Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Notowanie 53 z 25 sierpnia 2007r. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Gary - Lista przebojów (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Notowanie 53 z 25 sierpnia 2007r. (/showthread.php?tid=299)

Strony: 1 2


Notowanie 53 z 25 sierpnia 2007r. - Gary - 26.08.2007 12:19 PM

Wyjątkowo dopiero w nedzielę wstawiam, bo wczoraj rano nie miałem czasu, natomiast od 17.20 do 4 rano oglądałem 12 odcinków z 3 serii "Zagubionych" na AXN. Icon_mrgreen Zobaczę, czy dziś też podołam obejrzeć resztę.

Idzie jesień, przynajmniej czuć ją już w kościach Icon_wink2 , a na pewno u mnie na liście, gdyż wygrywa "jesienna piosenka". Tym samym to pierwszy numer jeden zespołu Manic Street Preachers na mojej liście. Icon_smile2 Muse, czyli poprzedni lider łatwo skóry nie sprzedał i spadł tylko na drugie miejsce.

Ten tydzień był bardzo udany dla zespołu Porcupine Tree. Oczywiście nie licząc tego, że listę opuściło "Fear of a blank planet". :roll: A udany dlatego, że "Anesthetize" ponownie zawitało na podium, natomiast "Sentimental" po ładnym skoku zawitało do pierwszej dziesiątki. Odwrotnie jest w przypadku Placebo. Wszystkie piosenki zanotowały spadki. Przez to "Meds" po 33 tygodniach opuściło pierwszą trzydziestkę, a "Running up that hill" (który to już raz!) pierwszą dziesiątkę. Icon_smile2 W bardzo dobrym stylu do pierwszej dziesiątki powraca Antimatter i zapowiada walkę o jeszcze wyższe pozycje.

Na dalszych pozycjach na uwagę zasługuje duży skok Editors w piosence "An end has a start". Jeśli utrzyma taki progres to za tydzień powinno być już w okolicach pierwszej dziesiątki. Nadal do góry, choć nie w takim tempie jak Editors zmierzają Radio Bagdad, Beirut i Kings of Leon. W odwrotną stronę niestety :Marylin Manson, Mr. Z'oob i El- Dojpa.

W tym tygodniu na liście aż 3 nowości. Jedną z nich, czyli Stereophonics już gdzieś zapowiadałem. Pozostałe trzy to Clawfinger, Hard-Fi (gdyby to było w stylu "Move on now" to mógłbym powiedzieć, że przebój murowany, a tak to trzeba będzie zobaczyć w następnych tygodniach). Ostatnią nowością jest piosenka "I'm not sorry" zespołu The Pigewon Detectives. Uprzedzając posty, że to stary singiel i jest już nowy, to napiszę, że ten stary dopiero mi się spodobał na tyle, aby wejść. Natomiast ten nowy to nie wiem, czy kiedykolwiek na tyle mi się spodoba. Icon_wink2

na, a teraz lista:




Notowanie 53 z 25.08.2007r.




01 02 10 AUTUMNSONG - Manic Street Preachers
02 01 16 MAP OF THE PROBLEMATIQUE - Muse
03 06 10 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
04 03 10 BROKEN PROMISE - Placebo feat. Michael Stipe
05 04 17 ICKY THUMP - The White Stripes
06 05 12 SURRENDER - Billy Talent
07 11 06 ANOTHER FACE IN THE WINDOW - Antimatter
08 10 06 PIONEER TO THE FALLS - Interpol
09 07 14 LIGHTS - Archive
10 17 04 SENTIMENTAL - Porcupine Tree

11 09 24 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
12 12 13 SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors
13 08 08 HUMANITY - Scorpions
14 13 05 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
15 15 11 RAG AND BONE - The White Stripes
16 19 04 THE BEAUTY IN UGLY - Jason Mraz
17 14 04 EMPTY ROOMS - Gary Moore
18 16 16 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers
19 24 03 LONDYN DZWONI - Radio Bagdad
20 18 06 WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers

21 26 03 McFEARLESS - Kings of Leon
22 28 02 ELEPHANT GUN - Beirut
23 20 20 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
24 21 09 EARTH INTRUDERS - Björk
25 38 01 AN END HAS A START - Editors
26 27 03 ST.AUGUSTINE - Band of Horses
27 22 13 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
28 23 11 NO CARS GO - Arcade Fire
29 32 05 LITTLE CREAM SODA - The White Stripes
30 NE 01 IT MEANS NOTHING - Stereophonics


31 34 BOUNCING OFF CLOUDS - Tori Amos
32 30 MEDS - Placebo
33 25 HEART-SHAPED GLASSES - Marylin Manson
34 40 IMPERIAL BODYBAGS - Manic Street Preachers
35 36 MAKE YOU FEEL BETTER - Red Hot Chili Peppers
36 29 JA TU CZEKAM - Mr. Z'oob
37 31 MOHEROWY NINJA - L-Dojpa
38 NE I'M NOT SORRY - The Pigeon Detectives
39 NE SUBURBAN KNIGHT - Hard-Fi
40 NE THE PRICE WE PAY - Clawfinger



wypadły:
33. FEAR OF A BLANK PLANET - Porcupine Tree
35. GOOD ENOUGH - Evanescense
37. UNDERDOGS - Manic Street Preachers
39. TANIEC WESELNY - Kosmofski i Muniek


- Listoholik - 26.08.2007 12:34 PM

bardzo nie_singlowa lista, więc niestety nie mam z nią za wiele wspólnego...


- Gary - 26.08.2007 12:41 PM

Listoholik napisał(a):bardzo nie_singlowa lista, więc niestety nie mam z nią za wiele wspólnego...
Jak na mnie to stopień "niesinglowości" jest i tak w tym tygodniu bardzo mały, bo tylko 10 nie wyszło na singlu. Bywało więcej. Icon_wink2


- ku3a - 26.08.2007 12:51 PM

wciaz genialna czolowka. Tylko PT sie wtracilo, ale tego kawalka nie znam.
"McFearless" ladnie do gory. U mnie KOL przezywaja kryzys...
Editors osiaga super wynik. Do tej piosenki ja sie wciaz przyzwyczajam, a "Smokers" chyba znowu nie dadza rady wejsc do trzeciej dziesiaki i juz nie wiem ktory tydzien beda w wirtualnej czwartej. Natomiast calkiem duza szansa jest, ze wejsc uda sie Radiu Bagdad. W sama pore Icon_razz.
"Imperial Bodybags" 6 do gory Icon_smile2. Spokojnie czekam na kolejne tygodnie i na to jak bedzie sobie radzic. Zobaczymy czy to tez jest jesienna piosenka Icon_wink2.
Clawfinger bardzo dobry. Bedzie u mnie zazarcie walczyc o debiut.


- mrsap - 26.08.2007 01:01 PM

Dosyć spokojna zmiana lidera. Nowy jest równie dobry jak stary. Ciekaw jestem czy jeszcze się uda z tym singlem podbić szczyt mojej listy.
Porcupine Tree w offensywie Icon_wink2 Szczególnie cieszy mnie duży awans "Sentimental", bo to na razie jedyna lista, na któej ten kawałek się znajduję. Na szczęście nadchodzi wsparcie Icon_smile2
Interpol jest coraz wyżej, a u mnie "Mammoth" w tej chwili ma wyższe notowania. Zresztą cała płyta mi się ostatnio podoba, ale nie spodziewam się, żeby któryś z utworów zaszedł aż tak wysoko...

Wśród nowości jest bardzo dobry singiel Stereophonics i równie dobry Editors. Powraca za to "Little Cream Soda", ale wolałbym żeby był to inny utwór tego zespołu :roll:
Powoli do góry wspina się nowy Manic, ale tak jak u mnie, nie opuścił jeszcze poczekalni (z tą różnicą, że oczywiście u mnie na liście walczy inny utwór Icon_wink2 ).
Coś słabo radzi sobie nowy RHCP... U mnie od dwóch tygodni w propozycjach jest już "Especially In Michigan", czyli kolejny niesingiel z tej płyty Icon_wink2
Z trzech nowości na dole poczekalni najbardziej cieszy mnie ta z miejsca 39. Wyższa już chyba nie wróci u mnie na listę. Nowy singiel też mi się podoba i to on ma przed sobą przyszłość na mojej liście. Clawfinger jakoś mnie nie przekonuje...

Aha, i brakuje mi na tej liście "Danse Russe" Icon_mrgreen


- Konrad - 26.08.2007 01:38 PM

26 27 03 ST.AUGUSTINE - Band of Horses

słabiutko :roll:


- prz_rulez - 26.08.2007 01:42 PM

faktycznie, robi sie jesiennie... u mnie za tydzien moze tak sie zaczac na liscie. w tym tygodniu jeszcze wybitnie letnie bylo.
Szkoda, ze Evanescence wylatuje, ale niestety nie dziwie Ci sie Icon_cry


- Yacy - 26.08.2007 03:26 PM

nr 1 u mnie właśnie zadebiutował czyli bardzo mnie cieszy ta pozycja!
ICKY>>> trzyma sie podobnie jak u mnie i tylko oczko w dół Icon_smile2
Gary napisał(a):13 08 08 HUMANITY - Scorpions
u mnie tylko poczekalnia, ale może nowy, który pojawił sie w PRIII coś u mnie zdziała...
London dzwoni - powoli do góry ale i tak szybciej niż u mnie Icon_smile2
Cieszą mnie nowości Editors i Stereophonics, a z trzecią to zgadzam się z mrsap:
mrsap napisał(a):Powraca za to "Little Cream Soda", ale wolałbym żeby był to inny utwór tego zespołu
, który być może u mnie pojawi się za tydzień...
Gary napisał(a):27 22 13 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
28 23 11 NO CARS GO - Arcade Fire
dwa duże spadki i coś mi sie wydaje że szczególnie Tarantula juz się żegna - to podobnie jak u mnie .
a nowości z poczekalni mnie jakoś nie przekonują szczególnie rozczarowany jestem HARD-FI, ale jeszcze słuchać będę Icon_smile2


- Yacy - 26.08.2007 03:29 PM

nr 1 u mnie właśnie zadebiutował czyli bardzo mnie cieszy ta pozycja!
ICKY>>> trzyma sie podobnie jak u mnie i tylko oczko w dół Icon_smile2
Gary napisał(a):13 08 08 HUMANITY - Scorpions
u mnie tylko poczekalnia, ale może nowy, który pojawił sie w PRIII coś u mnie zdziała...
London dzwoni - powoli do góry ale i tak szybciej niż u mnie Icon_smile2
Cieszą mnie nowości Editors i Stereophonics, a z trzecią to zgadzam się z mrsap:
mrsap napisał(a):Powraca za to "Little Cream Soda", ale wolałbym żeby był to inny utwór tego zespołu
, który być może u mnie pojawi się za tydzień...
Gary napisał(a):27 22 13 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
28 23 11 NO CARS GO - Arcade Fire
dwa duże spadki i coś mi sie wydaje że szczególnie Tarantula juz się żegna - to podobnie jak u mnie .
a nowości z poczekalni mnie jakoś nie przekonują szczególnie rozczarowany jestem HARD-FI, ale jeszcze słuchać będę Icon_smile2

i jeszcze jedno: ZA CO TAKA KARA :?: :?: :?:
Gary napisał(a):natomiast od 17.20 do 4 rano oglądałem 12 odcinków z 3 serii "Zagubionych" na AXN. Zobaczę, czy dziś też podołam obejrzeć resztę.



- Yacy - 26.08.2007 03:29 PM

nr 1 u mnie właśnie zadebiutował czyli bardzo mnie cieszy ta pozycja!
ICKY>>> trzyma sie podobnie jak u mnie i tylko oczko w dół Icon_smile2
Gary napisał(a):13 08 08 HUMANITY - Scorpions
u mnie tylko poczekalnia, ale może nowy, który pojawił sie w PRIII coś u mnie zdziała...
London dzwoni - powoli do góry ale i tak szybciej niż u mnie Icon_smile2
Cieszą mnie nowości Editors i Stereophonics, a z trzecią to zgadzam się z mrsap:
mrsap napisał(a):Powraca za to "Little Cream Soda", ale wolałbym żeby był to inny utwór tego zespołu
, który być może u mnie pojawi się za tydzień...
Gary napisał(a):27 22 13 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
28 23 11 NO CARS GO - Arcade Fire
dwa duże spadki i coś mi sie wydaje że szczególnie Tarantula juz się żegna - to podobnie jak u mnie .
a nowości z poczekalni mnie jakoś nie przekonują szczególnie rozczarowany jestem HARD-FI, ale jeszcze słuchać będę Icon_smile2

i jeszcze jedno: ZA CO TAKA KARA :?: Icon_mrgreen :?: Icon_mrgreen :?:
Gary napisał(a):natomiast od 17.20 do 4 rano oglądałem 12 odcinków z 3 serii "Zagubionych" na AXN. Zobaczę, czy dziś też podołam obejrzeć resztę.



- Gary - 26.08.2007 07:14 PM

Yacy napisał(a):i jeszcze jedno: ZA CO TAKA KARA :?: Icon_mrgreen :?: Icon_mrgreen :?:
Gary napisał/a:
natomiast od 17.20 do 4 rano oglądałem 12 odcinków z 3 serii "Zagubionych" na AXN. Zobaczę, czy dziś też podołam obejrzeć resztę.
Ja uwielbiam ten serial, więc to sama przyjemność dla mnie. A 3 serii jeszcze nie widziałem, bo od niedawna mam AXN. Także będę szybszy od TVP Icon_wink2 A dodatkowo będę na bieżąco jak zacznie się nowy sezon. Icon_smile2


- Yacy - 26.08.2007 08:07 PM

Gary napisał(a):Ja uwielbiam ten serial, więc to sama przyjemność dla mnie
no to rozumiem! chodzi mi tylko o jednorazową dawkę... dla mnie chyba zabójcza Icon_smile2 Lost 1 widziałem sezon drugi tylko urywki i się "odzwycziłem". Icon_mrgreen


- chris975 - 26.08.2007 10:33 PM

Jesienna pieśń na 1 Icon_wink2 czy to na 4 to jakiś nowy singiel Placebo?


- stavanger - 27.08.2007 12:21 AM

Debiutuje Stereophonics, ale to tylko cień "Maybe tomorrow", co nie znaczy, ze mi się nie podoba Icon_razz
No i niestety wypad Scorpionsów z 10. Icon_confused2


- Gary - 27.08.2007 05:51 PM

mrsap napisał(a):Powraca za to "Little Cream Soda", ale wolałbym żeby był to inny utwór tego zespołu :roll:
Niedoczekanie Twoje. Icon_razz
mrsap napisał(a):Clawfinger jakoś mnie nie przekonuje...
A to szczerze zdziwiony jestem tym faktem. :roll:
Konrad napisał(a):26 27 03 ST.AUGUSTINE - Band of Horses

słabiutko :roll:
Spójrz na to w ten sposób: To jest wg. mnie 26 piosenka we wszechświecie. Icon_lol
chris975 napisał(a):esienna pieśń na 1 Icon_wink2 czy to na 4 to jakiś nowy singiel Placebo?
Nie, to mój prywatny singiel. Icon_wink2
stavanger napisał(a):Debiutuje Stereophonics, ale to tylko cień "Maybe tomorrow", co nie znaczy, ze mi się nie podoba Icon_razz
Szczerze mówiąc, to ja "Dakotę" lubię najbardziej. Icon_smile2


- p.u.r.h. - 28.08.2007 12:04 PM

"Anesthetize" wraca do Top3 Icon_biggrin3
Antimatter wraca do Top10 Icon_biggrin3
W poczekalni pojawia się Clawfinger! Icon_biggrin3
Natomiast nowy lider niestety wzbudza u mnie obojętność (zresztą poprzedni też) Icon_wink2


Re: Notowanie 53 z 25 sierpnia 2007r. - Lilian - 28.08.2007 12:25 PM

Gary napisał(a):20 18 06 WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers
czyżby jakiś nowy cover? Icon_wink2

Jak dla mnie miejsce 1 i 2 świetne.
Ciekawe Placebo na 4 Icon_smile2
Miejsce 6 też bardzo lubię Icon_biggrin3
Fajna nowość IT MEANS NOTHING - Stereophonics, ciekawe jak będzie sobie radzić w następnych tygodniach? Icon_razz


- mrsap - 28.08.2007 12:46 PM

Lilian napisał(a):Gary napisał/a:
20 18 06 WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers

czyżby jakiś nowy cover? Icon_wink2
Tak, nawet Marek dwa razy zachęcał na liście do tej wersji "Working Class Hero". Moim zdaniem jest znacznie lepsza niż ta, co jest na liście...


- Yacy - 28.08.2007 12:46 PM

Lilian napisał(a):czyżby jakiś nowy cover?
tak i pomysłowo umieszczony na płycie jako jeden ciągły track z Winterlovers. Icon_smile2 Zauważyłem to dopiero przy drugim czy trzecim przesłuchiwaniu płyty. Tak więc na okładce jest 10 kawałków a na płycie 11 Icon_smile2


- Gary - 28.08.2007 07:31 PM

Cytat:tak i pomysłowo umieszczony na płycie jako jeden ciągły track z Winterlovers. Icon_smile2 Zauważyłem to dopiero przy drugim czy trzecim przesłuchiwaniu płyty. Tak więc na okładce jest 10 kawałków a na płycie 11 Icon_smile2
A ja wziąłem nożyce i pociąłem. Icon_mrgreen