Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Michael Kiwanuka - Black Man In A White World (/showthread.php?tid=29772)



Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - Szymek79 - 29.03.2016 12:14 PM

Singlem "Black Man In A White World" brytyjski wokalista Michael Kiwanuka zapowiada swój drugi studyjny album "Love & Hate", który trafi do sprzedaży 27 maja.

[Obrazek: p03nz64t.jpg]




RE: Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - Sundrajta - 29.03.2016 03:28 PM

Artysta znany z tego że był w propozycjach do listy Trójki, tym razem powraca z nową piosenką. Na pierwszy rzut ucha nie powala ale to są klimaty, które lubię więc może jeszcze nie wszystko stracone? Icon_razz


RE: Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - Tomekk - 29.03.2016 05:42 PM

Gorsze od "Home Again", ale oczywiście da się wytrzymać do końca.
i na moją listę też pewnie trafi Icon_smile


RE: Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - Dobromiera - 31.03.2016 12:33 PM

(29.03.2016 03:28 PM)Sundrajta napisał(a):  Artysta znany z tego że był w propozycjach do listy Trójki

Serio?


RE: Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - Dobromiera - 31.03.2016 12:36 PM

A co do utworu to bardzo na tak. Nie jestem zawiedziony. Icon_biggrin


RE: Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - prz_rulez - 31.03.2016 02:22 PM

Sundrajta napisał(a):Artysta znany z tego że był w propozycjach do listy Trójki
Super rekomendacja Icon_lol Duck Sauce też byli, a co niektórzy o nich myślą, to już się zdążyłem naczytać...


RE: Michael Kiwanuka - Black Man In A White World - Tomekk - 01.04.2016 12:20 PM

prz_rulez napisał(a):Duck Sauce też byli
ale oni byli znani z tego, że weszli do Top 30 listy Trójki, a Michael tylko byl w zestawie i nic więcej.