Największe forum list przebojów Mycharts.pl
New Order - Plastic - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: New Order - Plastic (/showthread.php?tid=27192)



New Order - Plastic - MExpress - 17.09.2015 02:47 AM

25 wrzesnia na sklepowe polki trafi nowy album grupy New Order - "Music Complete".
Po "Restless", drugim utworem promujacym ta plyte jest nagranie "Plastic". Wokalnie udziela sie tutaj rowniez wokalistka La Roux - Elly Jackson.




RE: New Order - Plastic - Tomekk - 17.09.2015 09:17 AM

Prawie 7 minutowy singiel?


RE: New Order - Plastic - AKT! - 17.09.2015 09:47 AM

jest moc

Tomekk napisał(a):Prawie 7 minutowy singiel?
już takie miewali


RE: New Order - Plastic - meni - 17.09.2015 12:17 PM

MExpress napisał(a):Wokalnie udziela sie tutaj rowniez wokalistka La Roux - Elly Jackson.
Na każdym portalu bezkrytycznie podchodzą do tej informacji z Pitchforka. KAŻDYM. Nie ma tutaj La Roux. Icon_wink


RE: New Order - Plastic - MExpress - 17.09.2015 01:16 PM

Nie wiem meni, na razie ty tak twierdzisz. Na nowej plycie wsrod gosci wymienieni sa Brandon Flowers, Iggy Pop oraz wlasnie Elly, ktora ma udzielac sie w az 3 utworach: Plastic, Tutti Frutti i Poepole On the High Line.


RE: New Order - Plastic - meni - 17.09.2015 01:44 PM

Więc w którym momencie w "Plastic" śpiewa La Roux? Ze swoich źródeł wiem, że kobieta w chórkach to Denise Johnson - ona już występowała u New Order, można ją także spotkać na Screamadelice Primal Scream.

Ponadto "Music Complete" już słyszałem, wiec wiem co mówię. Icon_smile I rzeczywiście, Elly jest w "Tutti Frutti" oraz "People On The High Line". W "Plastic" jej nie ma, przecież ten głos za grosz nie jest do niej podobny.


RE: New Order - Plastic - AKT! - 17.09.2015 01:46 PM

MExpress napisał(a):Nie wiem meni, na razie ty tak twierdzisz.
xD xD xD