Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Keane - Perfect Symetry - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Keane - Perfect Symetry (/showthread.php?tid=2887)



Keane - Perfect Symetry - saferłel - 05.10.2008 05:28 PM

[Obrazek: 200px-Keane_Perfect_Symmetry.jpg]
Nadal opisywany jak pop/piano rock/alternative, lecz zapewne zupełnie inny brzmieniowo niż poprzednie, nowy album Keane trafił do sklepów za niecałe 8 dni, a już o dziś mogą się nim cieszyć inteligentni posiadacze internetu Icon_mrgreen

Album, 3 w dyskografii grupy, został poprzedzony wydaniem singla Spiraling, a w niedługim czasie pojawi się kolejna mała płytka z utworem The Lovers Are Losing.

Keane nagrywał album m.in. w Paryżu, Londynie i Loas Angeles. Brzmienie płyty zaskoczy naszych dawnych fanów = tak opisał prace nad krążkiem wokalista, Tom Chaplin.

Tracklista:

1. "Spiralling"(Chaplin/Hughes/Rice-Oxley/Quin) - 4:19
2. "The Lovers Are Losing" - 5:04
3. "Better Than This" - 4:04
4. "You Haven't Told Me Anything" - 3:47
5. "Perfect Symmetry" - 5:12
6. "You Don't See Me" - 4:03
7. "Again And Again" - 3:50
8. "Playing Along" - 5:35
9. "Pretend That You're Alone" - 3:47
10. "Black Burning Heart" - 5:23
11. "Love Is the End" - 5:40
12. "My Shadow" (bonus track on Japanese edition & pre-order track on iTunes UK)


- ksch - 05.10.2008 10:09 PM

Dzięki za info, że już jest Icon_biggrin3 Już się ciągnie... Czuję jednak, że niczym mnie nie zaskoczą Icon_razz Już samo "Spiralling" miało być szokujące... W moim przypadku się nie udało Icon_wink2 Mam nadzieję, że to będzie dobra płyta - w końcu Keane to jeden z moich ulubionych zespołów, wyczekiwałem na ten krążek właściwie od wiosny Icon_wink2


- saferłel - 05.10.2008 11:05 PM

Ja przesłuchałem połowę i odpuściłem. Spiraling ostatnimi czasy bardzo mi przypadł do gustu (albumowa wersja ma fajne intro Icon_razz2), ale reszta już taka super nie była. Skończyłem słuchać na fajnym tytułowym kawałku, a wcześniej był m.in. drugi singiel - chyba klapa :/ zero melodii...no ale co ja mogę powiedzieć po pół-przesłuchaniu ;] Dziś zgrywam na mp3 i jedziemy...


- michal91d - 07.10.2008 07:25 PM

nowy album jest inny i to należy podkreślić. Są ciekawe utwory (Perfect Symmetry - jedna z najlepszych piosenek roku wg mnie), ale są też takie, które chcielibyśmy przełączyć. Jedno trzeba im przyznać: nie bali się eksperymentów.


- saferłel - 07.10.2008 08:00 PM

A ja po dwóch przesłuchach prawie nic nie pamiętam :/ I to mnie martwi bardzo.


- AKT! - 07.10.2008 09:00 PM

"Spiralling" przez moment wpadło mi nawet w ucho, ale zbrzydło mi się zanim jeszcze weszło na listę. Samego Keane nigdy za bardzo nie lubiłem. Mdłą muzyką grają dla mnie.


- ksch - 07.10.2008 10:27 PM

To ja opiszę album cytatem z utworu innego zespołu: nooooo su-, no surprises... Icon_razz Trochę bardziej popowo niż zwykle, wyczuwam wyraźny powrót do pierwszego krążka. Zgodnie z przewidywaniami meteorologów... byłoby 2,5/5, ale za sympatię do zespołu daję okrągłe 3,5/5 Icon_razz


- saferłel - 08.10.2008 01:44 PM

Aż 1 oczko wyżej z powody samego faktu ''lubienia'' Icon_razz2?

edit:

ok, napisałem już co nieco na blogu o tej płycie.


- drwycior - 18.10.2008 11:41 AM

saferłel napisał(a):A ja po dwóch przesłuchach prawie nic nie pamiętam :/ I to mnie martwi bardzo.

podpisuje sie w 102 %.


- saferłel - 18.10.2008 12:10 PM

Ok, to ja odświeżę swoją opinie. Po kilku przesłuchaniach pamiętam dobrze 4 utwory Icon_razz2 i to tak dobrze, że będą ubiegały się pewnie o bycie na liście ;]