Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Travis - 3 Miles High - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Travis - 3 Miles High (/showthread.php?tid=28742)



Travis - 3 Miles High - Szymek79 - 12.01.2016 04:08 PM

"3 Miles High" to drugi singiel zapowiadający ósmy studyjny album "Everything At Once" szkockiej grupy Travis, który trafi do sprzedaży 29 kwietnia.

[Obrazek: MI0003993329.jpg?partner=allrovi.com]




RE: Travis - 3 Miles High - Tomekk - 12.01.2016 06:29 PM

Już kiedyś pisałem, że Travis był jednym z moich ulubionych zespołów w latach 00.
Nie wiem co się z nimi ostatnio stało, ale nie brzmią już jak kiedyś.
NA szczęście ten utwór (i teledysk) ratują nieco sytuację, jest lepiej Icon_smile


RE: Travis - 3 Miles High - prz_rulez - 12.01.2016 11:31 PM

To, że nie brzmią jak kiedyś, to jedno. Ale jak oni się zestarzeli... Masakra Icon_sad


RE: Travis - 3 Miles High - michal91d - 13.01.2016 12:51 AM

Tylko Fran Icon_smile Dougie i reszta jeszcze się jakoś trzymają.
Swoją drogą to faktycznie ciężko powiedzieć, że Kelly Jones (Stereophonics) jest tylko rok młodszy od Frana Icon_biggrin

A piosenka dobra, lepsza od poprzedniego, trochę odstraszającego singla.
Od premiery "Where You Stand" minęły już prawie trzy lata i po czasie myślę, że to jedna z najlepszych piosenek w ich dyskografii. Może i z "3 Miles High" będzie kiedyś podobnie Icon_smile


RE: Travis - 3 Miles High - Remo - 13.01.2016 09:48 AM

Jak dla mnie cała ostatnia płyta była słaba z wyjątkiem właśnie Where You Stand i Moving, aż szkoda, że reszta piosenek chociaż w połowie nie była tak dobra jak te dwa single.

Dużo lepiej niż przy poprzednim singlu, uff.


RE: Travis - 3 Miles High - bugman - 14.01.2016 10:46 PM

3 miles high jak nic travis w starym stylu. na 12 memories mógłby się ten numer spokojnie trafić. ciesze się,że wracają. ostatnia płyta była ich najsłabsza.