Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Mychaklasa - sezon 2015/2016 (/showthread.php?tid=26614)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Sundrajta - 02.03.2016 12:14 AM

I już się nam ta kolejka rozwlecze! Icon_eek Bo z powodu ataku zimy (w marcu to chyba normalne?) dwa mecze zostały przesunięte o tydzień. Zobaczymy czy jutro wszystko pójdzie bez przeszkód?


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Yacy - 02.03.2016 02:04 AM

mnie martwi coś innego.
frekwencja ws. westrona.
chociaż nie ukrywam, że tego się spodziewałem...
jeden głos to trochę kiepska rekomendacja do zmiany.
i dlatego nie zamienię westrona na TuneHunterza.

trochę źle, że to dzieje się w kolejce, w której westron jest moim przeciwnikiem...
trudno, myślcie sobie co chcecie.

jesli nic się nie zmieni w tym temacie, to TuneHunterz, zapraszam od 31 kolejki. czyli od fazy play-off. czyli w połowie kwietnia.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - ku3a - 02.03.2016 11:54 AM

Yacy napisał(a):jesli nic się nie zmieni w tym temacie, to TuneHunterz, zapraszam od 31 kolejki. czyli od fazy play-off. czyli w połowie kwietnia.
dobre rozwiązanie. jestem za nim.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Sundrajta - 02.03.2016 04:25 PM

Widzę że zapanował tu swoisty "Układ Zamknięty". Icon_eek Decyzje są podejmowane jednoosobowo bez czekania na wypowiedzi innych uczestników! Icon_eek
W związku z zaistniałą sytuacją jestem zmuszony zrezygnować z zabawy, szczególnie że to ja namawiałem kolegę do wzięcia w niej udziału na zwolnione miejsce. Icon_idea
I jeżeli TuneHunterz wyrazi zgodę, to przejmie moją drużynę, bowiem gdyż już się powiedziało A należy też powiedzieć B. Spoko A nie zostawiać zaproszonego kolegi na lodzie.
Oczywiście swoją klasyfikację będę prowadził do końca rozgrywekIcon_cool


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - ku3a - 02.03.2016 04:33 PM

tyle dodawałem emotikonów, a facepalmu nie dodałem...

swoją drogą niezłe:
Sundrajta napisał(a):Widzę że zapanował tu swoisty "Układ Zamknięty". Icon_eek Decyzje są podejmowane jednoosobowo bez czekania na wypowiedzi innych uczestników! Icon_eek
seriously?... Ty to napisałeś?...


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Sundrajta - 02.03.2016 04:56 PM

No to dwuosobowo! Icon_lol Ale to jeszcze nie większość...


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - ku3a - 02.03.2016 05:02 PM

no pewnie, to nie to samo co Twoja jednoosobowość, to wiadomo


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Yacy - 02.03.2016 05:41 PM

Sundrajta napisał(a):Decyzje są podejmowane jednoosobowo bez czekania na wypowiedzi innych uczestników!
Icon_rolleyes
Sundrajta napisał(a):szczególnie że to ja namawiałem kolegę do wzięcia w niej udziału na zwolnione miejsce.
hm... i to było ok? to nie była Twoja jednoosobowa decyzja? bo ja nie widzę, żeby się wypowiedziało grono i żeby był jakiś wniosek. no i nie podoba mi się "zwolnione miejsce". raptem kilka tygodni nie typował. nie wolno mu?

to jeszcze do "bez czekania na wypowiedzi innych uczestników!":
Yacy napisał(a):czekam do jutra do 18:00 na Wasze stanowisko.
fakt - dałem krótki termin, ale po moim wpisie pojawiło się siedem typów i nikt z typujących się nie wypowiedział... domyslam się, że gdybym przyjął (decyzją jednoosobową) typ TuneHunterz, który już wcześniej wkleił typy, to byłoby ok.? bo to byłoby po Twojej myśli.
naprawdę to jest taki duży problem, jeśli wstrzymamy się ze zmianami miesiąc zeby rezygnować typowania? tym bardziej, że wtedy kończy się pewien etap... nie rozumiem czemu dla Ciebie jest takim problemem, że jeden typ jest nieobstawiany? na Twoje ewentualne zwrotne pytanie odpowiem, że ja się tak upieram, bo wierzę w to, że westron wróci do nas. i już. ale jesli nie to w połowie kwietnia jakieś decyzje będą już dużo bardziej uprawnione.

w takich momentach odechciewa się takich, no właśnie, chciałem napisać zabaw, ale oskarżenia o układ, to już z zabawą mają niewiele wspólnego.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Sundrajta - 02.03.2016 06:36 PM

Aha i rzeczywiście Jacku przyjąłeś bardzo niefortunny moment na taką decyzję, bo po pierwsze zyskujesz pewne punkty (po wczorajszych wynikach) i przybliżasz swój awans do finałowej ósemki. Icon_idea A po drugie wg. Twojej koncepcji (gdy nowy gracz wejdzie dopiero na rundę finałową) nie dajesz takiemu kandydatowi żadnej szansy na wejście do finałowej rozgrywki. To na pewno jest bardzo motywujące. Diabelek Bowiem ten zespół po trzydziestej kolejce z pewnością znajdzie się w grupie spadkowej! Icon_eek Teraz zaś jest właśnie w środku tabeli i wyłącznie od talentu typerskiego TuneHunterza, zależy do której z grup ostatecznie się dostanie?
I wcale nie od paru tygodni, tylko już od dwóch miesięcy nie ma żadnego kontaktu i odzewu ze strony westrona, a to jednak spora różnica. I co szkodzi żeby nawet gdyby wkrótce wrócił (w co tak wierzysz, a ja również tej opcji nie przekreślam, tylko w odróżnieniu od Ciebie, boję się że to nieprędko nastąpi - są w życiu różne zdarzenia losowe), właśnie po tej trzydziestej kolejce oddać mu jego drużynę? Jupi
I też nie rozumiem dlaczego tak się znowuż sam uparłeś, że wyłacznie po trzydziestej kolejce można nowego wpuścić? Przecież odejście poprzednika nie nastąpiło akurat podczas zakończenia rundy, tylko właśnie prawie w połowie kolejnej rewanżowej, a więc i tak już niektórzy z nas są bardziej poszkodowani! Bo inni bez wysiłku zdobyli punkty jakby walkowerem, w sytuacji gdy rywal niczego nie osiągnął. Icon_eek

Yacy napisał(a):domyslam się, że gdybym przyjął (decyzją jednoosobową) typ TuneHunterz, który już wcześniej wkleił typy, to byłoby ok.?
Jeżeli nikt by nie był przeciw, to czemu nie? Icon_rolleyes

Aha "Układ Zamknięty" był (i jest) przecież w cudzysłowiu. Icon_wink


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - kajman - 02.03.2016 06:56 PM

Tak źle i tak niedobrze. Nie w porządku wobec westrona jeżeli wróci, głupio grać z jednym pauzującym. Ale ogolnie to jest tak, że Yacy prowadzi tą zabawę i przy całkowitej bierności innych osób (ja np miałem powyżej opisany dylemat, więc się nie wypowiedziałem) podjął decyzję, do czego miał prawo.
Napiszę jeszcze, że nie podobają mi się zachowania Sundrajty (biorę zabawki i idę do domu - już brak jednej osoby zdrowo miesza, a co dopiero dwóch, komentarz z podtextem w ostatnim poście) oraz ku3y - chyba że się mylę i nie robisz aluzji do pewnej starej sprawy
Sundrajta napisał(a):I wcale nie od paru tygodni, tylko już od dwóch miesięcy
Tak zupełnie formalnie się przyp...: 2 miesiące to niecałe 9 tygodni czyli kilka.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Sundrajta - 02.03.2016 08:04 PM

Nie no "Układ zamknięty" odnosił się do tytułu filmu i sytuacji z nim związanej. Ale to tylko luźna uwaga, w żadnej mierze nie mająca na celu obrażania nikogo. A tej starej sprawy, o której piszesz nie kojarzę w tej chwili.
I czy nie uważasz, że jednak można mnie uznać za współprowadzącego ten dział? Z moim zaangażowaniem w cotygodniowe podliczenia i wysyłanie przypomnień? Icon_idea Dlatego uważałem że również mam prawo, jak zresztą każdy z nas na wyrażenie opinii czy nawet zaproponowanie pewnych zmian? Nie wszystko co się toczy swoim rytmem musi być sankcjonowane. Właśnie o to chodzi żeby szybko reagować gdy coś się psuje...
W tym przypadku najlepiej byłoby żeby wszyscy się wypowiedzieli i sytuacja stałaby się jasna. Szkoda tylko, że jak widać niewielu interesuje się tym co tutaj się dzieje i niestety dostrzegam to nie tylko w tym wątku. Icon_idea
Aha i jeżeli komuś obiecałem, że jest możliwość brania udziału w grze, to dotrzymuję słowa, a nie obracam się na pięcie i wychodzę! Bo niestety okoliczności okazały się inne od tych, na które liczyłem. Icon_redface2
A co do tej kwesti formalnej, to jednak określenie kilka tygodni odnosi się właśnie do góra czterech, bo przy większym odstępie czasu, mówimy już o miesiącu lub dwóch. Cwaniak


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Yacy - 02.03.2016 10:53 PM

nie odpowiedziałeś więc dopytuję
Sundrajta napisał(a):Aha i jeżeli komuś obiecałem, że jest możliwość brania udziału w grze
a na jakiej podstawie skoro nikt się nie wypowiadał?
Sundrajta napisał(a):Aha i rzeczywiście Jacku przyjąłeś bardzo niefortunny moment na taką decyzję, bo po pierwsze zyskujesz pewne punkty (po wczorajszych wynikach)
tylko, że moment nie zależał ode mnie tylko od Twoich obietnic. Ciekawe gdyby ktoś inny zgłosił się do gry, bo ktoś inny obiecał?

Nie bardzo wiem co ma oznaczać typ powyżej?
edit: typ zniknął...


Wynik tej kolejki pojawią się po rozegraniu ostatniego meczu, czyli prawdopodobnie w środę wieczorem. Dopiero następnie pojawią się wyniki kolejki nr 26.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - ku3a - 02.03.2016 11:02 PM

kajman napisał(a):ku3y - chyba że się mylę i nie robisz aluzji do pewnej starej sprawy
ależ oczywiście, że robię. bo chciałem, żeby zainteresowany coś zrozumiał...
myślałem, że jest to oczywiste, szczególnie dla zainteresowanego, ale cóż, przeliczyłem się:
Sundrajta napisał(a):starej sprawy, o której piszesz nie kojarzę w tej chwili.
przykro.
filozofia Kalego w najczystszej postaci.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - thestranglers - 03.03.2016 12:05 AM

Wydaje mi się, że w zeszłym sezonie ktoś zastąpił kogoś w trakcie, jeszcze przed decydującą rundą i jakiś klub był prowadzony przez dwóch graczy. Nie sprawdzałem, mam tylko takie wrażenie. A gdyby wrócił Westron to TuneHunterz by oczywiście dżentelmeńsko ustąpił. To tyle ode mnie w temacie. Icon_smile2
Edit: tak, mike został zastąpiony przez macora. Nie pamiętam powodu, w każdym razie taka sytuacja miała miejsce.
A mnie jeszcze czeka mecz z Zagłębiem więc by być fair powinienem być za propozycją Sundrajty.
Edit 2: już doszukałem się. Mike sam zrezygnował po 18. kolejce. Wtedy przejął stery Korony macor.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Yacy - 03.03.2016 12:25 AM

poddaję się. w sumie do czasu ogłoszonego przeze mnie pojawił się jeden głos i był to głos "za"
tak naprawdę chciałem się uprzeć i już, ale co mi w sumie zależy...
TuneHunterza niech typuje w miejsce westrona. w momencie gdy on wróci, automatycznie TH przestaje typować.
zdaję sobie sprawę, że jest to decyzja jednoosobowa, z nikim nie konsultowana i że układ został zamknięty i ograniczony do jednej osoby.
ale decyzja jest - w przeciwieństwie do poprzedniej - ostateczna.
over.

ps. kajman zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie też może Ci się nie podobać. trudno.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Yacy - 03.03.2016 12:30 AM

Pary dwudziestej szóstej kolejki Ekstraklasy:

4 marca, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
4 marca, 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice
5 marca, 15:30 Górnik Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
5 marca, 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
5 marca, 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
6 marca, 15:30 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
6 marca, 18:00 Lech Poznań - Cracovia
7 marca, 18:00 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów

Pary dwudziestej szóstej kolejki Mychaklasy:

peterek1966 ( Podbeskidzie Bielsko-Biała) - macor70 ( Korona Kielce )
piotreklp3 ( Wisła Kraków ) - thestranglers ( Piast Gliwice )
kajman ( Górnik Łęczna ) - temik3 ( Termalica Bruk-Bet Nieciecza )
Tomekk ( Śląsk Wrocław ) - westron ( Zagłębie Lubin )
ku3a ( Legia Warszawa ) - Geephard ( Górnik Zabrze )
Yacy ( Lechia Gdańsk ) - Sundrajta ( Jagiellonia Białystok )
Rincewind ( Lech Poznań ) - stavanger ( Cracovia Kraków )
Aro ( Pogoń Szczecin ) - dziobaseczek ( Ruch Chorzów )



RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Sundrajta - 03.03.2016 12:36 AM

i taką merytoryczną odpowiedź rozumiem. Icon_cool
Chociaż pobieżnie przeglądając poprzedni sezon nie znalazłem potwierdzenia Twoich słów. Być może omyłkowo za taki fakt uznałeś to że kilka osób zrezygnowało z zabawy w przyszłym czyli tym sezonie! Icon_eek
Ale i tak uważam ten głos za wybraniem rozsądku, bo w końcu co to szkodzi pozwolić komuś niowemu grać z nami, skoro poprzedni uczestnik od dwóch miesięcy nie daje znaku życia? Jak wróci to się będziemy martwić i wtedy od razu w ramach kary za to że namieszałem, gotów jestem oddać moją drużynę (ukochaną Jagiellonię). Icon_cool
A widzę, że wszyscy bronią tego miejsca jak nie przymierzając KOD Trybunału Konstytucyjnego. Glupek2 Trochę więcej luzu panowie, to tylko zabawa w odgadywanie wyników spotkań piłkarskiej Ekstraklasy, a nie walka o przyszłość kraju! Bije

Yacy napisał(a):a na jakiej podstawie skoro nikt się nie wypowiadał?
Ja się przecież cały czas wypowiadałem, a poza Tobą nikt nie miał żadnych zastrzeżeń. Icon_idea

I jeszcze słowo do Kuby Jarosza - wywlekanie starych spraw i to z innego forum jest ciosem poniżej pasa. Rzygi Zwłaszcza, że wtedy nie wprowadzałem żadnych nowości tylko wszystko rozbiło się o moją interpretację przyjętych przez ogół zasad. Ja miałem swoje zdanie, pewnie i błędne ale wolałem się jego trzymać do końca gdyż uznałem że należy być właśnie wiernym sobie, nawet wbrew wszystkim. Każdy w jakimś tam stopniu odpowiada za swoje błędy i ja się przed tą odpowiedzialnością nie uchylałem... Ok2
Dlatego nawet mi do głowy nie przyszło, że w tym wątku gdzie sprawa dotyczy czegoś zupełnie innego, będą takie rzeczy wyciągane. I też z tego tytułu oczekuję jednak przeprosin, gdyż tego typu insynuacje naruszają moje poczucie godności i sprawiedliwości forumowego współistnienia. Prosi


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Sundrajta - 03.03.2016 12:37 AM

I brawo dla Jacka za męską decyzję. Wow


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - ku3a - 03.03.2016 01:09 AM

Sundrajta napisał(a):z tego tytułu oczekuję jednak przeprosin
że co??

sorry, ale muszę być wiernym sobie, nawet wbrew Tobie. szczególnie wiernym tamtemu sobie, który wtedy tak się wkurzył Twoją samowolką.


RE: Mychaklasa - sezon 2015/2016 - Yacy - 03.03.2016 01:24 AM

(03.03.2016 12:37 AM)Sundrajta napisał(a):  I brawo dla Jacka za męską decyzję. Wow
po cichu Ci powiem, że ja to widzę raczej jako swoje tchórzostwo, ale nikomu nie mów.
wolałem jednak to niż żeby się zabawa rozleciała.

chociaż jak widzę Ty nie odpuszczasz, więc jeszcze różnie to się może skończyć...

i jeszcze jedna prośba. wszystko jest już jasne i proszę od tego momentu typować 26 kolejkę.
jesli ktoś coś ma do kogoś to proszę na pw.
posty nie związane z tematem będę - nie, nie usuwał, będę przenosił.
taka jest moja jednoosobawa decyzja.
jest tu taki fajny dział: Off-topic
z podtytułem: zupełnie nie na temat czyli posty przeniesione z innych tematów
pasuje jak ulał.