Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zamrazarka - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Zamrazarka (/showthread.php?tid=3216)

Strony: 1 2 3 4


Zamrazarka - Kiefer - 19.11.2008 07:25 PM

Z gory przepraszam, jesli bylo - ale chyba nie...

Jak pewnie zauwazyliscie, na niektorych listach nie pojawiaja sie nowe notowania - i to od dawna. Czy uwazacie za dobry pomysl, zeby takie martwe listy przesuwac do nowostworzonej podgrupy 'Zamrazarka' [nazwa nieistotna, przykladowa]? Uwazam, ze sensownym okresem oczekiwania moze byc miesiac - tzn. jesli przez miesiac od ostatniego postu nic sie nie dzieje, to liste delikwenta przesuwamy do zamrazarki.
No i pytanie to administratorow - czy ten pomysl jest technicznie wykonalny?


- Listoholik - 19.11.2008 07:43 PM

a może by tak wszyscy przestali postować listy na jakiś czas, np. na miesiąc,
po tym czasie powrócimy z nowym zapałem, z nową ochotą do wklejania tu naszych list, z trzeźwym spojrzeniem na to całe forum...

to nie tylko z racji odejścia nagle dwóch osób z forum, ale takie moje ogólne przemyślenia!


- AKT! - 19.11.2008 09:04 PM

jak dla mnie i racjonalny, i technicznie jest wykonalny, z tym, że okres miesiąca bym chyba jednak trochę wydłużył np. do kwartału Icon_wink2


- Paweł - 19.11.2008 09:25 PM

Saferłel by tego nie przeżył... On jest w świetnej formie... jak zawsze Icon_mrgreen


- saferłel - 19.11.2008 10:29 PM

Przemilczę takie złośliwości Icon_biggrin


- tadzio3 - 20.11.2008 12:27 PM

Lista Campariego już od ponad roku nie aktualizowana, Jc też od kilku mieusęcy milczy...


- Konrad - 20.11.2008 12:58 PM

Dobry pomysł, muszę wykombinować jak to może wyglądać od strony technicznej


- saferłel - 20.11.2008 02:39 PM

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie w dziale : Listy userów dodatkowego tematu o nazwie X (Tak jak Inne Listy) i tam wrzucenie razem wszystkich notowań. A potem jak ktoś będzie chciał wrócić to tradycyjną metodą, zapostuje w tym dziale kilka notowań i znów zostanie wyniesiony na widok ogólny Icon_wink


- ku3a - 20.11.2008 03:19 PM

nie sądzę, żeby wrzucanie do jednego wora było najlepszym pomysłem.
najlepiej jakby jednak to było podzielone wg użytkowników.


- AKT! - 20.11.2008 03:32 PM

ku3a napisał(a):nie sądzę, żeby wrzucanie do jednego wora było najlepszym pomysłem.
najlepiej jakby jednak to było podzielone wg użytkowników.
ototo!


- saferłel - 20.11.2008 04:13 PM

Skoro są to userzy i listy nieaktywne, to nie wiem czy jest sens zostawiania tego tak mocno na wierzchu. Czemu userzy martwi mają być ''lepsi'' od tych nowych?, co są w tym ''jednym worze'' do pewnego czasu.
Ale ok, to moja propozycja i uwaga, bo tak naprawdę mi nie będzie przeszkadzać żadna z wybranych opcji ;]


- ku3a - 20.11.2008 05:11 PM

saferłel napisał(a):Skoro są to userzy i listy nieaktywne, to nie wiem czy jest sens zostawiania tego tak mocno na wierzchu.
ale jak na wierzchu?!
chodzi o to, żeby oprócz działów:
- lista użytkownika A,
- lista użytkownika B,
- lista użytkownika C,
itd. był też dział:
- zamrażalka (czy coś tam), w którym dopiero byłyby działy nieaktywnych użytkowników.


- saferłel - 20.11.2008 05:15 PM

Dokładnie. Ja to miałem na myśli Icon_mrgreen


- Kiefer - 20.11.2008 06:02 PM

ku3a napisał(a):chodzi o to, żeby oprócz działów:
- lista użytkownika A,
- lista użytkownika B,
- lista użytkownika C,
itd. był też dział:
- zamrażalka (czy coś tam), w którym dopiero byłyby działy nieaktywnych użytkowników.
Tak, mi tez o to sie rozchodzilo Icon_smile Dzieki, Kubus, za zgadniecie moich mysli Icon_smile2


- chris975 - 20.11.2008 06:43 PM

Taki sposób byłby jak najbardziej ok Icon_smile2 ew. przeniesienie z zamrażarki kogoś kto powrócił nie stanowiło by problemu a uluźniło by się w dziale aktywnym (w którym jest tłoczno)


- Listoholik - 20.11.2008 07:04 PM

chris975 napisał(a):uluźniło by się w dziale aktywnym

złota zgłoska Icon_mrgreen


- saferłel - 20.11.2008 08:17 PM

Racja, spojrzałem szybko na tematy i policzyłem, że około 8,9 list nawet mogłoby być przeniesionych do takiego działu. To byłby luz. Stare, dobre czasy Icon_biggrin


- Listoholik - 20.11.2008 08:24 PM

a może lepiej wyrzućcie z forum niewygodne osoby, takie co to są chamami Icon_razz2





... będa luzy i nieustający kult Metallici i Coldplay Icon_mrgreen


- saferłel - 20.11.2008 08:33 PM

Jestem za, szczególnie, że ja lubię obie ekipy, co by znaczyło, ze chamem nie jestem Icon_mrgreen


- chris975 - 20.11.2008 08:36 PM

Listoholik napisał(a):a może wyrzućcie z połowę niewygodnych osób, takich co to są chamami Icon_razz2

O co Ci biega? Nikt tu nikogo nie chce przecież usuwać...hmm ale czyżbyś się tego obawiał Icon_razz
Userów przybywa i jak będzie sto osób i sto działów to będzie ciężko się w tym połapać a skoro część osób już od jakiegoś czasu nie postuje to można ich do archiwum chwilowo przenieść. Jak wrócą to się ich z powrotem przeniesie...