Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts top 30 - Notowanie 4 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Top 30 (/forumdisplay.php?fid=187)
+--- Wątek: Mycharts top 30 - Notowanie 4 (/showthread.php?tid=31929)

Strony: 1 2


RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4 - kajman - 18.09.2016 06:26 PM

Lombthorne napisał(a):Ponieważ zdecydowała kolejność głosów
Ale przecież tą opcję odrzuciliśmy. Miała decydować kolejność chronologiczna czyli wyżej miał się znaleźć utwór najnowszy). Tak brzmiała moja propoozycja z 6.08 g. 15.25, a Ty niecałą godzinę potem zaakceptowałeś razem z dwoma innymi opcjami, a kolejność głosowania odrzuciłeś, a ja uważałem ją za ostateczność, gdy dwie inne opcje (w tym chronologiczna) nie dadzą rozstrzygnięcia.


RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4 - Lombthorne - 18.09.2016 07:25 PM

Cytat:O kolejności na liście decydować będzie liczba zsumowanych punktów od wszystkich użytkowników. W przypadku, gdyby kilka utworów miało tyle samo punktów wtedy w podanej kolejności decydować będzie ; liczba głosujących, najwyższe miejsce w poszczególnym głosowaniu, liczba najwyższych miejsc, drugie najwyższe miejsce itd. Jeśli to nie zadziała wtedy brana pod uwagę jest kolejność chronologiczna.
Tą kolejność chronologiczną ja zrozumiałem jako kolejność kto po kolei zagłosował i do tego się stosowałem Icon_confused


RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4 - kajman - 18.09.2016 07:49 PM

Akurat w dyskusji kolejność oddawania głosów uznałeś za niewłaściwą a ja jako ostateczność. Z kolei co rozumiem przez kolejność chronologiczną pisałem jednoznacznie, a Tobie ta opcja odpowiadała podobnie jak mi. Widocznie zapomniałeś o tym.
Ale myślę że od kolejnego notowania jednak warto by ją stosować w formie jaka została zaakceptowana. Bo chyba poprawiać dotychczasowych notowań nie warto.


RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4 - Lombthorne - 18.09.2016 07:57 PM

Już teraz rozumiem, Więc bardzo przepraszam za pomyłkę. Jeśli jest to ważne to mogę z czasem poprawiać poprzednie notowania...


RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4 - kajman - 18.09.2016 08:33 PM

Bez przesady. Nie było w tym złej woli i nic strasznego się nie stało.
Poza tym lepiej nie sprawdzać co było wcześniej, bo mogą straszne rzeczy wyjść.Icon_wink