Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kenny Chesney feat. P!nk - Setting the World On Fire - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kenny Chesney feat. P!nk - Setting the World On Fire (/showthread.php?tid=31339)



Kenny Chesney feat. P!nk - Setting the World On Fire - Szymek79 - 29.07.2016 10:43 AM

“Setting the World On Fire“ z gościnnym udziałem P!nk to drugi oficjalny singiel jakim amerykański wokalista country Kenny Chesney zapowiada swój siedemnasty studyjny album “Cosmic Hallelujah“, który trafi do sprzedaży 28 października.

[Obrazek: Kenny-Chesney-Setting-the-World-On-Fire-...00x300.jpg]




RE: Kenny Chesney feat. P!nk - Setting the World On Fire - Tomekk - 31.07.2016 04:15 PM

Nie przepadam za country, przeslucham z uwagi na Pink. Jest kiepsko.

a teksty w stylu "She Thinks My Tractor's Sexy" (wcześniejszy singiel tego pana) zaśpiewane bardzo poważnie niestety mnie nie bawią.


RE: Kenny Chesney feat. P!nk - Setting the World On Fire - Szymek79 - 15.09.2016 04:02 PM




RE: Kenny Chesney feat. P!nk - Setting the World On Fire - AKT! - 17.09.2016 01:21 PM

Tomekk napisał(a):a teksty w stylu "She Thinks My Tractor's Sexy" (wcześniejszy singiel tego pana) zaśpiewane bardzo poważnie niestety mnie nie bawią.
to nie jest prawdziwe country, to stereotyp podkręcany przez tę całą fazę na brocountry
ten numer z pink to też co najwyżej marny pop/rock; zawartość country w tym numerze: ZERO procent


RE: Kenny Chesney feat. P!nk - Setting the World On Fire - prz_rulez - 23.09.2016 02:15 PM

O rany, myślałem, że to bro-country to takie żartobliwe stwierdzenie, a to już wyrosło na poważny gatunek Icon_lol