Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Leona Lewis - Fire Under My Feet - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Leona Lewis - Fire Under My Feet (/showthread.php?tid=26018)



Leona Lewis - Fire Under My Feet - Szymek79 - 11.05.2015 04:32 PM

Singlem “Fire Under My Feet“ Leona Lewis zapowiada swój piąty studyjny album pt. "I Am", który ma trafić do sprzedaży latem.

[Obrazek: Leona-Lewis-Fire-Under-My-Feet-2015-1200...00x300.png]




RE: Leona Lewis - Fire Under My Feet - Tomekk - 11.05.2015 09:54 PM

Pamiętam te czasy, gdy zaczynałem prowadzić swoją listę na mycharts i jednym z pierwszych numerów jeden u mnie było "Forgive Me" Leony Lewis. Wtedy jeszcze bardzo ją lubiłem. Potem, niezrozumiale dla mnie, skręciła w rejony muzyki dance, która zupełnie do niej pasowała.
Teraz zawróciła z tej drogi i nagrała coś przyjemniejszego, ale wciąż jeszcze nie odzyskała mojej 100% sympatii muzycznej, która pozwoliłaby powtórzeć sukces "Forgive Me" Icon_razz


RE: Leona Lewis - Fire Under My Feet - miszony - 12.05.2015 01:14 PM

" Run" - absolutnie mój nr 1 tej artystki.


RE: Leona Lewis - Fire Under My Feet - prz_rulez - 12.05.2015 06:47 PM

Ja się mimo wszystko cieszę, że nagrała 4 utwory, które całkiem lubię/bardzo lubię.
Co do tej elektroniki, to mimo wszystko myślę, że to był tylko taki chwilowy projekt. Gdyby miało to być coś na stałe, bo tak podpowiada moda, to mielibyśmy dzisiaj niezłą sieczkę od niej.
"One More Sleep" przywróciło Leonę na piedestał, oby nie okazało się, że był to tylko pozytywny wypadek przy pracy. Tym bardziej, że nowy singiel nie idzie bezpośrednio za trendami.