłosową przewagę, a przecież ich rywale notowani byli w eliminacjach na przełomie szóstej i siódmej dziesiątki. Icon_twisted Wróży to być może w kolejnych rundach odpadnięcie któregoś z faworytów?