Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej. (/showthread.php?tid=290)

Strony: 1 2


Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej. - prz_rulez - 25.08.2007 12:11 PM

Pomysł podpatrzony z pewnego angielskiego forum.
Proponuję stworzyć grupę na Last.Fm i cotygodniową listę z tej grupy będziemy dodawać punktowo do listy forumowej?
grupe nazwalbym "Mycharts FORUM".
Co wy na to? Prosze o odzew.


- Yacy - 25.08.2007 12:31 PM

co prawda nie wszyscy z nas są na last.fm ale wydaje mi się że to niezły pomysł - jeśli chodzi o stworzenie takiej grupy i prezentowanie tu tej listy ale czy dodawać ją do liczenia forumowej? Tu na razie mówię - raczej nie, bo to nie jest lista personalna a wypadkowa. I mi pasuje do działu Nieoficjalne listy Ale można podyskutować Icon_smile2


- mrsap - 25.08.2007 12:37 PM

Ja również jestem za stworzeniem takiej grupy, ale przeciwko doliczaniu listy do forumowej.


- Yacy - 25.08.2007 12:41 PM

i jeszcze jedno - rozumiem że grupa byłaby zamknięta tylko dla użytkowników mychrts.pl?


- prz_rulez - 25.08.2007 01:00 PM

Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
Yacy napisał(a):ale czy dodawać ją do liczenia forumowej? Tu na razie mówię - raczej nie, bo to nie jest lista personalna a wypadkowa
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2


- mrsap - 25.08.2007 01:01 PM

prz_rulez napisał(a):Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2
Ja proponuję jako avatar zdjęcie mychy Icon_wink2


- Yacy - 25.08.2007 01:10 PM

TU JEST KILKA OBRAZKÓW Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- prz_rulez - 25.08.2007 01:14 PM

mrsap napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2
Ja proponuję jako avatar zdjęcie mychy Icon_wink2
A ja proponuję, żeby Konrad zrobił avatara, bo w Photoshopie sprawdza się rewelacyjnie Icon_smile2


- Konrad - 25.08.2007 01:30 PM

Ok możemy stworzyć grupę tylko po co to doliczanie punktów do forumowej


- prz_rulez - 25.08.2007 01:37 PM

Konrad napisał(a):Ok możemy stworzyć grupę tylko po co to doliczanie punktów do forumowej
Już pisałem, pomysł zaczerpnięty z forumowej dosyć dużego, bardzo profesjonalnego forum brytyjskiego. (tam jeszcze liczą oprocz łacznej takze osobne listy last.fmowe, ale to juz raczej przesada). mysle, ze to nie bylby zly pomysl.


- prz_rulez - 25.08.2007 01:43 PM

Ok, mamy już adres Icon_biggrin3

http://www.last.fm/group/MYCHARTS.PL


- ku3a - 26.08.2007 12:29 AM

grupa - a co mnie to, robcie sobie.
doliczanie do forumowej - nie.
chciales znac zdanie wszystkich, wiec pisze szczerze.


- mrsap - 26.08.2007 12:36 AM

ku3a napisał(a):doliczanie do forumowej - nie.
Dokładnie. Ja się nie przekonam, choćby dlatego, że nie wszyscy należą do tej grupy na last.fm. Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...


- Yacy - 26.08.2007 01:19 AM

mrsap napisał(a):Dokładnie. Ja się nie przekonam, choćby dlatego, że nie wszyscy należą do tej grupy na last.fm. Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...
Amen!
w pierwszym poście chciałem dyskutować a teraz zdecydowanie piszę : niedoliczać!!!


- prz_rulez - 26.08.2007 01:05 PM

mrsap napisał(a):Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...
nie rozumiem, ale.. okej...


- Yacy - 26.08.2007 03:16 PM

prz_rulez napisał(a):nie rozumiem, ale.. okej...
nie wszyscy z nas są na last.fm - np. Ku3a.


- kajman - 26.08.2007 05:06 PM

Yacy napisał(a):
prz_rulez napisał(a):nie rozumiem, ale.. okej...
nie wszyscy z nas są na last.fm - np. Ku3a.
Fakt, a do tego tak od razu trudno stwierdzić, ilu z nas tam jest. Mnie tam w każdym razie nie ma.
A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie, chociaż może tam są jakieś inne zasady tworzenia list.


- Yacy - 26.08.2007 05:49 PM

kajman napisał(a):A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie,
to raz, dwa to że nie wszyscy mają konta a trzy że jaki ma sens liczenie pojedynczych odsłuchań? Ja np ostatnio dużo słuchałem Genesis ale po jednym razie wiec to nie ma szans na pojawienie się w podumowaniu. Faktycznie pewnie najczęściej po kilka razy słuchamy utworów które wchodzą lub już są na naszych listach... I tym sposobem w tym wywodzie doszedłem do tego co
kajman napisał(a):A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie,
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- prz_rulez - 26.08.2007 07:25 PM

no coz, widze ze pod tym wzgledem nasze forum jest bardziej konserwatywne od tego brytyjskiego Icon_biggrin3 tam to sie swietnie sprawdza, ale moze dlatego ze maja ponad 50 osob w grupie Icon_razz (ale oprocz tego liczone sa tez osobno kazde listy personalne)


Re: Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej. - Greg - 27.08.2007 12:29 PM

prz_rulez napisał(a):Pomysł podpatrzony z pewnego angielskiego forum.
Proponuję stworzyć grupę na Last.Fm i cotygodniową listę z tej grupy będziemy dodawać punktowo do listy forumowej?
grupe nazwalbym "Mycharts FORUM".
Co wy na to? Prosze o odzew.


to samo mialem zaproponowac, bo fakt fajnie by bylo i prawdziwa lista Icon_smile