Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts Classic Top 20 - Notowania 1 i 2 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Classic Top 20 (/forumdisplay.php?fid=169)
+--- Wątek: Mycharts Classic Top 20 - Notowania 1 i 2 (/showthread.php?tid=27097)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowania 1 i 2 - thestranglers - 13.09.2015 05:30 PM

jeśli Kondziu nie będzie mógł wrócić do tej zabawy na stałe to popieram w całej rozciągłości kajmana w roli prowadzącego

a notowanie wygląda tak jakbym sobie życzył Icon_smile

fajne te ciekawostki, super się to czyta i w ogóle, jestem zachwycony!

a co do meritum: myślę że Maniacy za tydzień opuszczą fotel lidera... jak widać możliwe są i awanse na liście Icon_wink Budka, Gunsi, Gerry i Dire wydają się być docelową grupą pierwszych weteranów, najchętniej widziałbym z nich On Every Street jako przyszłego lidera, ale obstawiam że któraś z polskich nowości znowu zamelduje się na pierwszym... aha, oby Black Kidsi utrzymali się za tydzień Icon_biggrin


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowania 1 i 2 - Sundrajta - 13.09.2015 08:10 PM

Tylko w jednym punkcie nasza lista przypomina trójkową, czyli że nowości idą od razu na szczyt. Icon_wink I to mimo wszystko też jest ciekawe.
Bo już jak widać rotacje w czołówce są znacznie większe ale chyba właśnie o to nam chodzi? A myślę również, że ciężko będzie którejkolwiek piosence utrzymać się na niej dłużej niż 20 tygodni!
No oczywiście ja straciłem najwięcej głosów, pięknie! Icon_twisted Tak się zastanawiam czy to oznaka antymejstrimowości czy raczej głupoty z mojej strony? Icon_lol


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowania 1 i 2 - TuneHunterz - 13.09.2015 08:25 PM

(13.09.2015 08:10 PM)Sundrajta napisał(a):  Tylko w jednym punkcie nasza lista przypomina trójkową, czyli że nowości idą od razu na szczyt. Icon_wink I to mimo wszystko też jest ciekawe.
Bo już jak widać rotacje w czołówce są znacznie większe ale chyba właśnie o to nam chodzi? A myślę również, że ciężko będzie którejkolwiek piosence utrzymać się na niej dłużej niż 20 tygodni!
No oczywiście ja straciłem najwięcej głosów, pięknie! Icon_twisted Tak się zastanawiam czy to oznaka antymejstrimowości czy raczej głupoty z mojej strony? Icon_lol

Ja bym to bardziej powiedział,że UK Chart


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowania 1 i 2 - Yacy - 13.09.2015 08:46 PM

Sundrajta napisał(a):czyli że nowości idą od razu na szczyt.
no jak jest dobra to inaczej nie da rady Icon_razz


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowania 1 i 2 - kondzio_92 - 13.09.2015 09:20 PM

Ciesze się, że kajman postuje i zlicza lista. Jeśli jesteś zainteresowany dalszym postowaniem listy, to bardzo będę się cieszył Icon_smile