Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Various Artists - When It Rains Outside: Autumn Music Vol. 1 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Various Artists - When It Rains Outside: Autumn Music Vol. 1 (/showthread.php?tid=2761)



Various Artists - When It Rains Outside: Autumn Music Vol. 1 - AKT! - 20.09.2008 10:54 PM

[Obrazek: wiro3.png]
"When It Rains Outside: Autumn Music Volume I" to pierwsza część serii z muzyką utrzymaną w jesiennym refleksyjnym klimacie. Krążek zawiera 16 wspaniałych kompozycji, które z pewnością mogą stanowić ścieżkę dźwiękową dla kapryśnej, jesiennej pogody. Czy to idąc wieczorem przez, pełen rozrzuconych przez wiatr różnokolorowych liści, park; czy też siedząc wygodnie w fotelu przy kominku pijąc gorącą herbatę - słuchając "When It Rains Outside", z łatwością poczujecie wyjątkowość tych chwil. To pozycja obowiązkowa dla każdego, kto pragnie ulec jesiennej melancholii, jednocześnie zachowując pozytywny nastrój i spokój ducha!

Birate: 192kb/s
Czas trwania: 80:03
Rozmiar: 117mb

Tracklista:
01. Duke Ellington & John Coltrane, In A Sentimental Mood
02. Janelle Monáe, Peachtree Blues
03. Ella Fitzgerald, Misty
04. The Ink Spots, You're Breaking My Heart
05. Louis Armstrong & Ella Fitzgerald, Autumn In New York
06. Alicia Keys, Nobody Not Really
07. John Legend, Coming Home
08. Norah Jones, Sinkin' Soon
09. The RH Factor, Bullshit
10. D'Angelo, Spanish Joint
11. Isaac Hayes, Walk On By
12. Maxwell, These Things:Shouldn't You
13. Janelle Monáe, You
14. Lauryn Hill, Ex-Factor
15. D'Angelo, Africa
16. Rahsaan Patterson, Stars
+ Hidden Bonus Track

DOWNLOAD VIA RAPIDSHARE
DOWNLOAD VIA DIVSHARE


- saferłel - 20.09.2008 10:59 PM

Bardzo ciekawa idea, z pewnością w wolnej chwili....albo teraz zgram, bo potem jak obiecuje to zapominam często. Może znajdę przy okazji jakiś nowy hit ;] Heh może też mnie to zainspiruje by stworzyć własną kompilacje ''O czymś''. Kiedyś myślałem nawet by nagrać na płyty TOP mój 2007 roku, dorobić jakąś prowizoryczną książeczke, okładkę i wysyłać wszystkim chętnym za symboliczne 5 zł choćby Icon_biggrin


- AKT! - 20.09.2008 11:02 PM

Ja już trochę różnych składanek zrobiłem, ale w kwestii książeczki zwykle kończy się na przedniej okładce (czasami jest też tylna) Icon_wink2

Kolejna składanka na pewno pojawi się na święta, jak co roku od trzech lat zresztą Icon_wink2


- saferłel - 20.09.2008 11:04 PM

A to z góry podziękuję. Nie przepadam za świątecznymi hitami, ale jakbyś kiedyś miał w planach: The Best Of Rock to bym się pisał, ale wiesz, takie coś bardziej undergroundowego Icon_razz2, bez Zepelin, Purple i Sabath ;]


- AKT! - 20.09.2008 11:06 PM

Na "Best of Rock" się póki co się nie zanosi Icon_wink2


- saferłel - 20.09.2008 11:10 PM

Podaj jeśli możesz hasło na to DivSharem, bo aktualnie coś z rapida ciągne....


- AKT! - 20.09.2008 11:30 PM

A, czyli jednak jest hasło Icon_surprised
A myślałem, że usunąłem Icon_wink2

hasło: xclusiv


- saferłel - 20.09.2008 11:40 PM

Ok, dzięki.


- ku3a - 22.09.2008 10:44 AM

Ty zrobiles tą okladke?? Jesli tak to wielki rispekt Icon_exclaim Icon_exclaim
a plyte sobie sciagne, jak bede w domu Icon_smile2.


- AKT! - 22.09.2008 12:08 PM

Tylko dodałem napisy Icon_wink2
Liścia znalazłem w takiej postaci i mimo, że próbowałem go przerobić, to tak wyglądał najlepiej, więc zostawiłem Icon_smile2