Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Ania Wyszkoni - Oszukać los - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Ania Wyszkoni - Oszukać los (/showthread.php?tid=31759)



Ania Wyszkoni - Oszukać los - prz_rulez - 27.08.2016 10:52 PM

W październiku do stacji radiowych zostanie wpuszczony nowy singiel Ani Wyszkony o nazwie "Oszukać los". Póki co można go usłyszeć na koncertach.
Jako że miałem dzisiaj tę przyjemność, mogę co nieco napisać... Przede wszystkim - coś, co nazwałem roboczo "kaczym motywem". W październiku przekonacie się, o co chodzi. Ogólnie tak energetycznego numeru Anna nie miała chyba od "Pustych słów" z Łzami. Oby tylko wersja studyjna miała tę moc, co koncertowa.

Nowy album jest obecnie nagrywana i ma się ukazać na początku 2017 roku.


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - AKT! - 17.09.2016 01:20 PM

usunięto


Anna Wyszkoni - Oszukać Los - Szymek79 - 13.10.2016 04:22 PM

Singlem "Oszukać los" Anna Wyszkoni zapowiada swój czwarty studyjny album, który ma trafić do sprzedaży w lutym 2017.

[Obrazek: nowa-piosenka-ani-wyszkoni-oszukac-los-o...RY_600.jpg]




RE: Anna Wyszkoni - Oszukać Los - prz_rulez - 13.10.2016 04:36 PM

Szymku, ja już o tym pisałem pod koniec sierpnia... O, tutaj: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=31759&highlight=%22oszuka%C4%87+los%22
Dziękuję jednak za okładkę singla i wersję studyjną. Ciekawe, czy broni się tak, jak live.

EDIT: przesłuchane. Niestety, wersja studyjna została wysterylizowana. To wciąż jest spoko numer, ale poniżej moich pokoncertowych oczekiwań.

Mam nadzieję, że teraz ktoś wrzuci dobrej jakości nagranie z koncertu i już nikt nie będzie go usuwał z sieci.


RE: Anna Wyszkoni - Oszukać Los - Tomekk - 13.10.2016 04:42 PM

takie pitu-pitu. Kopiowanie zachodnich numerów nadal w modzie.


RE: Anna Wyszkoni - Oszukać Los - prz_rulez - 13.10.2016 04:51 PM

Jak już to (IMO) bardziej kopiowanie motywów a la "Puste słowa" Łez.
A jakie konkretnie zagraniczne utwory masz na myśli?


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - Remo - 13.10.2016 06:48 PM

W ciemno strzelam, że chodzi o Adele Icon_biggrin


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - prz_rulez - 13.10.2016 07:01 PM

Czekam na odpowiedź Tomka, ale moim zdaniem... No gdzie Adela? No na upartego gdzieś można by się doszukiwać podobieństw z "Set Fire To The Rain", ale na tej samej zasadzie można twierdzić, że "Set Fire To The Rain" to plagiat "Saving My Face" KT Tunstall. Takie "podobieństwo".


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - Tomekk - 13.10.2016 07:51 PM

sorry, prz_, ale do "Pustych słów" nie ma nawet co porównywać. Nie ma tej energii ani mocy, co kiedyś.

Muzyczne trochę Adele - Rumour Has It, trochę nowa Beata Kozidrak, w szczególności refren bardzo podobny do tego z "Upiłam się Tobą".
to takie pierwsze, które przychodzą na myśl.


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - 1981 - 15.10.2016 07:55 PM

Nawet, nawet. Ania Wyszkoni się wyrobiła. Icon_smile


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - Horngacher77 - 18.12.2016 11:46 PM

Mnie ta piosenka nadal kręci.Na mojej Liście 14 tydzień w pierwszej 20.Poza tym nie chciałbym aby Ania zmieniała styl swojej muzyki.Pozdrawiam.


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - prz_rulez - 19.12.2016 07:10 AM

Tomekk napisał(a):sorry, prz_, ale do "Pustych słów" nie ma nawet co porównywać. Nie ma tej energii ani mocy, co kiedyś.
Też na żywo to brzmiało trochę inaczej.


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - Horngacher77 - 05.01.2017 10:36 PM

Na żywo było w Sylwestra,ale zapodali akurat reklamę w połowie utworu.


RE: Ania Wyszkoni - Oszukać los - Horngacher77 - 10.01.2017 11:29 AM

Dzisiaj zabieram się za podsumowanie roku 2016,ten utwór będzie tam bardzo wysoko.