Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Classic Top 20 (/forumdisplay.php?fid=169)
+--- Wątek: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 (/showthread.php?tid=31169)

Strony: 1 2


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - Lombthorne - 27.07.2016 09:05 PM

Ja jestem na Tak Icon_smile


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - Yacy - 27.07.2016 10:34 PM

jest całe siedem dni na oddanie głosów, więc nie wiem z jakiejs racji ma być te 50%?
a w drugim tygodniu 25%? trzeci to byłoby 12,5%...
a jesli mimo to wyleci jakiś utwór z zestawu to co? o jedno oczko w górę?
jesli to przejdzie to życzę Ci kajmanie przyjemnego przeliczania punktacji Icon_razz


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - kajman - 27.07.2016 10:50 PM

Yacy napisał(a):a jesli mimo to wyleci jakiś utwór z zestawu to co?
Kolejny argument przeciw.
Teoretycznie (bo też jestem przeciw) sensowniejsza byłaby opcja minus 5 punktów.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - thestranglers - 27.07.2016 11:38 PM

Jestem przeciw wszelkim zmianom.
Poza tym nie ma sensu żałować jakiegokolwiek spadku z naszej listy.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - MExpress - 28.07.2016 12:05 AM

Jestem na NIE! Jest dobrze tak jak jest. Nic nie trzeba zmieniać. Jest cały tydzień na oddanie głosów, jeśli w ciągu 7 dni ktoś nie znajdzie 5 minut na oddanie głosów to ma problem. A poza tym są miliony utworów, jeśli coś wypadnie to można zaproponować coś innego.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - adameria - 28.07.2016 11:16 AM

thestranglers napisał(a):Jestem przeciw wszelkim zmianom.
MExpress napisał(a):poza tym są miliony utworów, jeśli coś wypadnie to można zaproponować coś innego.
Podpisuję się pod tym.
To, że się spóźniłem (a Kajman i tak patrzy na to pobłażliwie, co niejednokrotnie pokazał) to moja wina.
To, że nie rozumiem zasad do końca, to też moja wina, bo nie wniknąłem w ich pełne zrozumienie.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 47 - prz_rulez - 29.07.2016 03:35 PM

kajman napisał(a):Pomijając już inne powody byłby problem z zasadą 5 punktów dla obcych nowości.
De facto byłby to głos z "obcymi" nowościami, więc...
Yacy napisał(a):jest całe siedem dni na oddanie głosów, więc nie wiem z jakiejs racji ma być te 50%?
MExpress napisał(a):Jest cały tydzień na oddanie głosów, jeśli w ciągu 7 dni ktoś nie znajdzie 5 minut na oddanie głosów to ma problem
adameria napisał(a):To, że się spóźniłem (a Kajman i tak patrzy na to pobłażliwie, co niejednokrotnie pokazał) to moja wina.
Bardzo jesteście życzliwi, tolerancyjni i empatyczni.

Nie wiem dlaczego tak samo jak przy forumowej (R.I.P.), jak i teraz, jesteście tak bardzo przeciw. W innych miejscach ta zasada sprawdzała się świetnie.
Ale okej, rozumiem, lubicie wyloty z pierwszego. Jest akcja, coś się dzieje, ale fajnie!