Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kaiser Chiefs - Off With Their Heads - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Kaiser Chiefs - Off With Their Heads (/showthread.php?tid=2950)



Kaiser Chiefs - Off With Their Heads - prz_rulez - 13.10.2008 09:25 AM

http://www.last.fm/music/Kaiser+Chiefs/Off+With+Their+Heads
Icon_smile2


- saferłel - 13.10.2008 10:02 AM

Tradycyjnie nieźle, ale bez większych uniesień. To chyba nie zespół do grania wybitnej muzyki...teraz po 3 płycie już to na 100% można powiedzieć.


- prz_rulez - 13.10.2008 09:10 PM

ale mieli 2 świetne single w swej karierze Icon_smile2 (moim zdaniem oczywiście)


- saferłel - 13.10.2008 10:37 PM

O jakich piszesz? Moim ulubionym jest chyba The Angry Mob i coś tam z 1 płyty na pewno by się znalazło Icon_razz2 (Predict A Riot np.)


- prz_rulez - 13.10.2008 10:56 PM

oczywiście piszę o Ruby i Everyday I Love You Less And Less


- saferłel - 13.10.2008 11:06 PM

No to drugie bardzo dobre.


- Gary - 14.10.2008 07:00 PM

Chciałem zobaczyć co to na Last>FM, ale niestety ew środku wcina mi się jakiś facet i dlatego tym panom już dziękuję. Icon_evil


- saferłel - 14.10.2008 07:04 PM

Aa znam to Icon_biggrin Kiedyś często jak zgrywałem płyty przed premierą, towarzyszył mi dwa razy podczas każdej piosenki komunikat w stylu ''słuchasz promocyjnej kopii płyty X zespołu Z itp'' Icon_biggrin Teraz już w ogóle to nie jest spotykane, przynajmniej przeze mnie.


- drwycior - 18.10.2008 11:32 AM

Ja mysle ze KC nie sa az tak obliczalni i stawiam na to ze jeszcze moga nas nie raz zaskoczyc.


- AKT! - 18.10.2008 02:16 PM

prz_rulez napisał(a):oczywiście piszę o Ruby i Everyday I Love You Less And Less
"Ruby" to wg mnie jeden z najgorszych utworów w historii muzyki! Na początku nawet mi się spodobał, ale po KILKU DNIACH słuchania, ni stąd ni zowąd tak mi się zbrzydł, że jeśli słyszę to gdziekolwiek i kiedykolwiek, od razu zanosi mi się na wymioty Icon_frown

I nie ma tu ani krzty przesady. Naprawdę szczerze NIENAWIDZĘ tego kawałka Icon_frown


- 1981 - 18.10.2008 02:37 PM

Skąd w Tobie tyle nienawiści? Może słuchasz za dużo gangsta rapu? Icon_lol


- AKT! - 18.10.2008 03:20 PM

Tyle nienawiści?
Pierwszy raz napisałem, że nienawidzę tego kawałka, bo tak jest. Jest straszny. To już wolę nawet nowy Razolight, którego, fakt, też nie lubię.
Jest też wiele rzeczy, które mi się podobają Icon_smile2

A gangsta rapu akurat nie słucham i nie lubię Icon_wink2


- Gary - 18.10.2008 03:40 PM

aaktt napisał(a):"Ruby" to wg mnie jeden z najgorszych utworów w historii muzyki! Na początku nawet mi się spodobał, ale po KILKU DNIACH słuchania, ni stąd ni zowąd tak mi się zbrzydł, że jeśli słyszę to gdziekolwiek i kiedykolwiek, od razu zanosi mi się na wymioty Icon_frown
myślałem, że to ja pisałem. Icon_razz


- saferłel - 18.10.2008 04:35 PM

A ja myślałem, że tylko PSB nienawidzisz Icon_mrgreen
Ruby....u mnie był na 9 miejscu na liście Icon_razz2 ale nie wstydzę się tego, choć obecnie nie miałby najmniejszych szans na pojawienie się na niej. Uważam, że jest słaby. Widocznie nie dorósł razem ze mną...


- AKT! - 18.10.2008 05:13 PM

Najgorsze jest, że u mnie też się pojawił na liście, jeszcze w czasach, gdy miała tylko 40 pozycji na #38 Icon_frown Teraz by nawet nie wszedł na #130 Icon_frown Mi jest bardzo wstyd...


- Gary - 18.10.2008 05:13 PM

saferłel napisał(a):A ja myślałem, że tylko PSB nienawidzisz Icon_mrgreen
Pet Shop Boys? Tego nigdy nie napisałem, a np. "It's a sin" uwielbiam. Icon_mrgreen Zaraz sobie posłucham. Icon_wink2


- saferłel - 18.10.2008 05:26 PM

aaktt napisał(a):Najgorsze jest, że u mnie też się pojawił na liście, jeszcze w czasach, gdy miała tylko 40 pozycji na #38 Icon_frown Teraz by nawet nie wszedł na #130 Icon_frown Mi jest bardzo wstyd...

A u mnie był Mika w top 30 Icon_razz2 Co z tobą? Co w tym złego, że kiedyś-coś było ;] To nawet fajnie tak powspominać i pośmiać się Icon_mrgreen


- AKT! - 18.10.2008 05:30 PM

U mnie Miki nie było, no co Ty! Icon_surprised
Najbardziej się wstydzę mojego numeru jeden roku z 2003 roku bodajże Icon_redface2
Lumidee - Never Leave You XD

Gary napisał(a):
saferłel napisał(a):A ja myślałem, że tylko PSB nienawidzisz Icon_mrgreen
Pet Shop Boys? Tego nigdy nie napisałem, a np. "It's a sin" uwielbiam. Icon_mrgreen Zaraz sobie posłucham. Icon_wink2
To do mnie było Icon_mrgreen Ja nienawidzę (wybaczcie Icon_razz )


- prz_rulez - 21.10.2008 10:47 AM

Lumidee?! Hej, to był fajny kawałek!