Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Eurovision Song Contest 2017 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: Eurovision Song Contest 2017 (/showthread.php?tid=31927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 25.02.2017 08:51 PM

[Obrazek: Slovenia.png]

W rozegranym w piątkowy wieczór finale słoweńskich preselekcji do Eurowizji EMA 2017 zwyciężył Omar Naber utworem "On My Way" dla którego to będzie powrót na eurowizyjną scenę i to ponownie do Kijowa. Przy okazji jest to kolejny konkurent z którym zmierzy się Kasia Moś w półfinale.




RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 25.02.2017 10:25 PM

[Obrazek: Sweden.png]

Szymek79 napisał(a):Półfinał IV - 25.02.2017 - Skellefteå, Skellefteå Kraft Arena

1. Jon Henrik Fjällgren feat. Aninia – ”En värld full av strider (Vearelde gusnie jeenh vigkieh)”
2. Alice – ”Running with Lions”
3. Les Gordons – ”Bound To Fall”
4. Wiktoria – ”As I Lay Me Down”
5. Axel Schylström – ”När ingen ser”
6. Sara Varga och Juha Mulari – ”Du får inte ändra på mig”
7. Loreen – ”Statements”

WYNIKI

Do "Andra Chansen - 04.03.2017 - Linköping, Saab Arena" awansowali:

Szymek79 napisał(a):Axel Schylström – ”När ingen ser”
Loreen – ”Statements”

Do "FINAŁ - 11.03.2017 - Sztokholm, Friends Arena" awansowali:

Szymek79 napisał(a):Jon Henrik Fjällgren feat. Aninia – ”En värld full av strider (Vearelde gusnie jeenh vigkieh)”
Wiktoria – ”As I Lay Me Down”



RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 25.02.2017 10:37 PM

[Obrazek: Moldova.png]

W zakończonym finale mołdawskich preselekcji do ESC "O melodie pentru Europa 2017" zwyciężyła grupa SunStroke Project utworem "Hey, Mamma!" i powraca na eurowizyjną scenę po siedmiu latach i powalczy o swój drugi finał w pierwszym półfinale.




RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 25.02.2017 11:10 PM

[Obrazek: Denmark.png]

Finał Dansk Melodi Grand Prix wygrywa Anja Nissen utworem "Where I Am" i spróbuje przerwać dwuletnią przerwę nieobecności Danii w finale walcząc w drugim półfinale tegorocznego konkursu.




RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 25.02.2017 11:25 PM

[Obrazek: Ukraine.png]

Grupa O.TORVALD utworem "Time" wygrywa ukraińskie preselekcje do Eurowizji i będzie reprezentować gospodarzy podczas finału w Kijowie.




RE: Eurovision Song Contest 2017 - prz_rulez - 26.02.2017 01:30 AM

Uch... Dużo się działo. Najpierw MF, a później niemal jednoczesne ogłaszanie wyników w Danii i na Ukrainie...
Przede wszystkim, miałem dzisiaj wrażenie starego, dobrego Melodifestivalen. A dodam, że moje odsłuchy fragmentów zupełnie tego nie zapowiadały.
Wiktoria to w ogóle miała numer rodem z lat dziewięćdziesiątych/dwutysięcznych. Co prawda bicik musiał być, ale jakoś go przeżyłem. Naprawdę podoba mi się ten kawałek Icon_smile No nie jak Robin oczywiście, ale zostały jeszcze dwa tygodnie, więc...
Alice całkiem spoko IMO, a kompletnie się nie zapowiadało.
Les Gordons wrzucam, bo widzę potencjał u naszych alternatywców Icon_wink

Na koniec ogromny szacun dla Axela Schylströma! Po tym, co przeżył, wielu niby mocnych zamknęłoby się w czterech ścianach, on tymczasem wyszedł do ludzi, osiągnął sukces w szwedzkim Idolu, a teraz ma wcale nie takie zerowe szanse na przedostanie się do finału MF. Grattis!
No. Tak więc Axel i De Vet Du to moi faworyci do finału z Andra Chansen. Przynajmniej na chwilę obecną.
Co do reszty. Z duńskiego finału podobało mi się "A.S.A.P.", ale chyba nie na tyle, żeby jakoś bardzo tego żałować. Z Ukrainy fajnie, że jedzie rock, aczkolwiek ja nie miałem w sumie żadnego wybitnego faworyta, a po odpadnięciu Pajuszyh Trus, pardon, Singing Pants, to już tym bardziej... Boję się tylko, że O.Torvald skończą jak Greenjolly.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - prz_rulez - 26.02.2017 02:28 AM

Zapomniałem napisać o Loreen... Hmm. Z jednej strony gdyby to był konkurs wizualizacji, to od razu dałbym Loreen zwycięstwo - choć w sumie trochę była to zrzynka z Sii...
Z drugiej - trochę taki utwór między Beyonce 2011 a Beyonce 2016. No i mam wrażenie, że gdyby jakiś no name latał z flagami i tak dalej, to pewnie zająłby siódme miejsce w półfinale...
Mieszane uczucia tak bardzo.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - mike - 26.02.2017 04:25 PM

bardzo podobnie odczuwamy w tym roku MF Icon_biggrin Też mam bardzo mieszane uczucia co do Loreen. Sam instrumental jest arcydziełem, ale Loreen przeszkadza mi ciut. Ale żeby przegrać z tym Jonem Henrikiem to troche żałosne Icon_biggrin Moje top 2 się wciąż nie zmienia. Z Andry liczę na De Vet Du, Lise Ajax, Dismissed i Loreen.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - prz_rulez - 26.02.2017 05:07 PM

mike napisał(a):Ale żeby przegrać z tym Jonem Henrikiem to troche żałosne
Czemu żałosne? To bardzo elegancka kompozycja + pewnie wygrana w Mam Talent wciąż jeszcze działa na jego korzyść.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - mike - 26.02.2017 08:26 PM

nie da się jego kompozycji słuchać w moim odczuciu Icon_smile


RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 26.02.2017 09:45 PM

prz_rulez napisał(a):Czemu żałosne? To bardzo elegancka kompozycja + pewnie wygrana w Mam Talent wciąż jeszcze działa na jego korzyść.
a na szwedzkim iTunsie:

1. Jon Henrik Fjällgren
2. Loreen
3. Wiktoria
4. Robin Bengtson
5. Nano
6. Mariette.
7. Benjamin Ingrosso
10. Ace Wilder


RE: Eurovision Song Contest 2017 - mike - 26.02.2017 10:32 PM

no tak.. gdyby chcieli kultywować tradycje wysyłania śmieci sprzed roku Icon_sad


RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 26.02.2017 11:40 PM

[Obrazek: Latvia.png]

W finale łotewskich preselekcji do ESC Supernova 2017 zwyciężyła grupa Traina Park utworem "Line" i to kolejny utwór, który będzie rywalem Kasi Moś w półfinale.




RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 26.02.2017 11:42 PM

Łotwa trzeci rok z rzędu nie zawodzi.




RE: Eurovision Song Contest 2017 - prz_rulez - 27.02.2017 02:00 AM

Mike, jeszcze gdybyś napisał łajno/g***o/kał, to bym zrozumiał, ale słowo "śmieci" jest już bardzo derogatory...

Anyway. W Portugalii był wczoraj wieczorem drugi półfinał. Zwróciłem uwagę na utwór Jorge Benvindy "Gente bestial":

Jak na zestaw finałowy myślę, że to całkiem niezły numer. No i ma całkiem realne szanse by wygrać.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 27.02.2017 12:38 PM

[Obrazek: Sweden.png]

Andra Chansen - 04.03.2017 - Linköping, Saab Arena

Pojedynek I

FO&O "Gotta Thing About You"
De Vet Du "Road Trip"

Pojedynek II

Axel Schylström "När ingen ser"
Lisa Ajax "I Don't Give A"

Pojedynek III

Boris René "Her Kiss"
Dismissed "Hearts Align"

Pojedynek IV

Anton Hagman "Kiss You Goodbye"
Loreen "Statements"


RE: Eurovision Song Contest 2017 - prz_rulez - 27.02.2017 02:16 PM

Myślę, że De Vet Du i Axel mają spore szanse na wejście do finału.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - mike - 27.02.2017 06:52 PM

FO&O są niestety bardzo wysoko w spotify i itunes..


RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 28.02.2017 01:06 PM

[Obrazek: Austria.png]

25-letni Nathanaele Koll występujący po pseudonimem Nathan Trent został wybrany przez ORF na kolejnego reprezentanta Austrii w konkursie Eurowizji. W Kijowi podczas drugiego półfinału wykona on utwór "Running On Air".




RE: Eurovision Song Contest 2017 - Szymek79 - 01.03.2017 07:49 PM

[Obrazek: Cyprus.png]

28-letni Hovig Demirjian został wybrany przez wewnętrznie przez CyBC na 33 reprezentanta wyspy Afrodyty na ESC. Hovig podczas pierwszego półfinału w Kijowie wykona utwór "Gravity" skomponowany przez Thomasa G:sona.