Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show (/showthread.php?tid=32129)



Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Szymek79 - 26.09.2016 05:25 AM

4 listopada trafi do sprzedaży jedenasty studyjny album angielskiego wokalisty Robbie Williamsa pt. "Heavy Entertainment Show", który będzie promować singiel “Party Like a Russian”.

[Obrazek: Robbie-Williams-Heavy-Entertainment-Show...33x333.jpg]

Tracklista:

1, Heavy Entertainment Show | Serge Gainsbourg, Rufus Wainwright, Christopher Heath, Guy Chambers & Robert Williams
2. Party Like a Russian
3. Mixed Signals
4. Love My Life
5. Motherfucker
6. Bruce Lee
7. Sensitive
8. David’s Song
9. Pretty Woman
10. Hotel Crazy (Robbie Williams & Rufus Wainwright)
11. Sensational

Deluxe Edition

12. When You Know
13. Time On Earth
14. I Don’t Want to Hurt You (Robbie Williams & John Grant)
15. Best Intentions
16. Marry Me






RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Remo - 26.09.2016 10:06 AM

Podobają mi się tytuły ^^


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Tomekk - 26.09.2016 10:09 AM

PArty Like a Russian - to będzie moc Icon_lol


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - mike - 26.09.2016 01:22 PM

ja chce już już już Icon_biggrin


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - prz_rulez - 26.09.2016 03:35 PM

A ja mam niestety wątpliwości.
Niby "Candy" było spoko, ale... obawiam się, że on po prostu nie jest w stanie przeskoczyć siebie. Z mojej perspektywy musiałby nagrać coś lepszego od "Supreme"... No nie widzę tego.


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - bugman - 05.10.2016 09:32 PM

(26.09.2016 03:35 PM)prz_rulez napisał(a):  A ja mam niestety wątpliwości.
Niby "Candy" było spoko, ale... obawiam się, że on po prostu nie jest w stanie przeskoczyć siebie. Z mojej perspektywy musiałby nagrać coś lepszego od "Supreme"... No nie widzę tego.

przecież nagrał. kids/strong/no regrets/ supreme przy nich to istny pikuś


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Szymek79 - 14.10.2016 04:07 PM

Szymek79 napisał(a):Tracklista:




RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - michal91d - 14.10.2016 09:29 PM

Jeeejku! Te fragmenty zapowiadają jedną z najlepszych płyt Robbiego od lat. Są trochę jak przekrój całej jego twórczości i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno zdają się mniej komercyjno-popowe, za to bardziej w stylu "klasycznego" Robbiego. Czekam! Icon_smile "Party Like a Russian" wydaje się chyba najsłabsze.


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Tomekk - 14.10.2016 09:36 PM

tak?
tak oceniasz po samplach?
nie uwierzę, póki nie usłyszę.


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - bugman - 14.10.2016 11:33 PM

(14.10.2016 09:29 PM)michal91d napisał(a):  Jeeejku! Te fragmenty zapowiadają jedną z najlepszych płyt Robbiego od lat. Są trochę jak przekrój całej jego twórczości i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno zdają się mniej komercyjno-popowe, za to bardziej w stylu "klasycznego" Robbiego. Czekam! Icon_smile "Party Like a Russian" wydaje się chyba najsłabsze.

sample świetne. zgadzam się, zapowiada się najlepsza płyta roba od lat


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Remo - 15.10.2016 02:57 PM

Faktycznie brzmi to bardzo obiecująco.
Wydaje mi się, że sam zamysł albumu chyba miał być takim swoistym przekrojem i podsumowaniem kariery Roba.
Sam tytuł już to sugeruje.


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Remo - 20.10.2016 07:42 PM

Na Spotify oprócz Party Like a Russian dostępne jest The Heavy Entertainment Show.
Bardzo podoba mi się, to co słyszę. Icon_surprised


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Szymek79 - 29.10.2016 11:48 PM




RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - bugman - 30.10.2016 09:41 PM

co by nie mówić o Robbiem, to kawał głosu ma, no i Angels na końcu. zawsze ciary!


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Remo - 09.11.2016 04:40 PM

Słucham tej płyty i... podoba mi się to. Icon_surprised
Trochę misz-masz, ale na dobrym poziomie. Połącznie ostrzejszego, łagodnego i przebojowego Robbiego.
I faktycznie brzmi to trochę, jak przekrój tego co robił, bo spokojnie każdą z piosenek możnaby dopasować do którejś z jego wcześniejszych płyt.


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - prz_rulez - 10.11.2016 11:00 AM

bugman napisał(a):przecież nagrał. kids/strong/no regrets/ supreme przy nich to istny pikuś
Lubię wszystkie trzy wymienione, ale... Mam poczucie, że "Supreme" to takijego najgłębszy utwór. Przynajmniej z singli, bo na płytach pewnie znajdzie się coś bardziej osobistego.
bugman napisał(a):co by nie mówić o Robbiem, to kawał głosu ma
Cieszę się, że brzmi lepiej niż tu: http://www.dailymotion.com/video/xxnovl_robbie-williams-candy-brit-awards_shortfilms


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - sewerynkicior - 10.11.2016 11:11 AM

Miałem okazję przesłuchać część albumu dzięki życzliwości znajomych z radia, lecz moje obawy się potwierdziły. Robbie Williams i tym razem nie przygotował nic, co mogłoby przypomnieć smak prawdziwych przebojów pokroju No Regretts, Feel czy nawet rozrywkowego Strong. Spodobał mi się tylko jeden utwór, ten z gościnnym udziałem Rufusa Wainwrighta. Odbieram to jako poważny dowcip.


RE: Robbie Williams - Heavy Entertainment Show - Horngacher77 - 10.12.2016 01:09 AM

No i wreszcie udało mi się przesłuchać całą płytę(lepiej późno,niż wcale).Myśle,że nie jest źle.Najbardziej wpada w ucho;Party Like A Russian,Love My Life oraz;Bruce Lee.