Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Riverside - Found (The Unexpected Flaw of Searching) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Riverside - Found (The Unexpected Flaw of Searching) (/showthread.php?tid=27083)



Riverside - Found (The Unexpected Flaw of Searching) - MExpress - 05.09.2015 01:14 AM

Nowy singiel formacji Riverside, pochodzacy z najnowszego albumu "Love, Fear And The Time Machine". Musialem dodac bo nie moge uwolnic sie od tego kawalka. Goraco polecam.




RE: Riverside - Found (The Unexpected Flaw of Searching) - Tomekk - 07.09.2015 08:25 AM

Słyszałem go chyba z 5 razy i nawet nie pamiętam jak on brzmi.
Może później się przekonam, ale jak dotąd Riverside jest mi obojętny.


RE: Riverside - Found (The Unexpected Flaw of Searching) - prz_rulez - 07.09.2015 10:16 AM

Chyba rozumiem, co Cię mogło w tym zauroczyć, aczkolwiek... Wydaje mi się, że bez choćby lekkiej miłości do prog rocka ciężko jest naprawdę polubić powyższy utwór.


RE: Riverside - Found (The Unexpected Flaw of Searching) - MExpress - 07.09.2015 03:32 PM

(07.09.2015 10:16 AM)prz_rulez napisał(a):  Chyba rozumiem, co Cię mogło w tym zauroczyć, aczkolwiek... Wydaje mi się, że bez choćby lekkiej miłości do prog rocka ciężko jest naprawdę polubić powyższy utwór.

Zdecydowanie masz racje, dla osob ktore nie przepadaja za taka muzyka, ten utwor bedzie obojetny. Ale dla wielu, stanie sie wielkim przebojem.