Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Seal - A Change Is Gonna Come - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Seal - A Change Is Gonna Come (/showthread.php?tid=2959)



Seal - A Change Is Gonna Come - Jopkolog - 14.10.2008 11:29 AM

11 listopada trafi na rynek szósty studyjny album SEALA. Po dyskotekowo-popowych eksperymentach poprzedniej płyty, Seal zaproponuje nam (na szczęście!) zupełnie odmienną stylistykę. Krążek "Soul" zawierać będzie 11 coverów znanych piosenek gatunku R'n'B (między innymi Ala Greena czy Jamesa Browna). Nad całością nowej płyty czuwał sam David Foster, co niewątpliwie dobrze wróży nowej produkcji Seala.

Singlem promującym wydawnictwo jest piosenka Sama Cooke'a "A CHANGE IS GONNA COME". Wszystkich chętnych do zapoznania się z tym pięknym, wysmakowanym kawałkiem zapraszam do mojego CHOMIKA. W dziale "Nowalijki" dodałem przy okazji kilka innych świeżych piosenek. Icon_mrgreen

[Obrazek: 49fdca94e208180bm.jpg]


- AKT! - 14.10.2008 11:38 AM

Jak ktoś nie ma na siebie pomysłu, to wydaje właśnie takie krążki.
Tak było m.in. z ostatnim krążkiem Babyface'a, który podobnie jak Seal wg mnie już się skończył muzycznie.
"A Change Is Gonna Come" śpiewali już chyba wszyscy czarni wykonawcy świata i ta wersja na pewno nie wnosi niczego nowego, o.


- drwycior - 07.11.2008 01:17 AM

No niestety musimy poczekac jeszcze z 15 lat jak juz wszyscy dzis lub niegdys popularni artysci zdaza nagrac swoje playlisty i ulubione piosenki z dziecinstwa itp. Mimo ze juz mamy ze 150 takich plyt to nawet jeszcze nie 1/3 przypuszczam...Icon_wink