Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Anastacia - Take This Chance - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Anastacia - Take This Chance (/showthread.php?tid=27288)



Anastacia - Take This Chance - Altec92 - 28.09.2015 03:48 PM

[Obrazek: Anastacia-Take-This-Chance-2015-1400x140...00x300.png]

Nowy singel promuje kompilacje "The Ultimate Collection" a za razem powrót do Sony Music.



Nagranie miłe dla ucha, jak najbradziej nadające sie do radia, ale czy odniesie chodzby wiekszy sukces jak "Stupid Little Things"? Szczerze mówiąc wątpie.


RE: Anastacia : Take This Chance - prz_rulez - 28.09.2015 04:34 PM

No Anastacia już dawno nie odniosła wielkiego sukcesu. I trochę nie widzę jej na listach przebojów świata A.D. 2015.
Swoją drogą, nasunęła mi się dość specyficzna refleksja - muzyka Anastacii bardziej pasowałaby mi do Niemiec niż USA.


RE: Anastacia : Take This Chance - Altec92 - 29.09.2015 08:20 AM

No w USA nie odnosila nigdy żadnego sukcesu (tylko I'm Outta Love na Bilbordzie więc słabo). No w Niemczech sukcesy są z każdą płytą - mniejsze czy większe. Ja bym obstawiał umarkowany sukces w krajach niemeickojęzycznych + jakąs Belgia, Holandia, Hiszpania no i oczyfko Włochy. UK to drugie stany chcą być to tam też nie bedzię szału Icon_razz2


RE: Anastacia : Take This Chance - Tomekk - 29.09.2015 07:59 PM

prz_rulez napisał(a):muzyka Anastacii bardziej pasowałaby mi do Niemiec niż USA.
mi Anastacia trochę się kojarzy z Sarą Connor, więc coś w tym chyba jest.
Nagranie może nie jest fenomenalne, ale mi pasuje.

Altec92 napisał(a):ale czy odniesie chodzby wiekszy sukces jak "Stupid Little Things"
to Stupid odniosło jakiś sukces? Icon_razz
największy chyba na mojej liście Icon_lol


RE: Anastacia : Take This Chance - Altec92 - 02.10.2015 10:28 AM

(29.09.2015 07:59 PM)Tomekk napisał(a):  
prz_rulez napisał(a):muzyka Anastacii bardziej pasowałaby mi do Niemiec niż USA.
mi Anastacia trochę się kojarzy z Sarą Connor, więc coś w tym chyba jest.
Nagranie może nie jest fenomenalne, ale mi pasuje..

Hmmm, tak mi mów! Icon_lol

(29.09.2015 07:59 PM)Tomekk napisał(a):  
Altec92 napisał(a):ale czy odniesie chodzby wiekszy sukces jak "Stupid Little Things"
to Stupid odniosło jakiś sukces? Icon_razz
największy chyba na mojej liście Icon_lol

Jakiś tam odniosła. W porównaniu np do 2 singla "Starring at the Sun" to duży. Kawałki z "It's a Man's World" też były bez sukcesu, więc myśle, że można to uznać, że słaby bo słaby ale jakoś zauważony powrót. Icon_razz2


RE: Anastacia - Take This Chance - Szymek79 - 19.10.2015 09:32 AM