Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Masala - Cały teń świat - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Masala - Cały teń świat (/showthread.php?tid=2899)



Masala - Cały teń świat - prz_rulez - 07.10.2008 08:54 AM

[Obrazek: 1222345613.jpg]

Podczas gdy piszecie w większości o nudnych i ogranych zespołach, światło dzienne ujrzała prawdziwa bomba Icon_exclaim 3 października wydany został najnowszy album kolektywu Masala pt. "Cały ten świat". A oto utwór tytułowy - UWAGA: TO GORSZE NIŻ NARKOTYK - UZALEŻNIA OD PIERWSZEGO RAZU! Icon_eek2

http://www.zshare.net/audio/201242901005edfd/


Re: Masala - Cały teń świat - saferłel - 07.10.2008 01:49 PM

prz_rulez napisał(a):Podczas gdy piszecie w większości o nudnych i ogranych zespołach,/

Icon_mrgreen


- Listoholik - 07.10.2008 03:46 PM

prz_rulez napisał(a):Podczas gdy piszecie w większości o nudnych i ogranych zespołach

Ty jeden wnosisz światło na to forum Icon_mrgreen


- saferłel - 07.10.2008 04:01 PM

Wokal odpychający trochę...i czy to jest jakiś radio rip? jakość fatalna [albo takie kitowe studio nagrań mieli]


- prz_rulez - 07.10.2008 04:47 PM

no niestety, to pewnie rip z myspace'a. ale że płyta się już ukazała, to niedługo pewnie będzie CD Rip Icon_smile2

Listoholik napisał(a):Ty jeden wnosisz światło na to forum

Jak ktoś wnosi torebki, to ja mogę światło


- Listoholik - 07.10.2008 10:57 PM

prz_rulez napisał(a):Jak ktoś wnosi torebki, to ja mogę światło

każdy tłumaczy sobie to na tyle, na ile pozwala mu jego własny intelekt


- AKT! - 07.10.2008 11:13 PM

To jest jakieś reggae, prawda?

Polskie reggae orze pola i spływa w kanalizacji ogólnie.


- saferłel - 07.10.2008 11:43 PM

To nie reggae, przynajmniej ten numer tak nie brzmi. To jakieś elektro/hip hop/orient (fachowo bhangra)....ale brzmi dziwnie, trochę amatorsko, za to z pomysłem....lecz ten wokal i tekst Icon_sad


- prz_rulez - 08.10.2008 11:30 AM

Listoholik napisał(a):każdy tłumaczy sobie to na tyle, na ile pozwala mu jego własny intelekt
a więc chcesz zrobić ze mnie debila? proszę bardzo.
saferłel napisał(a):brzmi dziwnie, trochę amatorsko, za to z pomysłem....lecz ten wokal i tekst Icon_sad
a tam tekst (choć oczywiście bardzo szczery)... muzyka jest tu najważniejsza. I co, Polacy nie umieją? Umieją!
A Ty Safciu to się jak zwykle czepiasz...


- saferłel - 08.10.2008 01:31 PM

Odpowiadanie, że się czepiam stało się już nudne. Piszę co myślę.


- prz_rulez - 08.10.2008 02:45 PM

safciu, świat nie kończy się na rocku, indie itd. + Moloko + Goldfrapp, trzeba trochę szerzej patrzeć Icon_wink


- Listoholik - 08.10.2008 03:43 PM

prz_rulez napisał(a):trzeba trochę szerzej patrzeć Icon_wink

...jest jeszcze eurowizja Icon_razz


- saferłel - 08.10.2008 04:10 PM

prz_rulez napisał(a):safciu, świat nie kończy się na rocku, indie itd. + Moloko + Goldfrapp, trzeba trochę szerzej patrzeć Icon_wink

Nie sprowadzaj mnie do indie itd + Moloko + Goldfrapp, bo widać mało o mnie wiesz ;] Rozumiem, że cię boli moja opinia, ale nie trzeba być złośliwym, skoro ja nie jestem.


- prz_rulez - 08.10.2008 07:47 PM

Listoholik napisał(a):
prz_rulez napisał(a):trzeba trochę szerzej patrzeć Icon_wink

...jest jeszcze eurowizja Icon_razz
chociażby Icon_wink2 Ale nie tylko
saferłel napisał(a):Rozumiem, że cię boli moja opinia
Moim zdaniem jest po prostu nietrafiona Icon_wink2 (Ale to i tak nic przy wypowiedzi aaktta Icon_mrgreen )


- tadzio3 - 10.10.2008 12:33 PM

Moi znajomi przepadają za tym zespołem i namawiają mnie do pójścia na koncert, kóry bedzie za kilka tygodni.
Zespół znam dobrze, ale póki co mnie nie przekonuje. W kązdym razie skusze się na ten album, aby sprawdzić, czy dalej mnie nie przekona, czy może jednak polubię go Icon_smile2

prz_rulez ponownie zaskakuje mnie (pozytywnie) wyszukiwaniem ciekawych wydawnictw