Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pitbull feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis - Greenlight - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Pitbull feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis - Greenlight (/showthread.php?tid=31292)



Pitbull feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis - Greenlight - Szymek79 - 25.07.2016 11:16 AM

"Greenlight" z gościnnym udziałem Flo Ridy i LunchMoney Lewisa to już szósty singiel zapowiadający dziesiąty studyjny album amerykańskiego rapera Pitbulla pt. “Climate Change“, który trafi do sprzedaży 7 października.

[Obrazek: Pitbull-Greenlight-2016-2480x2480-300x300.jpg]




RE: Pitbull feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis - Greenlight - prz_rulez - 25.07.2016 12:40 PM

I pewnie próbuje, by któryś z nich stał się przebojem Icon_razz2 Ja to niestety cienko widzę, ale to tak samo jak ostatnie utwory Pitbulla...
Niech nagra chociaż coś na skalę "No puedo mas", to już będzie znośnie.


RE: Pitbull feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis - Greenlight - Remo - 25.07.2016 01:09 PM

Co za koszmar, do kompletu brakuje Sean'a Paul'a i Akona.


RE: Pitbull feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis - Greenlight - Szymek79 - 25.07.2016 02:43 PM

prz_rulez napisał(a):I pewnie próbuje, by któryś z nich stał się przebojem Icon_razz2 Ja to niestety cienko widzę, ale to tak samo jak ostatnie utwory Pitbulla...
wcale nie jest jakieś tragiczne to nagranie miewał już dużo gorsze.Icon_razz


RE: Pitbull feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis - Greenlight - Szymek79 - 19.08.2016 04:50 PM