Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kim Wilde - top 39 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Moja Lista (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Wątek: Kim Wilde - top 39 (/showthread.php?tid=28288)

Strony: 1 2


RE: Kim Wilde - top 39 - Lilian - 02.01.2016 12:11 AM

bardzo dobry skład top5 Icon_smile
najbardziej lubię stąd 3 i 4.


RE: Kim Wilde - top 39 - Rincewind - 02.01.2016 12:54 AM

Kim Wilde - moja miłość z ostatnich lat podstawówki. Obowiązkowy plakat z jej twarzą wisiał na ścianie przyklejony na pastę do zębów, a nad łóżkiem jej portret własnoręcznie wykonany w ołówku. Trochę lat upłynęło i chyba ideał kobiecej urody mi się nieco zmienił, bo już mi się tak nie podoba. Sentyment do muzyki pozostał, szczególnie do dwóch pierwszych płyt. Trzy ulubione utwory? Cambodia, A View From A Bridge i chyba najbardziej w chwili obecnej Kids In America.


RE: Kim Wilde - top 39 - Yacy - 10.01.2016 01:24 AM

punkciki.

odpowiedzi.
1. jaki utwór zwycięży? 2p za trafienie, 1p jeśli podany przez kogoś tytuł będzie na podium.
1. Schoolgirl - 2 pkt Cambodia, You Keep Me Hangin' On - 1 pkt

2. z jakiej płyty będzie najwięcej utworów w top20? 2p Catch as Catch Can, Close - 2 pkt (po 4 utwory w top20)

3. z jakiej płyty nie będzie utworów w top20? 2p za trafiony tytuł lub prawidłową odpowiedź "nie ma takiej płyty". Love Moves, Now & Forever, Come Out and Play, Snapshots, i Wilde Winter Songbook po 2 pkt

4. na którym miejscu będzie w moim topie pierwszy utwór notowany na LP3 czyli "View from a Bridge" - trafienie 3p, +/- 1 miejsce - 2p, +/- 2-3 miejsca - 1p 5 - 3 pkt, 4, 6 - 2 pkt, 2, 3, 7, 8 - 1 pkt

5. ile utworów znajduje się w moim szeeeroookiiim TWC? 2 pkt, a jeśli nikt nie trafi to 1 pkt dla osoby, która będzie najbliżej. 6 - 2 pkt

punkty:

Starless - 8
thestranglers - 8

Lilian - 6
barb42 - 6
kajman - 4
Krzysiek - 3

Staeless punktował w każdym pytaniu! gratuluję i czekam Icon_smile2